Aborcjonistka bohaterką? Włoscy obrońcy życia zdumieni pomyłką „papieża”.

emma_bonino

Emma Bonino

Włoscy działacze na rzecz nienarodzonych są zdumieni wypowiedzią Franciszka dla jednego z największych dzienników nad Tybrem.  — W wywiadzie udzielonym „Corriere della Serra” „Ojciec Święty” wyraził swoje wielkie uznanie dla Emmy Bonino.

Problem w tym,  — że dawna komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia i była minister spraw zagranicznych Italii   — nie tylko działała na rzecz afrykańskich   ubogich.   — To również czołowa włoska propagatorka zabijania nienarodzonych.

Jak   czytamy   na   portalu   LifeSiteNews,  — „papież”  nazwał Bonino jednym z narodowych „zapomnianych mistrzów” i porównał ją do Konrada Adenauera oraz Roberta Schumana,   — pomysłodawców Unii Europejskiej.

Franciszek stwierdził, iż lewicowa działaczka w sprawie Afryki — daje nam „najlepsze wskazówki”.

— „To prawda, ale nie szkodzi”

– skomentował „papież” uwagę,   — że Bonino różni się poglądami od katolików.

— „Musimy patrzeć na ludzi, na to co robią”

– dodał.

Wypowiedź ta wzbudziła konsternację w środowiskach katolickich.

— Emma Bonino od lat znana jest w swoim kraju jako czołowa aborcjonistka.

W wieku 27 lat samodzielnie zabiła swoje nienarodzone dziecko, dokumentując ów „wyczyn” na fotografiach.   — Trafiła za to na kilka dni do aresztu, lecz szybko odzyskała wolność.

Pracowała w ośrodku aborcyjnym chwalącym się dokonaniem ponad 10 tysięcy zabójstw nienarodzonych dzieci. 

— Później zaangażowała się w politykę.

LifeSiteNews cytuje Lucę Volonte,   — włoskiego polityka i prezesa fundacji działającej na rzecz obrony życia.

Wyraził   on przekonanie,   — iż zwierzchnik Kościoła Powszechnego nie został poinformowany o międzynarodowych dokonaniach Bonino w kwestiach tzw. aborcji i eutanazji.

— Rozmówca  portalu dodał,   — że lewicowa aktywistka nawet w Egipcie, gdzie prowadziła w dużej mierze szlachetną działalność, — propagowała również postawy wrogie życiu.

— „Papież się pomylił, ale gorzej postąpili członkowie jego Sekretariatu nie informując go jak należy”

– stwierdził Volonte.

Swoje zdumienie wypowiedzią Franciszka wyraził też m.in. ks. Ignacio Barreiro,   — do niedawna szefujący rzymskiemu oddziałowi organizacji Human Life International.

[cudzysłowie — od emjot]

RoM
LifeSiteNews
Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2016-02-26)

Komentarz Bibuły:

Oczywiście – znając dotychczasowe wypowiedzi i konkretne działania Franciszka – nie chodzi tu o żadną pomyłkę, lecz o działanie z premedytacją.

Niestety, w takich czasach żyjemy, w czasach kiedy osoba znana powszechnie jako sprawująca urząd Papieża,  — czyni wszystko aby zniszczyć Kościół,   — wciągając w budowę Nowego Światowego Porządku z nową światową neo-panteistyczną religią.

Franciszek wiedział doskonale z kim rozmawia, znał przeszłość aborcjonistki i skandalistki i skrajnie lewicowej działaczki politycznej.

A teraz czekamy na “wyjaśnienia” i “sprostowania” rzecznika prasowego Watykanu. — Przywykliśmy do słowotoku tego rzecznika, którzy wszystko “wyjaśnia”, nawet wbrew faktom.

http://www.bibula.com/

https://marucha.wordpress.com/2016/02/27/aborcjonistka-bohaterka-wloscy-obroncy-zycia-zdumieni-pomylka-papieza/#more-56450

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ABORCJA, APELE - KOMUNIKATY, CZASY OSTATECZNE, EUGENIKA, Franciszek, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, Nowe '"credo" Franciszka, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s