Aborcjonistka bohaterką? Włoscy obrońcy życia zdumieni pomyłką „papieża”.

emma_bonino

Emma Bonino

Włoscy działacze na rzecz nienarodzonych są zdumieni wypowiedzią Franciszka dla jednego z największych dzienników nad Tybrem.  — W wywiadzie udzielonym „Corriere della Serra” „Ojciec Święty” wyraził swoje wielkie uznanie dla Emmy Bonino.

Problem w tym,  — że dawna komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia i była minister spraw zagranicznych Italii   — nie tylko działała na rzecz afrykańskich   ubogich.   — To również czołowa włoska propagatorka zabijania nienarodzonych.

Jak   czytamy   na   portalu   LifeSiteNews,  — „papież”  nazwał Bonino jednym z narodowych „zapomnianych mistrzów” i porównał ją do Konrada Adenauera oraz Roberta Schumana,   — pomysłodawców Unii Europejskiej.

Franciszek stwierdził, iż lewicowa działaczka w sprawie Afryki — daje nam „najlepsze wskazówki”.

— „To prawda, ale nie szkodzi”

– skomentował „papież” uwagę,   — że Bonino różni się poglądami od katolików.

— „Musimy patrzeć na ludzi, na to co robią”

– dodał.

Wypowiedź ta wzbudziła konsternację w środowiskach katolickich.

— Emma Bonino od lat znana jest w swoim kraju jako czołowa aborcjonistka.

W wieku 27 lat samodzielnie zabiła swoje nienarodzone dziecko, dokumentując ów „wyczyn” na fotografiach.   — Trafiła za to na kilka dni do aresztu, lecz szybko odzyskała wolność.

Pracowała w ośrodku aborcyjnym chwalącym się dokonaniem ponad 10 tysięcy zabójstw nienarodzonych dzieci. 

— Później zaangażowała się w politykę.

LifeSiteNews cytuje Lucę Volonte,   — włoskiego polityka i prezesa fundacji działającej na rzecz obrony życia.

Wyraził   on przekonanie,   — iż zwierzchnik Kościoła Powszechnego nie został poinformowany o międzynarodowych dokonaniach Bonino w kwestiach tzw. aborcji i eutanazji.

— Rozmówca  portalu dodał,   — że lewicowa aktywistka nawet w Egipcie, gdzie prowadziła w dużej mierze szlachetną działalność, — propagowała również postawy wrogie życiu.

— „Papież się pomylił, ale gorzej postąpili członkowie jego Sekretariatu nie informując go jak należy”

– stwierdził Volonte.

Swoje zdumienie wypowiedzią Franciszka wyraził też m.in. ks. Ignacio Barreiro,   — do niedawna szefujący rzymskiemu oddziałowi organizacji Human Life International.

[cudzysłowie — od emjot]

RoM
LifeSiteNews
Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-02-26)

Komentarz Bibuły:

Oczywiście – znając dotychczasowe wypowiedzi i konkretne działania Franciszka – nie chodzi tu o żadną pomyłkę, lecz o działanie z premedytacją.

Niestety, w takich czasach żyjemy, w czasach kiedy osoba znana powszechnie jako sprawująca urząd Papieża,  — czyni wszystko aby zniszczyć Kościół,   — wciągając w budowę Nowego Światowego Porządku z nową światową neo-panteistyczną religią.

Franciszek wiedział doskonale z kim rozmawia, znał przeszłość aborcjonistki i skandalistki i skrajnie lewicowej działaczki politycznej.

A teraz czekamy na “wyjaśnienia” i “sprostowania” rzecznika prasowego Watykanu. — Przywykliśmy do słowotoku tego rzecznika, którzy wszystko “wyjaśnia”, nawet wbrew faktom.

http://www.bibula.com/

https://marucha.wordpress.com/2016/02/27/aborcjonistka-bohaterka-wloscy-obroncy-zycia-zdumieni-pomylka-papieza/#more-56450

Ten wpis został opublikowany w kategorii ABORCJA, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EUGENIKA, Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.