Tajemnica Fatimska – Fatima Kwestionowana – J.E. bp Ryszard Williamson

Fatima - Objawienie_.thumb.mail.yahoo.com

Tajemnica fatimska 

Na światło dzienne  wyszła kolejna rekonstrukcja trzeciej części Tajemnicy Fatimskiej, objawionej przez Matkę Bożą siostrze Łucji w lipcu 1917.

Najświętsza Maryja Panna życzyła sobie, aby ją podać do publicznej wiadomości najpóźniej w 1960, —  ale   podstępni  ludzie Kościoła kontrolujący Rzym twierdzili, że tylko pozwoliła, aby została opublikowana od 1960,   — a jest zamknięta pod kluczem od tamtej pory.

Na podstawie wskazówek dotyczących jej zawartości ujawnionych przez kilku ludzi Kościoła, którzy mogli ją przeczytać,   — dokonanych zostało kilka prób jej zrekonstruowania.   — Wiele przemawia na korzyść tej ostatniej.

Oto jak rzecz się ma.

Kardynał   Ottaviani  (1890-1979) był wysoko postawionym mężem Kościoła za   papieży  Piusa XII, Jana XXIII i Pawła VI, głównym obrońcą Wiary od 1959 do 1968.   — Pozwolono mu przeczytać Tajemnicę, ale skoro był zobowiązany tajemnicą, znalazł sposób na ujawnienie jej bez ujawniania jej.

Dodając materiał tak, aby dwu czy trzykrotnie wydłużyć oryginalną Tajemnicę, pozwolił, aby opublikowana została przedłużona wersja, zwłaszcza w niemieckim magazynie zatytułowanym Neues Europa.

Ale  władze watykańskie z łatwością mogły ją odrzucić jako fałszywkę, za którą teraz się ją uważa, ponieważ wiadomo było, że oryginalna Tajemnica ma tylko 25 ręcznie pisanych linijek.

Jednakże, kardynał miał przyjaciela, x. Ludwika Villę (1918-2012), walecznego kapłana i obrońcę prawdziwego Kościoła, zwłaszcza przeciwko masonerii.

W pewnym momencie kardynał wyjawił x. Villi dokładnie które części dłuższej wersji pochodzą z oryginalnej Tajemnicy, a x. Villa z kolei, powiedział to samo swemu wiernemu świeckiemu współpracownikowi, dr Franciszkowi Adessie, który właśnie umieścił tę samą informację w broszurce niedawno opublikowanej po francusku.

Taka zatem miałaby być oryginalna „Trzecia Tajemnica”:

Wielka kara zstąpi na całą ludzkość, nie dzisiaj, nie jutro, ale w drugiej połowie XX wieku. Nigdzie na świecie nie będzie porządku, a Szatan będzie rządził na najwyższych miejscach, określając przebieg wydarzeń.

Uda mu się nawet dojść do szczytu Kościoła. Otóż, dla Kościoła również przyjdzie czas jego największych prób. Kardynałowie będą się przeciwstawiać kardynałom, biskupi będą się przeciwstawiać biskupom. Szatan będzie kroczył pośrodku nich i w Rzymie będą zmiany. To, co jest zgniłe, upadnie, co upadnie, już więcej nie powstanie.

Czytaj dalej…

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, FATIMA, Judaizacja Kościoła, KARY I ZNAKI BOŻE, KATAKLIZMY, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Matka Boża Fatimska, s. Łucja z Fatimy, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s