Uchodźcy z Bliskiego Wschodu jednak trafią do Polski… Zaprosili ich biskupi… |biskupi…? przebierańcy geszfciarze raczej..

 Zaprosili ich „biskupi”… WBREW WOLI POLAKÓW!!!

Przecież   trzeba  wreszcie wziąć tą hołotę za chałaty i wygnać z naszych parafii  i świątyń — tak jak Pan Jezus wziął bata i wygnał kupców ze świątyni  — żarty się skończyły… oni już jawnie działają na szkodę PAŃSTWA I NARODU POLSKIEGO — na szkodę NASZEJ TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ… chcącemu nie dzieje się krzywda!

15ca2b63ec00bbc4e481772649cd33d8
http://www.sxc.hu

Uchodźcy jednak trafią do Polski? —  Wszystko na to wskazuje

—  Caritas Polska chce zorganizować tzw. korytarz humanitarny. Docelowo też część uchodźców będzie miała możliwość osiedlenia się w Polsce.

Uchodźców zaprosili polscy biskupi, którzy podczas 373. posiedzenia Konferencji Episkopatu Polski ogłosili utworzenie korytarza humanitarnego dla „uchodźców z krajów ogarniętych wojną”. — Szczegółowy plan opracować ma Caritas.

Decyzję biskupów ogłosił ks. Marian Subocz — dyrektor Caritas.

Problem uchodźców z krajów ogarniętych wojną był głównym tematem posiedzenia KEP, podczas którego omówiono działania Caritas Polska wobec uchodźców z Syrii, Jordanii i Libanu.

Biskupi ustalili (sic!!!), że Polska powinna (sic!!) wzmocnić działania na rzecz uchodźców i bezpiecznego przewozu niewielkich grup przez i do naszego kraju.

Sytuację bardziej szczegółowo nakreślił ks. Subocz:

Tych, którzy przebywają w obozach dla uchodźców, a chcieliby być w Polsce, będziemy sprowadzać do kraju.

Osoby, które zechcą przyjechać do Polski, będą musiały przejść odpowiednie kontrole i otrzymać od władz państwowych wizę humanitarną.

KEP podkreśla, — że korytarz humanitarny nie będzie rozwiązaniem masowym i dotyczyć ma na razie (sic!!!) skromnych grup — po kilkadziesiąt osób każda.

Plan Caritas ma być reakcją na opinię papieża Franciszka, który wzywa do tworzenia takich inicjatyw na rzecz pokoju i życia.

Uchodźcy z ogarniętej wojną Ukrainy nie będą objęci tym programem.

Watykan przez swoich geszefciarzy rządzi Polską!!!??? — emjot

ZOBACZ: Fundacja Sorosa, Caritas i rząd we wspólnych programach dla uchodźców!!!

***

Deon/ KAI/ as/

9 czerwca 2016

Za; http://wgospodarce.pl/informacje/26444-uchodzcy-z-bliskiego-wschodu-jednak-trafia-do-polski-zaprosili-ich-biskupi

*(sic!!!) — dodała emjot

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, Franciszek, Jan Paweł II, Judaizacja Kościoła, KARY I ZNAKI BOŻE, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s