12 RAZY FRANCISZEK PROMOWAŁ JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĘ I NWO

Źródło: End of the American Dream, tłumaczenie: asd

pn33kajjfhn0zu5m5covkme3ft4gm3artm72lyb7r2W niedzielę Franciszek powiedział setkom tysięcy młodych ludzi zebranych na Światowych Dniach Młodzieży w Polsce,

—  że potrzebują „wiary w nową ludzkość”  

—  i że powinni odrzucić „postrzeganie granic jako barier”.

Co jakiś czas katolicy z całego świata skupiają się na takich wydarzeniach, które anty-papież wykorzystuje do promocji swojej agendy.

Niestety, staje się to bardzo jasne, że ta agenda zawiera transformację ludzkości   w   jedną   światową religię i nowy porządek świata.

Oczywiście —  nie używa tych zwrotów wprost, — ale to jest oczywiste, że próbuje tak powiedzieć.

Jeśli teraz mi nie wierzysz,  — może zmienisz zdanie, jak przeczytasz wypowiedzi Franciszka, które zebrałem w poniższym artykule.

Zacznijmy od tego, co anty-papież powiedział na ŚDM w niedzielę…

—  Ludzie   mogą  cię osądzać za bycie marzycielem, ponieważ wierzysz w nową ludzkość, która odrzuca nienawiść między ludźmi, która odrzuca postrzeganie granic jako barier i która może cieszyć się swoją tradycją bez bycia małostkową i egocentryczną.

To zdanie samo w sobie nie jest dramatyczne, ale jeśli włożysz je w kontekst tego wszystkiego, co powiedział lub zrobił w poprzednich latach, to zaczyna się pojawiać wyraźny wzór…

Maj 2016:

Franciszek zaprosił jednego z największych sunnickich imamów na świecie do Watykanu i rzekomo powiedział mu, że  — „nasze spotkanie jest wiadomością”,   — a media głównego nurtu z całego świata zrozumiały co było zakomunikowane.

Na przykład artykuł w Daily Mail na temat tego spotkania został zatytułowany:

—  „Papież przyjął wielkiego imama w historycznym spotkaniu w Watykanie,  —  by doprowadzić katolicki i muzułmański kościół do jedności”.

Styczeń 2016:

Watykan ujawnił ekstremalnie wstrząsające wideo, w którym anty-papież zadeklarował, że  —  wszystkie wielkie światowe religie

— „szukają   Boga  lub spotkają go na różne sposoby”   — i że w końcu — „wszyscy jesteśmy dziećmi Boga”.

Wideo przedstawiało liderów różnych religii, którzy ogłaszali wierność poszczególnym bóstwom.  

— Jeśli nie widziałeś tego nagrania, to jest ono tutaj:www.youtube.com/watch

Po obejrzeniu go, nikt nie będzie miał wątpliwości, że Watykan otwarcie głosi jedną światową religię.

Listopad 2015:

Franciszek zadeklarował, że — fundamentalizm, nawet chrześcijański fundamentalizm, jest „chorobą”, podczas wypowiedzi, w której podkreślał podobieństwo głównych religii.

Wrzesień 2015

Papież wyruszył do New York City,   — by wygłosić przemowę, która rozpoczęła konferencję, na której Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła  —  „nową uniwersalną agendę” dla ludzkości.

Wrzesień 2015

Podczas wizyty w Katedrze Św. Patryka   — Franciszek podkreślił jedność między chrześcijaństwem a islamem.

Lipiec 2015

Podczas wizyty w Ekwadorze Franciszek mówił o

—  potrzebie   „nowego  gospodarczego i ekologicznego porządku świata”, — w którym bogactwo planety jest   — „dzielone przez każdego”.

Lipiec 2015

Franciszek  potępił globalny kapitalizm   — i odniósł się do jego wyczynów jako do „łajna diabła”.

Czerwiec 2015

Franciszek wołał o   — „nowego, światowego, politycznego zarządcę”,

który miałby niezbędne środki, by

— „radzić sobie ze światowymi problemami gospodarczymi i niesprawiedliwościami”.

Październik 2014

Franciszek publicznie poparł teorię ewolucji poprzez używanie takich stwierdzeń, jak…

Kiedy czytamy o stworzeniu w Księdze Rodzaju,  — ryzykujemy wyobrażenie Boga jako magika z magiczną różdżką, który jest zdolny do zrobienia wszystkiego.

