Neutralizacja Kościoła Katolickiego poprzez forsowanie „judeochrześcijaństwa”.

zdjc499cie0206-e1469108795224

Ludożerstwo coraz bliżej

Felieton • specjalnie dla http://www.michalkiewicz.pl • 18 sierpnia 2016

Jak w znakomitej książce „Głos Pana” zauważył Stanisław Lem

– „nawet konklawe można doprowadzić do ludożerstwa, byle postępować cierpliwie i metodycznie”.

Środowiska hołdujące nieubłaganemu postępowi, dla których Kościół katolicki stanowił coś w rodzaju soli w oku, najwyraźniej wzięły to sobie do serca i zmieniły strategię.

Zamiast  brutalnej i chamskiej eksterminacji, jaką praktykowali bolszewicy, — współcześni rewolucjoniści postawili na neutralizację Kościoła poprzez forsowanie „judeochrześcijaństwa”.

Jednym z podstawowych warunków sine qua non jego praktykowania, jest konieczność utrzymywania przyjaznych a przynajmniej poprawnych stosunków z „judaizmem”,   —  to znaczy

– z rozmaitymi żydowskimi organizacjami, niekoniecznie religijnymi, które przypisują sobie rolę prezentowania żydowskiego punktu widzenia.

A   ponieważ   większość środowisk żydowskich, z różnych zresztą powodów, — między innymi z zagadkowej predylekcji do wprowadzania fermentu w społecznościach,  wśród których żyją,  —   również skłania się ku nieubłaganemu postępowi,

—  „judeochrześcijaństwo”   oznacza  wywieranie na katolickie duchowieństwo nieustannego nacisku,   —  by za jego pośrednictwem skłonić katolickie masy do zachowań oczekiwanych przez – nazwijmy to po imieniu – żydokomunę – a przynajmniej sparaliżować w nich wolę oporu.

Wprawdzie duchowieństwo,   —  zwłaszcza z najwyższej półki, —  na znak gotowości  ofiary z własnego życia w imię wiary, ubiera się w purpurowe szaty,  —  ale to już tylko przerost formy nad treścią

– o czym mogliśmy przekonać się podczas niedawnego synodu o rodzinie, gdzie omal nie doszło do rehabilitacji sodomitów.

Podobnie Jego Świątobliwość Franciszek, który podczas swojej wizyty w Oświęcimiu i Brzezince podczas Światowych Dni Młodzieży, „intensywnie milczał”

– zgodnie  z instrukcją udzieloną mu jeszcze przed przyjazdem do Polski przez panią Naomi Di Segni,   —  przewodniczącą Związku Włoskich Żydów.

Chodzi o to, że Żydzi, —  zwłaszcza wyznający religię holokaustu, —  traktują Oświęcim   jak   swój   zazdrośnie   strzeżony   monopol   —  i nie życzą sobie, by ktokolwiek pod jakimkolwiek pretekstem, ten monopol naruszał.

Poprzedni papieże przechodzili jeszcze nad tym do porządku, —  chociaż warto przypomnieć, że już Jan Paweł II był przez jakichś rabinów sztorcowany za kanonizowanie niewłaściwych świętych,

—  między innymi – Edyty Stein, która wprawdzie była katolicką zakonnicą, ale jako Żydówka zginęła w komorze gazowej.

Sztorcujący Jana Pawła II rabini uznali te kanonizację za próbę „zawłaszczenia holokaustu” przez Kościół katolicki,   —  co najwyraźniej odebrali jako zagrożenie dla lukratywnego przemysłu holokaustu.

O skuteczności tego nieustającego nacisku na katolickie duchowieństwo ze strony Żydów i postępactwa świadczy choćby to,   —  że za pontyfikatu Piusa XII   żadnemu  rabinowi nie przyszedłby nawet do głowy pomysł krytykowania papieża, że kanonizował tego, czy innego świętego.

Minęło zaledwie 56 lat i oto widzimy,   —  jak papież w podskokach stosuje się do żydowskich oczekiwań.

To właśnie jest celem tych „cierpliwych i metodycznych” działań.

Ponieważ to nie Kościół decyduje o tym, co się Żydom podoba, a co nie, to skoro już uznał ich za „starszych braci”,   —  to w imię utrzymania poprawnych z nimi stosunków, musi się do ich oczekiwań akomodować.

W ten sposób żydokomuna, za pośrednictwem małodusznego duchowieństwa,   —  pełniącego rolę pasa transmisyjnego do katolickich mas, —  urabia je na rodzaj plasteliny, z której – jak powiada Kazimiera Iłłakowiczówna   – „można wszystko zrobić i w każdą formę ulepić.

