To już jest koniec? – Islamska imigracja legalna… do Polski |POLECAM!

a39-e1463215988689————————————————

W dniu 8 marca 2016 r. Donald Tusk ogłosił, że dni nielegalnej imigracji dobiegły końca.

W dniu 9 marca 2016 r. „Financial Times” poinformował o czterech nowych szlakach, którymi na wiosnę mają ruszyć islamscy imigranci. — Jeden z tych szlaków ma wieść z Turcji przez Morze Czarne i Ukrainę do Polski.

W dniu 10 marca 2016 r. prezydent Ukrainy Petro Poroszenko udał się z wizytą do Turcji.

Zacznijmy od początku. — Co miał na myśli Donald Tusk mówiąc, że to już jest koniec? 

— Znając jego uzależnienie od Niemiec można uznać, że wypowiedziane przez niego słowa trzeba odczytywać z niemieckiego punktu widzenia. Jeśli tak to spróbujmy je rozszyfrować.

Dni nielegalnej imigracji dobiegły końca. Może to być prawda.  — Od teraz będzie już tylko „legalna” nielegalna imigracja. Niemcy otworzyły drzwi Europy na islamską inwazję. Teraz drzwi zostaną lekko przymknięte. Już „legalni” nielegalni imigranci zaczną napływać do Europy w oparciu o bliżej nieznane reguły ustalone pomiędzy UE a Turcją.

Czyli Donald Tusk powiedział prawdę.   — Fakt warty odnotowania. Nieczęsto mu się to zdarza.

Czytaj dalej

ZOBACZ

Szewko: Platforma okłamała obywateli co do ilości przyjęcia imigrantów

a39-e1463215988689————————————————————————————————————————————————-

Wojciech Szewko  ekspert ds. międzynarodowych powiedział w rozmowie z TV Republika,   — że Polska ma przyjąć 5% ogólnej liczby uchodźców. Pod takim dokumentem podpisał się rząd PO-PSL.

W kontekście propozycji Komisji Europejskiej odnośnie kar za nieprzyjmowanie uchodźców, dr Wojciech Szewko udzielił krótkiego komentarza telewizji Republika, gdzie wyjaśnia, — że politycy Platformy Obywatelskiej oraz Polskiego Stronnictwa Ludowego okłamali wszystkich obywateli odnośnie przyjmowania imigrantów.

– Musimy pamiętać o tym, że Polska zgodziła się na kwoty imigrantów. Te kwoty są wyliczane na podstawie pewnego algorytmu, — to tylko kwestia polskich polityków, którzy kłamali opowiadając ludziom, że przyjmiemy około 5 tys. imigrantów.

– mówił tydzień temu Szewko.

Czytaj dalej

„Polska jest gotowa przyjąć każdego uchodźcę”

Andrzej_Duda_(9851867824)_(cropped)Andrzej Duda //pl.wikipedia.org

Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla kanadyjskiego tygodnika „Maclean’s” ocenił, że — „prezes Andrzej Rzepliński przejął na siebie rolę polityka”.

Głowa państwa była pytana także o problem przyjmowania uchodźców.

Duda w rozmowie z kanadyjskimi dziennikarzami stwierdził, że kryzys wokół Trybunału Konstytucyjnego to 

— „wewnętrzny konflikt polityczny w Polsce wywołany przez poprzednią koalicję rządzącą”,

— która próbowała — „zawłaszczyć Trybunał Konstytucyjny naruszając  konstytucję”.

— Gdyby im się to udało, na chwilę obecną partie opozycji miałyby 14 z 15 sędziów z własnego wyboru. — To smutne, że prezes tej instytucji, pan Andrzej Rzepliński, aktywnie promował te niezgodne z konstytucją poprawki.  Przejął na siebie rolę polityka, wykraczając dalece poza swój mandat.

Obecna większość stara się po prostu przywrócić pluralizm i równowagę w Trybunale Konstytucyjnym i stara się wypracować kompromis z opozycją

– wskazał prezydent.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.