4.06.1989 – 4.06.2016 – 27 lat żydowskiej okupacji Polski

walesagrafika 1***

Dzisiejsza IIIŻydo-RP jest rezultatem zamachu stanu, który w sierpniu 1980r. przeprowadziła żydowska V kolumna.

—„Żydzi po całej Polsce rozsypani, wszędzie z swym duchem wyłączności z naszym ludem pomieszani, nie tylko zaplugawią cały naród, zaplugawią cały kraj, — a zmieniając go w kraj żydowski,   — wystawią w Europie na pośmiewisko i wzgardę.”

„Przestrogi dla Polski” – Stanisław Staszic, 1789r.

Nie   powiodły   się   Żydom   wcześniejsze   próby   powrotu   do   utraconej   w 1956r. władzy:  —  w czerwcu 1956r., w marcu 1968r., w grudniu 1970r., w czerwcu 1976r.

Nieudane   próby   pozwoliły  Żydom zdobyć doświadczenie i dopracować nową metodę przejmowania władzy, która otrzymała później nazwę „kolorowych rewolucji”.

Jednak i w 1980r. nie zdołaliby dokonać zamachu stanu i zapoczątkować okresu   demontażu   PRL  —  (zresztą  całego bloku państw socjalistycznych)

— bez finansowej pomocy — i agenturalnego zaangażowania Zachodu, głównie USA oraz Kościoła.

Ten żydowski, syjonistyczny, plan przejęcia władzy w Polsce rozpoczął się na dobre w latach 1970., gdy żydowskie finansowe instytucje Zachodu oraz zachodnie żydo-reżimy zaproponowały ekipie E. Gierka udzielenie kredytów na gospodarczy rozwój kraju.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Jan Paweł II, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Owoce pontyfikatu JP II, ROCZNICE, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.