Bergoglio z szajką prowadzi islamską ofensywę na Europę

Jak   dowiadujemy   się   z   katolickiego  portalu  www.traditioninaction.org, — szef judeochrześcijańskiego koncernu soborowego, w dniu 20 czerwca 2016 roku upamiętnił,   tak   zwany  Światowy Dzień Uchodźcy   —  (ustanowiony przez zjednoczone ruchy i organizacje lucyferiańskie – ONZ)

—   i skorzystał z okazji ażeby wywrzeć presję na Wielką Brytanię ażeby ta, poprzez głosowanie w mającym się odbyć 23 czerwca referendum, pozostała w Eurosodomie.

A3- 1***

Na całe szczęście zamiar Bergoglio spalił na panewce. Jednakże na dzisiejszych fotografiach widzimy tego lucyferianina, Bergoglio,  

—   jak wykonuje następny znaczący krok w kierunku wymuszenia, głównie muzułmańskiego, zalewu eurosodomskich republik związkowych (krajów)  przez fałszywych uchodźców.

Jest to polityka prowadzona obecnie pod przewodem Bergoglio, przez antykatolickie loże judeomasońskie w łonie ruin Kościoła Katolickiego 

— a także polityka realizowana przez rząd światowy, administrację Eurosodomy i judeomasońskie administracje wszystkich eurosodomskich landów (sowieckich republik związkowych).

a147-600x391 2***

Co ciekawe,  —   to osoby, które fartuszkowiec Bergoglio wybrał do pozowania z nim podczas przejścia przez Plac Świętego Piotra i podczas przemówienia do zgromadzonych judeochrześcijan,  jego wielbicieli,

—  absolutnie nie reprezentowały nikogo z prawdziwych uchodźców z Syrii chociaż tocząca się wojna z zachodnimi terrorystami w tym kraju była rzekomo głównym powodem szerokiego otwarcia drzwi Eurosodomy dla uchodźców.

Na samym dole zamieszczone zostało video z nagraniem Francuzki z miasta Calais, która opowiada o sytuacji życiowej mieszkańców Calais, od chwili przyjęcia przez eurosodomskich „polityków” polityki imigracyjnej dla Eurosodomy.

Jest to niezwykle cenne świadectwo, które powinien poznać każdy prawdziwy, chrześcijański Europejczyk, po prostu człowiek, a nie „człekokształtna istota dwuotworowa”.

aa25 3***

INFORMACJA UZUPEŁNIAJĄCA

a912 4***

Europejskie SUPERPAŃSTWO będzie wkrótce zaprezentowane.

Narody europejskie będące własnością Unii Europejskiej zostaną „przemielone w jeden naród” nowego SUPERPAŃSTWA.

Ministrowie spraw zagranicznych Francji i Niemiec zamierzają wkrótce ujawnić plan skutecznego zneutralizowania pojedynczych państw członkowskich   —  za pomocą tego,  co opisuje się jako „ultimatum”.

Pod presją radykalnych propozycji Unii Europejskiej —  państwa członkowskie utracą prawo do posiadania swoich własnych armii, do posiadania własnego prawa karnego, własnego systemu podatkowego albo banku centralnego —  a wszystkie te uprawnienia zostaną przeniesione do Brukseli.

Kontrowersyjne państwa członkowskie utracą także resztki swojej suwerenności, które posiadały do tej pory,  

—  takie jak posiadanie własnych granic,   —  włącznie z procedurą wpuszczania na swoje terytorium uchodźców i rozmieszczania ich na nim.

Za: http://www.mostholyfamilymonastery.com/news/european-superstate-unveiled-eu-nations-morphed-one-post-brexit/#.V3PL2dSLRkh

a015-300x169 5

Bracia, wszystko toczy się precyzyjnie według Protokołów Mędrców Syjonu. Oni są bez najmniejszych szans!!!

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A684-Migrant.htm

Data publikacji: 26.06.2016

Opracowanie GREGORIUS

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-szajka-prowadzi-islamska-ofensywe-europe-2016-06

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s