POWOJENNE ODSZKODOWANIA POLSKI WOBEC ZACHODU – dr Ryszard Ślązak | ►►►WYKAZ UMÓW; USTAW; DEKRETÓW!

roszczenia-zydowskie

ZOBACZ: WYPŁACONE PRZEZ POLSKĘ ODSZKODOWANIA ZA MIENIE POŻYDOWSKIE – JAKUB ZAWADZKI / LONDYN / POLECAM! [+załącznik – zob. Wrocław!]

***

Przypominamy w związku z aferą reprywatyzacyjną w Warszawie publikowane na naszej stronie opracowanie dr Ryszarda Ślązaka o powojennych odszkodowaniach wypłaconych przez Polskę 12 Państwom Zachodu za mienie pozostawione w Polsce po II Wojnie Światowej.

[…] Ale to jeszcze za mało, — Żydzi domagają się od Państwa Polskiego według różnych bezczelnych żądań     — od 60 do 200 i więcej miliardów dolarów odszkodowań.

Tylko pytanie dlaczego kraj najbardziej poszkodowany w obu ostatnich wojnach światowych ma płacić odszkodowania dla tych, którzy te wojny wywołali, finansowali i rękami Niemców dokonali ludobójstwa kilkudziesięciu milionów Słowian ? 

Redakcja KIP

Powojenne odszkodowania Polski wobec Zachodu

Po zakończeniu w Europie II wojny światowej, po kapitulacji zbrodniczej III Rzeszy niemieckiej, w maju 1945 roku, Polska miała już właściwie dwa rządy.

Rząd konstytucyjny II Rzeczypospolitej przebywający na emigracji, który już pozostał na niej.   — Ten rząd w czasie wojny zaciągał w imieniu Państwa Polskiego zobowiązania i miał też należności dla Polski. W kraju sowieci instalowali nowe podległe im wasalne władze, później zwane ludowymi.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, JUDAIZM - ŻYDZI, Kościół i masoneria, MASONERIA, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.