POWSTANIE WARSZAWSKIE – GENEZA POWSTANIA – AKCJA „BURZA” A POWSTANIE WARSZAWSKIE – Z UKRAIŃSKIM LEGIONEM SAMOOBRONY W TLE |POLECAM!

Nie zatrzymacie patriotyzmu narodu_NwoNews.pl1 sierpnia 2016 roku obchodzić będziemy 72 rocznicę bohaterskiego Powstania Warszawskiego. 

Pomimo,   że   święcimy   obecnie   tę rocznicę, to w dalszym ciągu współczesna opinia społeczna nie jest wystarczająco poinformowana o historii jego wybuchu. 

Polska walcząca_parezja.plWiększość ukazujących się w mediach artykułów,   —  również wydane książki —  oskarżają   najwyższą   kadrę dowódców Armii Krajowej o wręcz zbrodnicze działanie,

— nieodpowiedzialne doprowadzenie do jednej z największych w naszej historii wojskowej klęski,  połączonej z olbrzymimi stratami w ludności cywilnej  i zniszczeniem stolicy z jej wspaniałym dorobkiem kulturowym.

Są to też opinie głoszone przez niektórych zawodowych historyków.

Wydaje  się, że ludzie, którzy nie przeżyli okupacji w Warszawie, — nie są w stanie zrozumieć atmosfery, jaka poprzedziła Powstanie Warszawskie.

GENEZA POWSTANIA WARSZAWSKIEGO – WYTĘPIĆ POLAKÓW

Pięć lat niemieckiej (a także rosyjsko-sowieckiej) okupacji Polski jest trudne do zrozumienia dla Europejczyków z innych okupowanych krajów, jak również dla powojennego polskiego pokolenia.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Grekokatolicy, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Prawosławie, ROCZNICE, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.