FATIMA – aktualność Przesłania i konsekwencje niesubordynacji – Lech Maziakowski

MB FATIMSKA_duchprawdy.com — kopia13 lutego 2005 roku, o godzinie 17:30 odeszła do Pana w wieku 98 lat siostra Łucja dos Santos, — ostatnia z trojga dzieci, którym 88 lat temu w Fatimie ukazała się Matka Boża.

— Boleśnie będziemy odczuwać jej brak wśród nas na ziemi, ale znając jej heroiczną postawę, a nade wszystko pamiętając o obietnicy Matki Bożej spotkania się w Niebie, po ludzku pocieszamy się tym zapewnieniem i radujemy dostąpieniem przez nią chwały Bożej.

Wraz z odejściem siostry Łucji do Pana i przeżywanymi w niecałe dwa miesiące później uroczystościami pogrzebowymi papieża Jana Pawła II, — zamknął się pewien rozdział w historii Objawień Fatimskich, choć przesłanie Matki Bożej trwa niezmiennie.

Nadal aktualne są prośby i wezwania Matki Przenajświętszej, — lecz równie aktualne są obiecane surowe konsekwencje wobec niesubordynacji.

Kondycja współczesnego Kościoła i obserwowany przez nas wszystkich stan dzisiejszego, rozszarpywanego siłami zła świata, nie jest przypadkowa.

— Wręcz przeciwnie: —  jest bezpośrednią konsekwencją zapowiedzianych kar, a wynikają one właśnie z niepodporządkowania się woli Chrystusa i prośbom Jego Matki.

Nie wszyscy pragną takiego podporządkowania.

Całość tutaj…

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, FATIMA, Judaizacja Kościoła, KARY I ZNAKI BOŻE, KATAKLIZMY, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Matka Boża Fatimska, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, s. Łucja z Fatimy, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOJNA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.