Warto w związku z tym przypomnieć opinię wybitnego znawcy czasów antycznych, prof. Tadeusza Zielinskiego, który w swoim „Cesarstwie rzymskim” zauważa,   —  że chrześcijaństwo dopiero wtedy uzyskało zdolność do pokojowego podboju świata antycznego,   —  kiedy odcięło się zdecydowanie od żydowskich korzeni.

Tymczasem Kościół w Jerozolimie zmarł śmiercią naturalną, na podobieństwo ziaren, co to padły między ciernie i wprawdzie wzeszły, ale zostały zagłuszone zanim mogły wydać jakikolwiek plon.

Wspominam o tym, bo właśnie ukazała się wiadomość,   —  że władze zakonu, do którego należy ks. Jacek Międlar,   —  a konkretnie – ksiądz Kryspin Banko – przypomniały zakaz „wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu”.

Reakcja przewielebnego księdza Kryspina Banko jest efektem „cierpliwego i metodycznego” szczucia na księdza Międlara przez przodującą w pracy operacyjnej oraz wyszkoleniu bojowym i politycznym redakcję „Gazety Wyborczej”,   —  którą ostatnio zasilił swoimi srebrnikami finansowy grandziarz Jerzy Soros,

—  no i oczywiście mediami kontrolowanymi przez Wojskowe Służby Informacyjne i – jak podejrzewam – funkcjonującymi dzięki pieniądzom, jakie wojskowa bezpieka u progu transformacji ustrojowej zagarnęła z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego w kwocie co najmniej 1640 mln dolarów.

Warto zwrócić uwagę, że pretekstem do wypuszczenia szczwaczy była wypowiedź ks. Międlara na temat posłanki Nowoczesnej, pani Joanny Scheuring-Wielgus.

Ks. Międlar napisał na Twitterze co następuje:

—  „konfidentka, zwolenniczka zabijania (aborcji) i islamizacji. —  Kiedyś dla takich była brzytwa.  —   Dziś prawda i modlitwa?”

Panią posłankę, podobnie jak doświadczonych szczwaczy, dotknęła zwłaszcza ta   „brzytwa” –   że aż złożyła w prokuraturze zawiadomienie o przestępstwie.

Nawiasem mówiąc, —  ta cała pani Scheuring-Wielgus, z niejednego komina wygartywała, —   aż w końcu wylądowała u pana Petru,   —  którego podejrzewam, że Nowoczesną utworzył przy pomocy Wojskowych Służb Informacyjnych.

Być może ks. Międlar wie coś, czego ja nie wiem, skoro nazywa panią posłankę „konfidentką” – a charakterystyczne jest również to, że ona o ten dyffamujacy epitet się nie obraża, tylko o tę brzytwę.

Tymczasem brzytwa rzeczywiście była używana i to w dodatku całkiem niedawno, —   bo w czasie okupacji niemieckiej, —  wobec różnych lekkomyślnych, albo tylko obdarzonych temperamentem kobiet, których postępowanie uznawane było przez władze Polskiego Państwa Podziemnego za szkodliwe, —  a przynajmniej za naganne z punktu widzenia narodowej dyscypliny.

Ks. Międlar tylko przypomniał o tym fakcie, którego autentyczność nie budzi najmniejszych wątpliwości.

Jestem   pewien,   że   właśnie   to stało się przyczyną wypuszczenia szczwaczy

– bo przypomnienie Polakom jednego ze sposobów dyscyplinowania różnych szubrawców, zostało słusznie uznane za niebezpieczne, —   bo nigdy nie wiadomo,   co narkotyzowane społeczeństwo przywiedzie do ocknienia,  —  więc warto dmuchać na zimne.

O ile jednak postępowanie szczwaczy z „Gazety Wyborczej” i mediów kontrolowanych przez WSI jest zrozumiałe,   —  o tyle postępowanie władz Zgromadzenia Księży Misjonarzy zrozumiałe już nie jest,

—  chyba, że przestały one przywiązywać wagę do prawdy, koncentrując się już tylko na tym,   —  by wypić i zakąsić,   —  jak przystało na wyznawców kultu jaki rozwija się obecnie z szybkością płomienia, kultu Świętego Spokoju.

W tej sytuacji warto przypomnieć im słowa wypowiedziane, albo tylko przypisywane wileńskiemu bazylianinowi Atanazemu Nowochackiemu, który biskupowi Massalskiemu, złodziejowi i karciarzowi miał powiedzieć, co następuje:

„Dzisiaj   duchowieństwo sprzedaje dary Ducha Świętego za pieniądze, —  ale skończy na tym, że ani darów Ducha Świętego, ani pieniędzy mieć nie będzie,   —  bo Pan Bóg swoje, a diabeł swoje odbierze.”

Stanisław Michalkiewicz

/Maciej/

Posted on 19 Sierpień 2016 by WPolonia BIS (AT)

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, Owoce pontyfikatu JP II, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s