Niebo żydów – jest to Piekło – O. Maksymilian M. Kolbe

nasi wrogowie złożyli donos _M.M.Kolbe_pch24.pl

Christus Deus noster

Niebo żydów – O. Maksymilian M. Kolbe

Co jest Niebo żydów?

maximilian-kolbe-patronem-internetuZobaczmy   teraz,  jak wygląda Niebo żydów, do którego wzdychają i na które całe życie pracują.

Przede wszystkim zapytajmy się żyda chasyda, to jest żyda pobożnego, kto się znajduje w Niebie żydowskim?

On zaraz odpowie, że tam są wszyscy, których żyd kochał za ży­cia, a nie ma nikogo, kim się żyd brzydził i kogo nienawidził w swym życiu.

A więc w Niebie żydowskim nie ma Pana Jezusa, ani Matki Bożej, ani św. Józefa, ani żadnych Świętych, których czczą Chrześcijanie.   — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy za życia kochali Pana Jezusa i Najświętszą Pannę Maryję.  — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim nie ma tych ludzi, którzy słuchali Kościoła, wierzyli Ewangelii i przyjmowali Sakramenty św.   — A więc jest to Piekło.
W Niebie żydowskim nie ma żadnego, który żył i umierał w miłości Krzyża Chrystusowego.   — A więc jest to Piekło.
W Niebie żydowskim nie ma nikogo, kto żył pobożnie, nosząc Szkaplerz i odmawiając Różaniec.   — A więc jest to Pie­kło.

W Niebie żydowskim nie ma żadnego z tych, którzy słuchali Kościoła i cho­dzili na Mszę św., kazania, katechizm i inne nabożeństwa.   — A więc jest to Piekło.

W końcu w Niebie żydowskim nie ­ma nikogo z tych ludzi, którzy, żyjąc pobożnie i trzeźwie, znaczyli się często znakiem Krzyża św. i zginali kolana swoje przed Ukrzyżowanym.   — A więc jest to Piekło.

Wiemy więc, kogo nie ma w Niebie żydowskim.

Teraz przypatrzmy się, czym jest napełnione Niebo żydow­skie.

Najprzód są tam wszyscy żydzi, któ­rzy całe życie gardzili Chrystusem, Najświętszą Panną Maryją, Krzyżem i nie chcieli się na­wrócić.   — A więc to jest Piekło.

W Niebie żydowskim są wszyscy mi­łośnicy i przyjaciele żydów, którzy ich naśladowali we wszystkich nieprawościach, a o Pana Jezusa i Ewangelię wcale nie dbali; oni słuchali żydów i wiernie im służyli.   — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim są ci, którzy na Przykazania Boże wcale nie zważali, ale za to na każde skinienie żyda byli gotowi.   — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim są ci, którzy Kościoła, Mszy św. ani Sakramentów nie cierpieli, za to szynki i pijaństwo bardzo lubili.   — A więc jest to Piekło.

W   Niebie  żydowskim są ci, którzy do cnót Bożych, Różańca, katechizmu czuli wstręt wielki, ale za to za prze­kleństwem i wszelkimi złościami przepadali.  —  A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim są ci, którzy sługi Boże nienawidzili, za to sługi diabelskie, żydy, całym sercem ukochali.   — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli nosić Szkaplerza św., ale raczej sami obdarci z łaski Bożej i na­dzy, drugich do nędzy moralnej i materialnej przywodzili.   — A więc jest to Piekło.

W   niebie   żydowskim   są   ci   wszyscy, którzy obrazów Świętych Pańskich nie   znosili,   ale   za to wszelkie obrazy pie­kielne i czartowskie wielce cenili. — A więc jest to Piekło.

W Niebie żydowskim są ci, którzy nie chcieli uklęknąć i oddać pokłonu Panu Jezusowi utajonemu w Najświę­tszym Sakramencie, za to kłaniali się i upadali przed tymi, których serce było mieszkaniem czartów.   — A więc jest to Piekło.

Widać więc z tego jasno, że Niebo żydowskie, do którego wszyscy żydzi niewierni idą po śmierci i dokąd pro­wadzą wszystkich ludzi, nie jest nic innego,   — tylko najgłębsze ogniem siar­czystym gorejące Piekło.

Niebo, w którym nie ma Jezusa, ani Matki Bożej, ani Świętych Apostołów, Męczenników i Wyznawców, tylko duchy i ludzie nienawidzący Jezusa, Boga naszego i wszystkiego co Chrystusowe,  —  to jest po prostu Piekło. (*)

–––––––––––

Fragment broszury: Christus Deus noster. Chrystus Bóg nasz. [Kraków 1918], ss. 27-34 (całość str. 41).

https://wirtualnapolonia.com/2016/06/04/niebo-zydow-o-maksymilian-m-kolbe/#more-54481

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Antychryst, JUDAIZM - ŻYDZI, NAUCZANIE KOŚCIOŁA, NIEBO, PIEKŁO, Wiara, WYZNANIE WIARY, św. Maksymilian Maria Kolbe. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.