Antypapież Bergoglio: muzułmańscy uchodźcy należą do Mistycznego Ciała Chrystusa

635945015810897879Antypapież Bergoglio: muzułmańscy uchodźcy należą do Mistycznego Ciała Chrystusa

Jak donosi żydowski serwis dla gojów deon.pl — antypapież Franciszek odwiedził jezuicki ośrodek w centrum Wiecznego Miasta na początku swego pontyfikatu w 2013 roku. — Zaapelował tam wtedy o udostępnienie uchodźcom pustych klasztorów.

„Drodzy zakonnicy i zakonnice, puste klasztory nie służą Kościołowi po to, by przekształcać je w hotele i zarabiać pieniądze.

Puste klasztory nie są nasze, należą do ciała Chrystusa, jakim są uchodźcy. Pan wzywa do odważnego i wielkodusznego życia gościnnością w pustych klasztorach”

– powiedział.

Widzimy zatem, iż wg antypapieża Bergoglio muzułmańscy „uchodźcy” należą do Mistycznego Ciała Chrystusa.

Taki pogląd wypływa bezpośrednio z okultystycznej doktryny soborowej sekty antychrysta, która okraszona katolicką terminologią została od czasów antysoboru (1962-65) zainstalowana rękoma żydowskiej V kolumny w miejscu wiary katolickiej.

Wg tej okultystycznej doktryny — każdy żyjący człowiek, niezależnie od wyznawanej wiary, należy do Kościoła i jest zbawiony, bowiem, — jak zakłada ich fałszywa nauka, — Chrystus przez Wcielenie zjednoczył się z każdym człowiekiem i zbawił każdego człowieka.

Rolą zaś Kościoła, — wg tej sekty, — jest uświadomić człowiekowi tą wielką tajemnicę, tak, aby każdy poznał swoją wielką godność, którą rzekomo posiada.

Więcej o tym pisałem w tekście „Lucyferiańska doktryna soborowego kościoła„.

Dlatego warto w tym miejscu przypomnieć jaka jest nauka Kościoła katolickiego o członkach Kościoła, czyli o tym, kto należy do Ciała Chrystusa.

Papież Pius XII, encyklika Mystici Corporis Christi

17. Do członków Kościoła tylko tych zaliczyć można, którzy są ochrzczeni i wyznają prawdziwą wiarę i ani sami nie wyłączyli się na swe nieszczęście z jedności Ciała, ani też dla bardzo ciężkich przewinień nie zostali z niej wykluczeni przez prawowitą władzę. (…)

Jak tedy w prawdziwym związku wiernych istnieje tylko jedno Ciało, jeden Duch, jeden Pan i jeden Chrzest, — tak też może być tylko jedna wiara. (…)

Ci więc, którzy różnią się wiarą nie mogą żyć w tym samym Ciele, ani też być ożywieni jednym jego Bożym Duchem. (…) Schizma, herezja i apostazja – samo przez się odłącza od Kościoła.

***

https://katolikintegralny.wordpress.com/2016/04/20/antypapiez-bergoglio-muzulmanscy-uchodzcy-naleza-do-mistycznego-ciala-chrystusa/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: