Żyjemy w czasach, w których właśnie realizują się proroctwa Apokalipsy.

Nie dziwmy się jednak tej sytuacji, której jesteśmy świadkami. Przypomnijmy sobie słowa samego Jezusa  —  czy tak nie miało się stać?

  Czy nie ostrzegał nas przed drapieżnymi wilkami w owczej skórze, którzy podstępnie będą atakować i pożerać owce?  — Czy   św.   Paweł   nie pisał, że przed końcem świata musi wpierw nadejść apostazja   — czyli odpadnięcie większości ludzi od wiary?

Jezus okazując nam największy wyraz swojej troski, wyraźnie nas o tym uprzedził.  —   On wie, do czego zdolny jest diabeł wraz ze swoimi demonami.

Bóg wie, jakich Szatan użyje podstępów i zawczasu nas o tym przestrzegł, byśmy mogli się do tej walki należycie przygotować.

Żyjemy w czasach, w których właśnie realizują się te proroctwa. Film

Za; http://glostradycji.blogspot.com/2016/05/franciszek-otwarcie-zaprzecza-bostwu.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii A-PAPIEŻE PO VATICANUM II, APOKALIPSA św. Jana, CZASY OSTATECZNE, EKUMENIZM, FILMY, Judaizacja Kościoła, KARY I ZNAKI BOŻE, KOMUNIZM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, OBJAWIENIA - PROROCTWA, Sobór Watykański II, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.