Zmartwychwstanie – Cezary Piotr Tarkowski

wolna-polska.pl

 Dzwon w kościołach nam rozbrzmiewa,

wieść po świecie się rozlewa.

Oby serce też zostało

wypełnione Boską chwałą,

w Zmartwychwstania dzień radosny

i budzącej życie wiosny.

Szanowni Państwo, drodzy Przyjaciele,

w tych wzniosłych dniach związanych z Męką Pańską i najważniejszym dniem Zmartwychwstania Pańskiego, życzę Wam wszystkim, oraz Waszym Rodzinom wszelkich łask i błogosławieństwa Bożego, miłości, nadziei i pokoju.

Szczególnie ważna jest nadzieja.  

Żydzi nie tylko ukrzyżowali Jezusa Pana, ale również Orła Białego, a teraz wiedzeni chciwością władzy i pychą, tworząc nowe satanistyczne ideologie NWO, gender i inne,   — chcą ukrzyżować glob ziemski i wszystkie narody świata.

Pamiętajmy jednak, że zawsze, kiedy myśleli, że już odnieśli sukces, okazało się, że jednak nie, że zwycięstwo okazało się klęską.

Już myśleli, że poprzez mord na Jezusie Chrystusie,   — który był przecież nie tylko mordem rytualnym,   — ale przede wszystkim w ich mniemaniu zabójstwem politycznym,   — położyli kres Jego naukom.

Tymczasem Chrystus Zmartwychwstał i poprzez ten Boski cud, niezwykły, namacalny akt Boskiej potęgi i niezmierzonego miłosierdzia,   — miliardy ludzi z dziesiątek pokoleń otrzymały łaskę Wiary i możliwości zbawienia, a Wiara rozeszła się po świecie i króluje w sercach ludzkich do dnia dzisiejszego.

Oczywiście fakt Zmartwychwstania żydzi chcieli zataić, poprzez ich odwieczne narzędzia jakimi są kłamstwo i korupcja.

Wg. Ewangelii św. Mateusza 28, 11 – 15, jest do powyższego odniesienie po Zmartwychwstaniu Pańskim:

„ Niektórzy ze straży przyszli do miasta i powiadomili arcykapłanów o tym co zaszło.

Ci zebrali się ze starszymi, a po naradzie dali żołnierzom sporo pieniędzy i rzekli:   — < Rozpowiadajcie tak: Jego uczniowie przyszli w nocy i wykradli go, gdyśmy spali.

A gdyby to doszło do uszu namiestnika, my z nim pomówimy i wybawimy was z kłopotu>.

Ci wzięli pieniądze i uczynili jak ich pouczono. I tak rozniosła się ta pogłoska między żydami i trwa do dnia dzisiejszego”.

Do chwili obecnej, nie zmieniły się metody żydowskie. — Kłamstwo, fałsz i manipulacja, to podstawa ich codziennego działania.

Dlatego Chrystus mówił do nich:

   „Wy macie diabła za ojca i chcecie pełnić pożądania waszego ojca.

Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma.   — Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi,   — bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa”.

Ponieważ podstawą jakiejkolwiek działalności żydów jest kłamstwo, przeto prawdy boją się najbardziej.

Chrystus został skazany na śmierć na podstawie fałszywego oskarżenia i fikcyjnego sądu.

Niedługo minie 2 tys. lat takich praktyk, z tym, że obecnie w dobie „demokracji” wyroki zapadają w ciszy gabinetów rządzących.

— Są to zawsze wyroki śmierci za ujawnienie prawdy, albo z obawy o możliwość jej ujawnienia.

Lepper zginął za ujawnienie prawdy na forum Sejmu, kiedy ponad 8 minut wyliczał z imienia i nazwiska polityków różnych partii, którzy brali wielomilionowe łapówki.   — Powieszono go w piątek.

Piątek też był dniem kaźni ludzi, którzy cokolwiek wiedzieli o zamachu smoleńskim, albo posiadali jakąkolwiek wiedzę o aferach i totalnym rabunku na ciele naszego Narodu.  

Zawsze piątek.

To nie przypadek, że rozpuszczono pogłoskę iż prokuratura ma wolne od godzin popołudniowych w piątek do poniedziałkowego poranka.

— To też kłamstwo, ponieważ są prokuratorzy dyżurni.   — Zdarzają się bowiem wypadki, np. na kolei.   — Kiedy pociąg potrąci człowieka w nocy z piątku na sobotę, to ten pociąg stoi i czeka, zanim na miejsce dotrze prokurator i sprawę zbada.   — Czasem wypadek ma miejsce w szczerym polu, gdzie dojazd jest niezwykle trudny,   — ale prokurator musi tam dotrzeć i dociera.

Natomiast w przypadkach zabójstw na tle politycznym, które dokonywane są z reguły w miastach, gdzie dojazd jest idealny, — prokurator zaczyna badać sprawę dopiero w poniedziałek.

— Ale zanim dojedzie na miejsce zdarzenia, — już wie, że denat popełnił „samobójstwo”.  

— Zapewne już wie co nastąpi, kiedy delikwent jeszcze żyje.  — „A gdyby doszło do uszu…my z nim pomówimy”.

Wielki Piątek. Dzień Męki Pańskiej, ale nie tylko.

