ISLAM W PRAKTYCE: makabryczny film z egzekucji katolickiego zakonnika w Syrii. Islamscy bojownicy obcięli duchownemu głowę, którą później podrzucał wiwatujący tłum.

szatański islamNajemnicy z Al-Kaidy walczący w Syrii a wspierani przez państwa zachodnie, przyzwyczaili nas już do krwawych spektakli.

Internet obiegł film, w którym tak zwany “bojownik” — zjada surowy fragment wątroby zabitego żołnierza rządu syryjskiego.

Teraz znowu terroryści ścięli katolickiego zakonnika.

Franciszkanin o. Francois Murad i co najmniej jedna osoba  z  jego otoczenia zginęli. — Ucięto im głowy za rzekomą współpracę z przedstawicielami władzy. Przedtem terroryści napadli na okoliczny klasztor, splądrowali go i wywlekli mężczyzn.

Film z egzekucji jest przerażający i mogą go próbować obejrzeć jedynie ludzie o mocnych nerwach.   — Nagrali go telefonem komórkowym sami islamiści.

Można go obejrzeć pod tym linkiem: http://www.liveleak.com/view?i=ead_ 1372329728  – UWAGA NA DRASTYCZNE SCENY!!!

Słychać tam przemawiającego członka grupy terrorystycznej “Dzhabhat en – Nusra” związanej z Al-Kaidą,   — który obwieszcza, że złapali trzech mężczyzn, którzy zostali oskarżeni o współpracę z wojskami Baszira Al Assada.

Poinformował również, że trzeci mężczyzna czeka jeszcze na “proces” i zajmą się nim potem a następnie wyciągnął nóż i zaczął  kawałek  po  kawałku  odcinać głowy spętanym ludziom. 

Według  służb informacyjnych Watykanu — jednym z zabitych jest Ojciec François pomagający ludności syryjskiej.

Franciszkanin   o. Francois Murad   i co najmniej jedna osoba  z  jego otoczenia zginęli.

— Ucięto im głowy za rzekomą współpracę z przedstawicielami władzy. Przedtem terroryści napadli na okoliczny klasztor, splądrowali go i wywlekli mężczyzn.

Wokół  mordowanych mężczyzn widać przechadzających się “bojowników”, — to właśnie tym ludziom Zachód wysyła broń.

Co jeszcze bardziej szokuje  —  na  miejscu zbrodni znajdowało się wiele dzieci, które stały się świadkami tego bestialskiego mordu.

—–

Najsmutniejsze jest to,  że zatwardziałych ekumenistów nawet taka zbrodnia “nie rusza”.   —  Oni i tak są święcie przekonani, że islam jest religią pokoju, a to tylko źli ludzie …. Admin.

Za; http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=14266#more-14266 lipiec 20th, 2013 Po polsku

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Islam, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Prawda o islamie, Społeczno - polityczna, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.