Ale tak nie jest.

Wielki Wybuch, który dziś uważamy za pochodzenie świata, nie zaprzecza interwencji boskiego stwórcy, ale raczej tego wymaga.

Ewolucja w naturze nie jest sprzeczna z ideą stworzenia, ponieważ ewolucja wymaga stworzenia istot, które ewoluują.

***

Przez pełne poparcie teorii ewolucji, Franciszek postawił się w jednym szeregu  z   lewicowymi   budowniczymi,   —  którzy chcą przekształcić ludzkość w socjalistyczny nowy porządek świata,

— a także sam wyszedł przeciwko „fundamentalistom”, którzy wierzą, że jest jeden prawdziwy Bóg, który stworzył niebo i ziemię.

Czerwiec 2014

Po   raz   pierwszy   w   historii katolicyzmu, Franciszek wydał pozwolenie na — „islamskie modlitwy i czytanie Koranu” w Watykanie.

W czasach starożytnych byłoby to postrzegane jako bluźnierstwo,  —  ale dziś nikt tak naprawdę nie zauważa, że coś takiego się dzieje.

Marzec 2013

Podczas swojego pierwszego ekumenicznego spotkania, Franciszek stwierdził jasno, że wierzy,  — iż chrześcijanie i muzułmanie razem   — „wielbią jednego Boga”…

Wszystkich pozdrawiam i serdecznie dziękuję, drodzy przyjaciele należący do innych tradycji religijnych;  

— na początku wszystkim muzułmanom, którzy wielbią jednego Boga, żyjącego i miłosiernego, i zwracają się do Niego w modlitwie, i wszystkim wam.   — Naprawdę doceniam waszą obecność.

***

Widzisz ogólny wzór?

anty-Papież Franciszek chce połączyć narody, chce połączyć religie.

Ale koniec końców,   — co jest celem tej jedności?

Znaczna liczba „fundamentalistów” chrześcijańskich jest zaniepokojona tym, że Franciszek szykuje scenę na jedną światową religię i nowy porządek świata.

Łączenie państw w gigantyczne superpaństwo i religii w pojedyncze wyznanie może brzmieć dobrze dla wielu,

— ale prawda jest taka,   — że zaprowadzi to do takiego poziomu tyranii, którego większość ludzi nie jest w stanie sobie wyobrazić.

za:radtrap.wordpress.com/…/papiez-francisz…
7 się 2016

Za; https://gloria.tv/article/z2QrieDQyoPdHhTFaWmvrjhzi

KOMENTARZ BIBUŁY:  — Wobec powyższych haniebnych przykładów dawanych przez Franciszka, które próbuje się tłumaczyć starczymi trudnościami czy “niedołęstwem” rzekomo utrudniającym nawet chwilowe uklęknięcie, — polecamy film z ceremonii pożegnalnej na krakowskim lotnisku po zakończeniu Światowych Dni Młodzieży 2016,

— a szczególnie kilkunastosekundowe ujęcie (od 17 minuty) — gdzie widać jak tenże Franciszek niemal w podskokach pokonuje kilkadziesiąt schodków trapu do samolotu.  — Z jakże młodzieńczą werwą i łatwością je pokonuje!

Doprawdy zastanawiające,  dlaczego tenże sprawny fizycznie człowiek ani na moment nie przyklęknie przed Najświętszym Sakramentem?!

Oto link do filmu-relacji na żywo prowadzonej przez TV Trwam: link

Jedna odpowiedź na “12 RAZY FRANCISZEK PROMOWAŁ JEDNĄ ŚWIATOWĄ RELIGIĘ I NWO”

  1. RZYM STRACI WIARĘ I STANIE SIĘ SIEDZIBĄ ANTYCHRYSTA – ORĘDZIE MATKI BOŻEJ, LA SALETTE, r. 1864 …

    „…Księża, słudzy mego Syna, księża, z powodu złego życia, lekceważącego i bluźnierczego sprawowania świętych Tajemnic, z powodu zamiłowania do pieniędzy, zamiłowania do zaszczytów i przyjemności, księża stali się ściekiem nieczystości. Tak duchowni zasługują na pomstę i pomsta zawisła nad ich głowami. Biada księżom i osobom Bogu poświęconym, które swą niewiernością i złym życiem krzyżują na nowo mego Syna! „— https://gloria.tv/article/szPKRxWGY7NZKUVRUncY5dH6u

    Polubienie

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: