Nierządnica upiła się krwią świętych i męczenników – żydowski zamach na Stolicę Apostolską

Nierządnica upiła się krwią świętych i męczenników

Objawienie św. Jana

„3 Bo z wina gniewu porubstwa jéj piły wszystkie narody, a królowie ziemie  wszeteczeństwo z nią płodzili, i kupcy ziemscy z mocy rozkoszy jéj bogatymi się stali. 

4 I słyszałem drugi głos z nieba mówiący:   — Wynidźcie   z niéj, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami grzechów jéj,   a   żebyście  nie odnieśli plagi jéj”.

a.jpg 1***

—  I widziałem niewiastę pijaną krwią świętych i krwią męczenników Jezusowych.   — A dziwowałem się, ujrzawszy ją, podziwieniem wielkiem. (Ap 17:6).

O nierządnicy można powiedzieć, że upiła się krwią świętych na wielu szczeblach.

Pierwszy,  który przychodzi na myśl   — to ekumenizm praktykowany przez sektę soborową.  — Przed antysoborem watykańskim (1962-65) ekumenizm oznaczał apostolskie dążenie do nawracania świata na katolicyzm.

Teraz oznacza on próby zjednoczenia wszystkich religii — bez nawracania, z poszanowaniem wszystkich religii jako zasadniczo równych.

Ekumenizm   jest  całkowicie   sprzeczny   z   Boską   objawioną   prawdą,    że — bożki niekatolickich religii są diabłami (Ps 95:5; 1 Kor 10:20), — i to stawia Chrystusa na równi z Lucyferem.

Fałszywe religie ta sekta uważa za mniej lub więcej dobre i godne pochwały.

A zatem ubliża pamięci świętych i męczenników, których ciała rozdzierano hakami, rzucano lwom, a głowy odrąbywano,   — bo odmówili nawet na jotę skompromitowania   swojej   wiary,  

—  aby  mówić, że  —  “wszystkie religie są mniej lub więcej dobre i godne pochwały”.

To jest kpiną także ze wszystkich ofiar wszystkich świętych, którzy oddali życie za swoje kapłaństwo, życie zakonne, pracę misyjną.

Według soborowej sekty wszystko to było niepotrzebne.

***

27 października 1986 roku. — (28 rocznica rządów nierządnicy babilońśkiej  żydowskiego zamachu na Stolicę Apostolską).

1.jpeg 2

2.jpeg 33.jpg 4a.jpg 1

Objawienie św. Jana 18

1 A potemem widział drugiego Anioła zstępującego z nieba, mającego moc wielką: i oświeciła się ziemia od chwały jego.

2 I zakrzyknął w mocy, mówiąc:  —  Upadła, upadła Babilonia wielka i stała się mieszkaniem czartów i strażą wszego ducha nieczystego i strażą wszelkiego ptastwa nieczystego i przemierzłego.

3 Bo z wina gniewu porubstwa jéj piły wszystkie narody, a królowie ziemie wszeteczeństwo z nią płodzili, i kupcy ziemscy z mocy rozkoszy jéj bogatymi się stali.

4 I słyszałem drugi głos z nieba mówiący:   — Wynidźcie   z niéj, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami grzechów jéj,   a   żebyście  nie odnieśli plagi jéj.

5 Albowiem grzechy jéj przyszły aż do nieba, i wspomniał Pan na nieprawości jéj.

6 Oddajcież   jéj,   jako   i  ona wam oddawała: —  a w dwójnasób dwojako oddajcie wedle uczynków jéj: w kubku, którym nalewała, nalewajcie jéj w dwójnasób.

7 Jako się wiele wynosiła i w rozkoszach była, tyle jéj dajcie męki i żałości; iż w sercu swem mówi:   —  Siedzę królową, a nie jestem wdową i żałości nie ujrzę.

8 Dlatego w jeden dzień przyjdą plagi jéj, śmierć i smętek i głód, i ogniem będzie spalona;   —  iż mocny jest Bóg, który ją osądzi.

***

Za; https://katolikintegralny.wordpress.com/2014/12/30/sw-sabin-biskup-asyzu-vs-wojtyla-i-ratzinger/

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, Antychryst, „Nostra aetate”, Benedykt XVI, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Franciszek, Jan Paweł II, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NAUCZANIE KOŚCIOŁA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM, Świętokradztwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.