Czy zniszczenie Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes oznacza porzucenie przez Niebo Franciszka-Bergolio i jego Neokościoła NWO?

MB z Lourdes - Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes_pl.wikipedia.org

—  … może ta powódź to odpowiedź Nieba na umieszczenie krwi Jana Pawła II w sanktuarium Maryjnym w Lourdes?  — Zdaje się,  że do tego w końcu nie doszło w ubiegłym roku:

Oto co podawałem w październiku 2012 „na goraco”:

La grotte de Lourdes lors des inondations de Juin 2013_france3-regions.francetvinfo.frLa grotte de Lourdes lors des inondations de Juin 2013 /france3-regions.francetvinfo.fr

(2013 r.) | Grota w Lourdes zalana – 2 mln Euro strat materialnych. — Przybycie relikwii JPII do Lourdes   — (z pielgrzymka z Włoch z udziałem bpa Zimonia)   — zbiegło się z niebywałą tam powodzią Sanktuarium 21.bm.

Mówi się o „znaku z Nieba”. — Setki osób ewakuowanych, ogromne straty materialne szacowane na ok 2 mln Euro.

„Przednia część groty całkowicie zalana.   — Płyną potoki błota … ołtarz pod wodą…  — meldował Thierry Castillo strażnik Sanktuarium.

Dziwne…? — po „spotkaniu towarzyskim” w Asyżu   — nastąpiło trzęsienie ziemi,  na skutek którego zawaliła się centralna część kopuły Bazyliki.

***

Is the Destruction at Our Lady’s Shrine at Lourdes a Sign Of Heaven’s Abandonment of Francis-Bergoglio and His Newchurch of the New Order? http://www.traditio.com/comment/com1306.htm / Tłumaczenie Ola Gordon

com1306z 1————————————————————————————————————————————————-

Czczone Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes zostało zalane tak, jak niekatolicki Neokościół NWO zatopił prawdziwą wiarę.

Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki Jej Boskiego Syna, widzącej spełnienie Jej przepowiedni z La Salette:   —  “Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta”?

Czy   zniszczenie   czczonego sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, (Francja), — oznacza   porzucenie   przez   Niebo niekatolickiego Neo-kościoła NWO i jego przywódców?

Czy epoka Lourdes i Fatimy skończyła się działaniem Matki Bożej jako pośredniczki   Jej   Boskiego   Syna   —   w    wycofaniu się z Neo-kościoła NWO i jego bezbożnych liderów?

Szalejący potop 20 czerwca zalał Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes, siejąc spustoszenie w Lourdes, słynnym miejscu pielgrzymek, które obecnie jest zrujnowane.

— Zalana jest grota, gdzie objawiła się Matka Boża i zmyte przez wodę są baseny lecznicze.

To już drugi raz w ciągu sześciu miesięcy Sanktuarium Matki Bożej zostało zniszczone.  

— Przy drugiej okazji topniejący śnieg powiększył ogrom mas wodnych i potop w tym tygodniu stał się jeszcze bardziej destrukcyjny, niż w październiku 2012 roku.

Straszna ulewa trwa nadal i Sanktuarium, które zostało przejęte przez bezbożny NWO dla fałszywej “Neo-mszy”,   — może już nigdy nie wrócić do życia,   — jak mówi dyrektor Sanktuarium, który stwierdził:

— “Nie możemy kłamać o sytuacji. Wszystko połamane. Wszystko zniszczone. To katastrofa”.

Nawet oficjele Neo-kościoła potwierdzili,   — że grota Matki Bożej, teraz zanurzona w błocie, wygląda jak “wizja z Apokalipsy”.

Sanktuarium zamknięto na czas nieokreślony.   — [Pewne informacje do tego artykułu pochodzą z Agence-France Presse.]

8d344e5a69d254e63d8b2a09ffd30f62c022c1f7764b81d8ef322e494e6a9bae 2——————————————————————————————————————————————-

Dobrzy katolicy,   — ci którzy wszystko postawili na Fatimę, — widzą jedynie małą część wielkiego obrazu stworzonego przez Boga.

— Ukazanie się Matki Bożej w Lourdes w 1858   — jest na pewno bardziej czczone, niż w Fatimie w 1917.

Nawet wcześniejsze objawienia Matki Bożej,   — takie jak w La Salette, Francja, w 1846 roku,  

— dokładnie przepowiedziały zarówno straszne czasy, w których teraz żyjemy po modernistycznym II Soborze Watykańskim  (1962-1965),   — jak i pojawienie się niekatolickich neo-papieży:

“Rzym straci wiarę i stanie się stolicą antychrysta.  

— Demoni powietrzni wraz z antychrystem czynić będą wielkie dziwy na ziemi i w przestworzach, a ludzie coraz przewrotniejsi stawać się będą”.

[Zobacz

♥ LA SALETTE… CZY JESZCZE AKTUALNE? ♥ DOKŁADNA TREŚĆ PRZEKAZU SEKRETU : ♥  emjot]

Zob. też:

Ludzie coraz przewrotniejsi,   — a w swej masie coraz głupsi stawać się będą,   — zwąc II Sobór „genialnym” i łamiąc wszelkie przykazania w imię „otwarcia Kościoła na świat”.
Admin

Za; https://marucha.wordpress.com/2013/06/24/czy-zniszczenie-sanktuarium-matki-bozej -w-lourdes-oznacza-porzucenie-przez-niebo-franciszka-bergolio-i-jego-neokosciola-nwo/

marost said

2013-06-24 (poniedziałek) @ 18:32:02

AD2
Jack powiedział/a

A moze ta powodz to odpowiedz Nieba na umieszczenie krwi Jana Pawła II w sanktuarium maryjnym w Lourdes?

Zdaje sie ze do tego w koncu nie doszlo w ubieglym roku: — Oto co podawalem w pazdzierniku 2012 „na goraco”:

Grota w Lourdes zalana – 2 mln Euro strat materialnych.

Przybycie relikwii JPII do Lourdes   — (z pielgrzymka z Wloch z udzialem Bpa Zimona)   — zbieglo sie z niebywala tam powodzia sanktuarium 21.bm.

Mowi sie o „znaku z Nieba”. Setki osob ewakuowanych, ogromne straty materialne szacowane na ok 2 mln Euro.

„Przednia czesc groty calkowicie zalana.   — Plyna potoki blota … oltarz pod woda…  — meldowal Thierry Castillo straznik sanktuarium.

Poziom wody pobliskiej rzeki podniosl sie o 3 m.

Dziwne…?

— po „spotkaniu towarzyskim” w Asyzu   — nastapilo trzesienie ziemi na skutek ktorego zawalila sie centralna czesc kopuly bazyliki.

Zdjęcia z powodzi w Lourdes:

https://www.google.fr/search?q=la+Grotte+de+Lourdes+apr%C3%A8s+les+inonde&hl=fr&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=koyRUOfjLNGAhQffsICAAg&ved=0CC0QsAQ&biw=1280&bih=909

Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, KARY I ZNAKI BOŻE, KATAKLIZMY, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, LURDES, Matka Boża z Lourdes, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.