Czy Dominikanie usunęli Drzewo Krzyża Św. z Bazyliki w Lublinie |POLECAM!

Obecnie zjudaizowani dominikanie kontemplują i adorują  żydowskie macewy   z   ubolewaniem   stwierdzając  —   „Zostały   tylko   macewy”    —  i płacą  komercyjnym „sponsorom” remontowanej Bazyliki bluźnierstwami przeciwko naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi …   — zobacz niżej… 

†††

Czy  judeochrześcijańscy  o. Dominikanie   usunęli   Drzewo   Krzyża Św.   z Bazyliki w Lublinie?

Relikwie Drzewa Krzyża Św.OP -Bazyl.Lublin_telewidz.neon24.pl

Największa relikwia Drzewa Krzyża Św. zniknęła z Bazyliki o. Dominikanów w   nocy   9/10   lutego   1991 r.   razem   z   zabytkową   srebrną   monstrancją — i dotychczas śledztwo nie dało żadnych wyników.

Sądząc po wybitniejszych osiągnięciach grupy trzymającej władzę w Zakonie — można przypuszczać, — że relikwia raczej mogła przeszkadzać w ich osiąganiu  — podobnie jak zbyteczna znajomość historii II wojny i „holocaustu”

— a także pamięć o  Witoldzie Pileckim przeszkadza  — m. in. w organizowaniu i wykorzystywaniu rocznicy wyzwolenia obozów Auschwitz i Birkenau i innych okazji — do „historycznej polityki” popierania europasożytniczo entuzjastycznej banderyzacji Ukrainy i umacniania europasożytniczej demokratycznej dyktatury fałszywych autorytetów przeważnie sjonistycznego kabotynizmu.

Lubelski zakon Dominikanów obok „Teatru NN Brama Grodzka”, KUL, UMCS,  — a ostatnio także Centrum Kultury Peowiaków, Teatr Stary i inne centra, fundacje i galerie obficie dotowane   — stanowi ważny w Lublinie ośrodek „judaizacji” i poli jeśli nie kosmokultury.

Do   większych   osiągnięć   dominikańskich   działaczy — należy   zwycięstwo w   monachomachi   przeciw   duchowi   i  pamięci prof. KUL (dominikanina) o. Krąpca   — preferującego zbyt tradycyjnie chrześcijańską filozofię.

Gdy Rada Miasta Lublina podjęła uchwałę o nazwaniu imieniem o. Krąpca placu przed Teatrem Andersena  

— zakon dominikanów   — jako właściciel tego placu   — zdecydowanie się sprzeciwił i przeforsował jego nazwanie Placem Giedrojcia   — (znanego z kompromisowości  w propagowaniu polityki historycznej przystosowawczej do interesów banderowsko unarodiwionych Ukraińców i „etnicznych Litwinów” po depolonizacji).

Ale czy to mogło być skutkiem uprzedzeń osobistych?

Zabytkowe wnętrza odnawianych ogromnym kosztem — ( mimo braku funduszy Amber Gold) budynków,   —  w których zawarta została Unia Lubelska udostępnione

— zostały   ówczesnemu  szefowi liberskiej Platformy Obywatelskiej  [Palikotowi — emjot]  na jego kolejne wesele — pomimo braku kościelnego rozwodu.

Relikwie były do tego zbędne jeśli nie szkodliwe.

Ale to mogło być skutkiem sympatii lub wdzięczności abp. Życińskiego, który wspólnie z Palikotem patronował miejskiej szopce, — w której biblijnych pastuszków zastąpiono pejsatymi muzykantami z talmudystycznego a następnie okupacyjnego getta lubelskiego.

http://telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej -krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota

W Lublinie nie tylko ośrodki i instytucje kulturalne i liczne Kościoły oraz KUL, Seminarium i szkolnictwo   — ale i związki kombatanckie zdominowane są PO-PiS-owo — lub inaczej — przez elity pasożytniczego kabotynizmu.

Duże zakłady sfery produkcyjnej zostały zlikwidowane a „prekariat” i „seleriat”   —   (grupy   na   umowach  śmieciowych i etatowcy w budżetowce) — skłonne są jedynie do marszów i to raczej w ciemnościach.

Młodzież się miota od patologii pasożytniczych Palikota do oligarchizmu korwinizmu.

Podczas,  gdy w Warszawie robiono wykopki bermanowskich ofiar na lączce,

—   to   w Lublinie — słynnym nawet z zachachmęcenia w IPN teczek duchownych TW   — szczególnie przez abp Życińskiego — umiłowanych na wniosek oszustki z tytułem „kustosz pamięci narodowej IPN”  

— zamieniono rzeczywistą mogiłę zbiorową więźniów Zamku formalnie z lat 1944-46 — (w tym licznych oficerów AK) — w mogiłę symboliczną przez częściową likwidację jej terenu i zawartych w niej szczątków — bez jakiegokolwiek protokołu lub badań.

http://telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne

Przełożeni  zakonu biorą czynny udział w „życiu kulturalnym”  — ostatni jest jak niegdyś abp Życiński, — niemal stałym felietonistą miejscowej Gazety Wyborczej   — wielce sprawnym w annaszo-judaszo-kajfaszowej dialektyce judeochrześciańskiej inwersji prawd i kłamstw strawnych dla popisowej nowej moherii.

http://telewidz.neon24.pl/post/111778,pogrzeb-kultowego-dyr-muzeum-na-majdanku-w-100lecie-karskiego

http://telewidz.neon24.pl/post/112036,pojednanie-popisowo-judeokato-lickie-z-pobanderowcami

***

04.02.2015

Za; http://telewidz.neon24.pl/post/118707,czy-dominikanie-usuneli-drzewo-krzyzasw-zbazyliki-w-lublinie

_________________________________

Po rzekomej kradzieży Relikwii Drzewa Krzyża Świętego — dominikanie zarządzili modlitwy za przyczyną Wojtyły — nie Matki Bożej, założyciela Zakonu św. Dominika,  dominikanina św. Jacka  Odrowąża czy Świętych Męczenników…

***

Modlimy się o odnalezienie relikwii Drzewa Krzyża Świętego za przyczyną świętego Jana Pawła II

MODLITWA O ODNALEZIENIE I ODZYSKANIE RELIKWII DRZEWA KRZYŻA ŚWIĘTEGO ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JANA PAWŁA II

Boże w Trójcy Przenajświętszej, Ty włączyłeś w poczet świętych Twojego Sługę Jana Pawła II.
On wielokrotnie nawiedzając relikwie Drzewa Krzyża Świętego w lubelskiej bazylice Ojców Dominikanów dziękował za objawioną w tajemnicy Krzyża Bożą miłość.
W nim też zajaśniała Twoja ojcowska dobroć, chwała krzyża Chrystusa i piękno Ducha miłości.

Prosimy Cię, udziel nam za wstawiennictwem Świętego Jana Pawła II,
zgodnie z Twoją wolą, łaski odnalezienia i odzyskania skradzionych relikwii Drzewa Krzyża Świętego;
a tym, którzy się do kradzieży przyczynili, udziel swojego miłosierdzia.
Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen.

1103311034.jpg 2
BAZYLIKA RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO: http://www.lublin.dominikanie.pl/?s=7&id=959

___________________________________

Po czym — na stronie Bazyliki lubelskich dominikanów — jak gdyby nigdy nic…  —  znajdujemy komunikat o adoracji Relikwii Krzyża Świętego

— tyle tylko, że jest o to zupełnie inny relikwiarz z  rzekomymi  — mamy prawo mocno w to wątpić — Relikwiami Krzyża Świętego

***

Adoracja Relikwii Drzewa Krzyża Świętego

13600

Informujemy,   że   w   związku   z  pracami remontowymi w Kaplicy Firlejów — nie ma możliwości codziennej adoracji relikwii Krzyża Świętego.

Na całodzienną adorację relikwii w ołtarzu głównym zapraszamy w każdy piątek w godz. 9.00 – 18.30.

Zakończenie prac remontowych planowane jest na listopad 2015 roku.

BAZYLIKA RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO: http://www.lublin.dominikanie.pl/?s=7&id=1229

_____________________________

Obecnie zjudaizowani dominikanie kompletują i adorują  żydowskie macewy z ubolewaniem stwierdzając  — „Zostały tylko macewy”…

Wystawa „Zostały tylko macewy”

16377

Wystawa „ZOSTAŁY TYLKO MACEWY” jest zbiorem fotografii z kirkutów Polski Wschodniej. — Większość z nich przedstawia bogatą symbolikę płaskorzeźb umieszczonych  na macewach…

Wystawę   będzie   można   oglądać na naszych krużgankach w godzinach 10.00 – 18.00   — od 17 sierpnia  do 11 września 2016.

BAZYLIKA RELIKWII KRZYŻA ŚWIĘTEGO: http://www.lublin.dominikanie.pl/?s=7&id=1678

osładzając sobie przeżywaną pożydowską traumę bluźnierstwem

— zbieraniem kasy — „1 % dla Fundacji Restaurare Basilicam” — po english, a jakże…  z bluźnierczym logo: 

— na tle zdjęcia portalu Bazyliki — dokładnie w miejscu płaskorzeźby z Najświętszym Obliczem Pana Jezusa

— umieszczono fragment puzzla z uszkodzonym Świętym Obliczem!!!…

14228

http://www.lublin.dominikanie.pl/?s=6&id=82

***

Opr. emjot

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, Relikwie Krzyża Świętego, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, ZAKONY I ZGROMADZENIA ZAKONNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s