Rok Miłosierdzia – rokiem tolerancji grzechu?

W   Polsce   głośno  zrobiło się na temat logotypu Światowych Dni Młodzieży. O ukrytej, satanistycznej symbolice w tej grafice możemy poczytać tutaj.

— Tymczasem nic nie można na razie po polsku znaleźć na temat logotypu Roku Miłosierdzia.   — A już w naszych świątyniach wisi ten znak…

Jak donosi nasza Przyjaciółka z Italii, we Włoszech są rozdawane ulotki z okazji Roku Miłosierdzia,   — w których m.in. zawarte jest zmienione credo.

— O zmianach w modlitwach, w obrzędach Sakramentów i Mszy świętej ostrzegano nas już przez Prorokinię Marię z Irlandii.   — Wygląda na to że powoli spełniają się wszystkie proroctwa z serii  Ostrzeżenie

Zrzut ekranu 2016-02-24 04.13.26 1————————————————————————————————————————————————-

Co takiego więc można zauważyć w logotypie Roku Miłosierdzia ogłoszonego przez Franciszka?

Wiele rzeczy.   — Ja skupię się na tych mam nadzieję najważniejszych…

rmlogo 2

Kogo niesie „Pan Jezus”? Jakiegoś mężczyznę?   — Właśnie nie!  —  Logotyp ma funkcję pro-genderową.

Postać ta to transwestyta, transseksualista lub inna hybryda. — To po prostu kobieta zrobiona na mężczyznę.   — Broda jest całkiem inna niż ta którą ma „Jezus”.   — To jest fałszywa, doklejona broda w kształcie… serduszka. (1)

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Franciszek, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOVUS ORDO MISSAE, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OKULTYZM, Owoce pontyfikatu JP II, Satanizm, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.