Bergoglio i „tradycjonaliści”

aaaaa 1***

Pytanie:  —  „Dlaczego   niektórzy   tzw. tradycyjni katolicy zachowują się tak, jak gdyby Bergoglio był zarówno Antychrystem i Wikariuszem Chrystusa?”

Błazeński antypapież Bergoglio, zwany Franciszkiem, — marksista i antykatolicki marrano, który swego czasu fotografował się na Placu Świętego Piotra z doklejonym czerwonym nosem clowna, jest odpowiednikiem szczurołapa  z Hammeln (der Rattenfanger von Hameln),  

— tyle,   że   jest   on nie z Hammeln, ale z judeomasońskiego Rzymu i prowadzi   judeochrześcijańskie   masy, —  przekonane o swym katolicyzmie, — ku duchowej śmierci, tak jak legendarne lemingi ku przepaści.

Neokonserwatywni członkowie nowego, judeochrześcijańskiego koncernu soborowego nie są w stanie wyzwolić się z bałwochwalczej papolatrii (kultu papieża) i tym samym nie potrafią dostrzec prostego faktu,

— że judeochrześcijański „neokościół” soborowy Nowego Porządku Świata absolutnie nie ma nic wspólnego z prawdziwym Kościołem katolickim i z Jezusem Chrystusem.

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Dlaczego niektórzy tzw. tradycyjni katolicy zachowują się tak,   — jakby Bergoglio był jednego dnia Antychrystem, a drugiego dnia już Wikariuszem Jezusa Chrystusa?

Odpowiedź jest prosta.

Tacy ludzie nie są żadnymi tradycyjnymi katolikami.

W ŻADNYM WYPADKU!!!

Oni są po prostu neokonserwatywnymi wyznawcami nowej judeomasońskiej religii soborowej.

Ci biedni ludzie nie są w stanie wyzwolić się od bałwochwalczego kultu papieża (w tym wypadku jest to kult antypapieża!)  — i nie potrafią dostrzec prostej prawdy,

— że niedawno powstały watykański „neokościół” Nowego Porządku Świata nie jest w żadnym wypadku Kościołem ustanowionym przez naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Ich   sprzeczne oświadczenia demaskują ich jako ciężko myślących i głupich, — ażeby użyć słów Świętego Pawła Apostoła.

W rezultacie płacą oni cenę za bycie głupimi.

Prowadzeni są przez judeomarksistę, kryptożyda, który spełnia w tym wypadku rolę szczurołapa z Hameln, ale w interesie judeomasońskiego Watykanu i prowadzi ich, jak szczury, ku duchowej śmierci.

Dlaczego tak się z nimi dzieje?

Bo są zaślepieni swoim egoizmem i nienawiścią do prawdy,   — tak jak starożytni Hebrajczycy, którzy odrzucili prawdziwego Mesjasza, Jezusa Chrystusa.

Pozostałości   katolików,   rozsiane   w  świecie,   — najczęściej bez kapłanów, — trwają w oczekiwaniu na zmianę.

Ale czy jest jakaś najmniejsza na to nadzieja?

Trudno dzisiaj ją dostrzec.

Natomiast tak zwani watykańscy „katolicy”, a w rzeczywistości członkowie judeochrześcijańskiego koncernu soborowego i wyznawcy nowej judeochrześcijańskiej religii Nowego Porządku Świata,

— tak się mają do prawdziwych katolików,  —  jak ryba po żydowsku (gefilte fish) do ryby w górskim strumieniu.

lemingi-1 3

***

Na podstawie: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.traditio.com/comment/com1605.htm

Czerwiec 2016

Opracowanie: GREGORIUS

Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bergoglio-w-oczach-tradycyjnych-katolikow-2016-06

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.