Pamiętajmy w ten ponury dzień również o kilkudziesięciu ludziach, którzy zginęli za prawdę w okresie rządów „demokratycznych”.   — Myślmy też o tych, którzy za prawdę zginą.   — Bo dzieci diabła nie próżnują i wciąż zapadają nowe wyroki. Pamiętajmy!

Mimo to, każdy chrześcijanin musi mieć nadzieję. — Bo Jezus Chrystus zmartwychwstał!

I nie jest to kwestia wiary, tylko fakt historyczny, na który są dowody nie tylko jako przekazy ustne czy spisane przez mężów świętych, do świętości natchnionych przez Boga Ojca.

Mamy również Całun Turyński, wielokrotnie badany przez najwybitniejszych uczonych.   — To nie falsyfikat.

Jezus Zmartwychwstał i jeszcze raz przyjdzie na naszą umęczoną Ziemię.

Biada wam wtedy żydowscy kłamcy!

Chrystus Zmartwychwstał.

Czy choć jednej osobie na świecie przyszło do głowy, że tak się stanie?

Dziś też nikt nie wierzy, że Polska wyzwoli się spod żydowskiego jarzma i okupacji Brukseli.   — To niewierni Tomasze.

Bo ja zaprawdę powiadam Wam:   — Przyjdzie czas, że nasza Ojczyzna będzie wolna i potężna z Jezusem Chrystusem, jako Królem Polski!

ZMARTWYCHWSTANIE

Byłeś Jezu biczowany

i przez żydów opluwany.

Żyd Cię później ukrzyżował

i do dziś nienawiść chowa.

Widział Bóg mord Syna swego,

z rąk plemienia żmijowego.

Straszne jest ukrzyżowanie…

Zmartwychwstałeś. – Witaj Panie!

Na Całunie jest odbicie,

jak wracało w Ciebie życie.

Widać wszystkie Twoje rany –

witaj Jezu ukochany!

Każdy z nas uszczęśliwiony,

niech więc biją wszystkie dzwony!

Już się cieszą chrześcijanie.

Zmartwychwstałeś… Zbaw nas Panie!

Niech kościoły się zapełnią,

zaśpiewamy piersią pełną:

– Alleluja, Alleluja!

Chwała jest na Wysokości,

a nam w sercach pokój gości.

– Alleluja, Alleluja!

Wiersz ten dedykuję wszystkim moim Czytelnikom, od których otrzymuję wiele ciepłych słów.   — Dedykuję go również wszystkim Ofiarodawcom, dzięki którym powstały dwie książeczki obce satanistycznej ideologii gender.

— Tylko dzięki Waszym sercom bijącym w rytm Mazurka Dąbrowskiego dla naszej ukochanej, umęczonej Ojczyzny, mogły te książeczki powstać.

— Pragnę Państwa zapewnić, że książeczki na których okładkach widnieje napis „ Bajki obce ideologii gender”,   — doprowadzają wrogów Polski i całej i architektów nowego porządku świata do szału.

Jednocześnie uświadamiają, „postępową” część społeczeństwa, że z tym gender jest coś nie tak i zaczynają na ten temat czytać. — Jest to w tej chwili jedyna dostępna metoda walki z NWO i całym lucyferianizmem.

Wnioski niech każdy wyciągnie sam, ponieważ głęboko wierzę, że prawie wszyscy Czytelnicy są prawdziwymi myślącymi Polakami.

Druga książeczka jest piękna jak pierwsza, a może nawet lepsza, bo zawiera więcej elementów patriotycznych.   — Niestety jest ona jeszcze w drukarni i dopiero pod koniec przyszłego tygodnia zacznę ją Państwu wysyłać, o ile będę miał pieniądze na opłaty pocztowe, które ostatnio podrożały.

Na forum Wolnej Polski piszę już ok. 10 miesięcy, w ciągu których opublikowałem grubo ponad 100 satyr politycznych, artykułów, bajek dla dzieci.  — Będę pracował dalej.

Piszę o tym wszystkim dlatego, że nikt z redakcji WP nie zarabia tu pieniędzy. Wprost przeciwnie, administrator strony i redaktor naczelny pan Tomek, musi za utrzymanie tej strony płacić spore pieniądze (W-P udało się przeżyć kilka lat właśnie dzięki darczyńcom i Czytelnikom, którzy rozpędzali naszą ciuchcię nawet w najtrudniejszych okresach i chwilach mojej słabości/Red.).

Jednak ja dzięki swojej obecności, znalazłem wielu prawdziwych, oddanych przyjaciół, wspierających dobrym słowem i nie tylko. — Chciałbym, byście wiedzieli, że tylko dzięki Wam, wróciłem z niebytu do społeczeństwa.

Dzięki Wam, mimo ciężkiej pracy zaczęła mi wracać radość życia i wiara w człowieka.   — To dzięki Wam wyszedłem z depresji i wiem, że warto żyć. Dla Was.

To pierwsza Wielkanoc z wami.   — Z Wami, bo ciągle myślę co dla Was Przyjaciele napisać fajnego, abyście mogli się pośmiać, lub powspominać.

I tak jak Zmartwychwstał Jezus Chrystus, tak ja dzięki Wam zmartwychwstałem.   — Samo słowo dziękuję tu nie wystarczy. Staliście się moją prawdziwą, wielką rodziną.   — Niech Was Bóg błogosławi!

Cezary Piotr Tarkowski

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zmartwychwstanie-2016-03

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Społeczno - polityczna, WIELKANOC. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.