Podręczny bagaż Biskupa Ryszarda Williamnsona.

torbsierp2016-014.jpg 5***

Każdy pamiętający czasy PRL wie, jak to Polska szczyciła się w tamtych czasach,  ilością w świecie największą, — Rzymsko-Katolickich księży misjonarzy pochodzących od nas.

Wszystkie polskie rodziny z nadzieją, — dając na tace, — wsłuchiwały się w informację płynące z ambon.., o budowie i rozbudowie za te pieniądze Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Nikt z nas nie analizował nazwy,   — że tam brak wyrazu… „Rzymsko..”.

Kto jednak z nas wówczas słyszał   o   Biskupie Lefebvre, Biskupie Ryszardzie Williamsonie, kontrewolucjonistach walczących o zachowanie Świętej Tradycji,  wiary Rzymsko-Katolickiej w Watykanie,   — która była zaatakowana   na   Soborze   Watykańskim II   przez ukrytą w Kościele i skrycie działającą żydo-masonerię?

My w PRL czuliśmy się dumni z tego, że nasi młodzi księża z Polski są wysyłani do Afryki,   — by nawracać Murzynów,

— którzy nie znając Naszej Królowej Polski Bogarodzicy i Jej Syna,  

— wykonując i słuchając wrzasków oraz dźwięków „bum, bum , ryp, bum, bum ryp..” , skacząc monotonnie w ten dziwny dla nas rytm, mając ciała pokolorowane, w różne obrazy i znaki, poprzebijane gwoździami, kośćmi uszy, nos, wargi i inne części ciała, opętani demonami

– żyli tylko teraźniejszością, półnadzy, nudyści, popychani ciała namiętnościami … bez opanowania.

129-e1471778927721.jpg 2***

Po około 30 już latach, powoli, dochodzi do nas Polaków świadomość, patrzących na ruinę naszego państwa i upadek polskiego narodu, —  że ci młodzi   księża,   którzy   byli   wysyłani   nawracać   Afrykę,   z   sukcesami…,  — nasi polscy księża   — w istocie byli wyrzucani z kraju,  —  bo byli Polakami.

A w PRL,   — ubrani w Rzymsko-Katolickie sutanny.. — zostawali mężczyźni rodzin żydowskich.

Rodzin, które wysyłały swoje dzieci do KULu, po to, by dokonać posoborowej syjonistycznej rewolucji w Kościele Rzymsko-Katolickim w Polsce,

— której  księża-Polacy by się sprzeciwili….

Po 30 latach na ulicach Afrykańskich miasteczek, widzimy w garnitury ubranych Murzynów, którzy studiowali w Rosji, Polsce, Italii….

Po około 30 latach, od śmierci Kardynała Wyszyńskiego,   — na ulicach polskich miast widzimy półnagie nasze dzieci z.. tatuażami.

— W ich ustach, nosie, różnych częściach ciała ich skóra jest poprzebijana gwoździami, kawałkami kośćmi, plastiku….  — a w uszach słuchawki od „zachodnich gadęetów” z „muzyką” ze „słowami”: „..bum, bum , ryp, bum, bum ryp..”

Żydowskie dzieci, które ukończyły  KUL  —  są biskupami Posoborowego Kościoła panoszącego się w postkatolickiej, zjudaizowanej, ograbionej..  Polsce.

Po 30 latach… Polacy – Księża Tradycyjnie Rzymsko-Katoliccy, wraz z Biskupem Ryszardem Williamsonem — (..który podróżuje tylko z malutkim podręcznym bagażem z sakramentaliami),   — w „katakumbach”, w naszym kraju, walczą o zachowanie naszych Ojców Wiary,   — jeżdżąc po Polsce jako misjonarze wskrzeszający śmiercionośną dla grzechu Dobrą Nowinę, Wiarę Naszych Ojców,   — która czyniła i wciąż czyni nas pięknymi.., wolnymi,  nieśmiertelnymi…, na ziemi niezwyciężonymi.

Cytując słowa Biskupa Williamsona, na koniec napiszę:

„Therefore I do look forward to visiting Poland once again. Niech żyje Polska !  — With all blessings and good wishes, +Richard Williamson.”

Do zobaczenia, w którymś miejscu w naszej, tylko Polaków Polsce.

***

Jan Aleksander

warto…: https://respicestellam.wordpress.com/

Za; https://polakortodoks.wordpress.com/2016/08/21/podreczny-bagaz-biskupa-ryszarda-williamnsona/

KOMENTARZE:

 1. L2P said

  2016-08-22 (poniedziałek) @ 05:01:26

  30 tys. osób na rekolekcjach narodowych w Licheniu z o. Johnem Bashoborą..
  http://wpolityce.pl/kosciol/305440-30-tys-osob-na-rekolekcjach-narodowych-w-licheniu-z-o-johnem-bashobora

  Czarny czaraczasty slugus parasatego bialym chrzescijanom wytlumaczy co to znaczy byc dzieckiem bozym w Jezusie Chrystusie i jego Matce.

  https://marucha.wordpress.com/2016/08/20/potrzeba-nam-doktrynalnej-jasnosci-a-nie-ducha-asyzu/#comments

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, SEDE VACANTE, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WYZNANIE WIARY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Podręczny bagaż Biskupa Ryszarda Williamnsona.

 1. „Therefore I do look forward to visiting Poland once again. Niech zyje Polska !

  With all blessings and good wishes, +Richard Williamson.”

  Droga Pani,

  Dziekuje za umieszczenie tekstow na Pani pieknym Forum.

  Powyzej umiescilem cytat, ktory jest wyjety z listu do mnie od JE Biskupa W….
  Slowa wlacznie z „…Niech Zyje Polska…”, sa cytatem.

  Podkreslam to, bo w Pani kopii mojego artykulu widze cudzyslowia znaczki nieprecyzyjne.., ktore moga sugerowac, ze „..Niech zyje Polska..” sa moimi slowami.

  Zapewniam wszystkich, ze to sa slowa Biskupa Willamsona. To pierwszy i jedyny Biskup, z ktorego ust sluszalem takie wolanie.

  Serdecznie pozdrawiam,

  Jan Aleksander

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.