Watykan w okowach judeomasonerii – FRANCISZEK NIE JEST PAPIEŻEM

 FRANCISZEK NIE JEST PAPIEŻEM

a2,1

Wprowadzenie:  

To, czy Franciszek jest papieżem jest niezwykle istotną kwestią dla każdego katolika. 

— Jeśli nim jest,   — katolik winien mu całkowite posłuszeństwo w sprawach wiary i moralności oraz dyscypliny kościelnej.

— Jeśli nim nie jest,   — musi całkowicie odciąć się od jego wpływu, ponieważ nie może być bez własnej szkody na duszy prowadzony przez kogoś, kto może wprowadzić go w sprawach wiary w błąd i kto nie jest prawdziwym pasterzem ustanowionym przez Boga do prowadzenia boskiej owczarni.

Katolik, powinien ogłosić taką osobę fałszywym prorokiem, gdyż tylko prawdziwy następca św. Piotra ma prawo do przemawiania w Imieniu Boga oraz rządzenia i kierowania Kościołem katolickim.

Poniżej będziemy mogli zobaczyć i zbadać to,   — czy osoba, która podaje się za namiestnika Chrystusowego rzeczywiście nim jest.

Zobaczymy, czy Jorge Mario Bergoglio jest w stanie i czy rzeczywiście posiada najwyższy urząd Kościoła katolickiego.

Ograniczymy się tutaj tylko do Franciszka, — ponieważ omówienie jego posoborowych poprzedników wymagałoby osobnego rozdziału.

Franciszek nie jest papieżem, ponieważ nie jest katolikiem.

a3,1

aa

Kto jest katolikiem?

Katolikiem  jest   ten,   —    kto   wyznaje   całą,   świętą  wiarę katolicką. — Ponadto, został ochrzczony, przyjmuje katolickie Sakramenty, podlega prawowitej władzy kościelnej, nie został ekskomunikowany, ani też nie odpadł od wiary przez herezję lub schizmę.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, Sobór Watykański II, Uncategorized, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s