Kolejny znak tworzenia jednej światowej religii. Zabytkowy dom modlitwy zjednoczy chrześcijan, żydów i muzułmanów.

jea6uz7ww4ex5fd19p95y03jjwsmpvll2tsxajgbxh-jpg-1

Kolejny cud nad cudami wykreowany przez judeomasonów i ich pomagierów

a179-jpg-2

+++

W Jerozolimie, od 4 do 11 września, — chrześcijanie, żydzi i muzułmanie złączą się w bezprecedensowej i potencjalnie historycznej, — MIEDZY-RELIGIJNEJ   modlitwie i zgromadzeniu duchowym   — nazwanym „Amen”,

—  czyli  —   „Domem Modlitwy dla Wszystkich Wierzących”.

Z intencją stworzenia JEDNEGO domu na świecie dla TRZECH głównych religii ,  —  „Amen”   odbędzie   się podczas tzw.   — Mekudeshet Festiwal w 2016 r.

Na owym   festiwalu   Mekudeshet   —   (z   hebr.   „święty”  czy „uświęcony”), — przedstawionym   przez  The Jerusalem Season of Culture (JSOC) od 4 do 23 września,

— znajdzie się dziesiątki artystów, aktorów, muzyków i medialnych celebrytów z całego świata, a także tysiące uczestników.

Podczas festiwalu,   — zgromadzenie Amen będzie dążyło do zjednoczenia chrześcijan, żydów i muzułmanów, którzy podzielają wiarę w jednego Boga i bezgraniczną miłość do Jerozolimy, — tak że mogą oni prowadzić dialog, studiować , śpiewać i modlić się w jednym, tymczasowym domu modlitwy.

—  „Amen   stworzy   zarówno  fizyczną jak i metafizyczną przestrzeń, aby zachęcić do wspólnotowości zamiast uświęcać odwieczne podziały”,

— mówią organizatorzy Mekudeshet.

— „…Będziemy się uczyć, sprzeczać – tak, to jest dozwolone – i modlić się – razem i oddzielnie.

Przekonamy się, czy jest to możliwe, żeby mimo wszelkich fizycznych i ziemskich przeszkód, stworzyć nową rzeczywistość …”

– powiedział dyrektor artystyczny Festivalu Mekudeshet,   — Itay Mautner.

Amen kulminuje miesięczne cykle dyskusyjne,   — jakie się odbywały wśród przedstawicieli trzech religii, którzy współpracowali aby zaprojektować ów „wspólny dom modlitwy”.

Miejsce,   —   Muzyczne   Centrum   w  Jerozolimie w Mishkenot Sha’ananim, — będzie otwarte od rana do nocy,  

— spotkania i przygotowania do modlitw będą o godzinach 10 a.m., 6 i 8 p.m P.M. — codziennie przez cały tydzień w języku arabskim, hebrajskim i koptyjskim..

„…To   jest  prawie że cud, że między czterema ścianami, zainaugurujemy tymczasowy dom dla trzech religii, które współdzielą Jeruzalem oraz dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać pod skrzydłami Wszechmocnego”,

— powiedział Mautner.

+++

Źródło: biblefalseprophet.com/…/signs-amen-a-ho…

Tłum. Renata

za: wolna-polska.pl/wiadomosci/kolejny-cud-nad…

Za; https://gloria.tv/article/4RrZgKtf6Q5DS5d2uy3V4EvZm

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s