„ISIS” jest to dzieło międzynarodowej zbrodniczej kabały Izraelczyków – to światowa zbrodnia na nigdy wcześniej niespotykaną skalę.

Opublikowano

To   co   się dzieje   w   Iraku   i   Syrii   z   ISIS,    to   nie   terroryzm, to po prostu   zbrodnia.   —  Jest  to dzieło międzynarodowej zbrodniczej kabały,  —  która zdobyła kontrolę nad amerykańskim Kongresem.

Zbrodniczą  kabałę Duff  zidentyfikował  — jako Izraelczyków i powiedział, że jest to światowa zbrodnia na nigdy wcześniej niespotykaną skalę.

HISTORYCZNE PRZEMÓWIENIE W DAMASZKU SZOKUJE ŚWIAT 

W ub. tygodniu na Konferencji o Zwalczaniu Terroryzmu i Religijnego Ekstremizmu w Damaszku [Syria],   —  Gordon Duff   —  wygłosił istotne historyczne przemówienie, które wywołało falę szoku na świecie.

a215-485x400 1

Od lewej: red. finansowy VT Financial Mike Harris, red. naczelny VT Jim Dean, red. VT Gordon Duff  i  dyr. VT płk James Hanke.

Gordon Duff był członkiem delegacji Veterans Today, która podróżowała do Damaszku i była w konsultacji z Zarządem VT i innymi podobnie myślącymi ze wspólnoty militarnej i wywiadowczej.

Przemówienie Gordona Duffa szybko zmieniło fokus całej konferencji i teraz wywołuje fale szoku na świecie w różnych służbach dyplomatycznych, militarnych i wywiadowczych.

Dlaczego jego przemówienie jest historyczne? —  Z wielu powodów.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Islam, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, Talmud, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.