Prof. Jan Woleński, filozof, były działacz PZPR i założyciel organizacji B’nai B’rith – Polska zdradziła tradycję europejską, gdyż nie przyjmuje imigrantów

Untitled-1-1Prof. Woleński: Polska zdradziła tradycję europejską, gdyż nie przyjmuje imigrantów

Prof. Jan Woleński, filozof, były działacz PZPR i założyciel organizacji B’nai B’rith w Polsce wyjaśnił na konferencji w Oświęcimiu, — że Polska i inne kraje dopuściły się zdrady tradycji europejskiej, ponieważ są niechętne przyjmowaniu tzw. ‚uchodźców’.

W jego ocenie tą niechęć można porównać do antysemityzmu.

Prof. Jan Woleński z wykształcenia filozof, podczas swojego wystąpienia na zorganizowanej w Oświęcimiu III Międzynarodowej konferencji „Europa wobec wyzwań XXI wieku. Europejczyk/Europejka – czyli kto?” wyjaśnił m.in,   — że to co się obecnie dzieje w Polsce i całej Europie jest zdradą tradycji europejskiej.

– To, co dzieje się obecnie w Polsce, ale i w innych częściach Starego Kontynentu, jest z punktu widzenia rozwiązań politycznych zdradą tradycji europejskiej, a już na pewno zaprzeczeniem pewnej najpiękniejszej karty w dziejach naszego kraju

– ocenia.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii „Nostra aetate”, CZASY OSTATECZNE, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, MASONERIA, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Watykański II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.