Islam wjeżdża na plecach Katolików…. zaprogramowane NWO wszystkich religii… – nie chce się wierzyć, że to dzieje się naprawdę!

Ponad 7 tys. migrantów znalazło schronienie we włoskich klasztorach i strukturach zarządzanych przez zakony.

https://i0.wp.com/wf3.xcdn.pl/files/15/07/31/368448_14583315091_d2e3b4f675_b_34.jpg HBarrison / CC 2.0

—  Jest to konkretna odpowiedź na apel miłującego islamistów Papieża Franciszka,   —  by pustoszejących klasztorów nie zamieniać w dochodowe hotele, lecz oddać je do dyspozycji uchodźców i potrzebujących.

— Swe podwoje otworzyli m.in. franciszkanie, kombonianie, skalabrynianie, a także zgromadzenia żeńskie od południa po północ Włoch.

Mówi Oliviero Forti, odpowiedzialny za kwestię migrantów we włoskiej Caritas.

— „W odpowiedzi na słowa Papieża zagospodarowaliśmy w klasztornych strukturach ponad 7 tys. miejsc. —  Jest to dość pokaźna liczba będąca konkretną odpowiedzią na przedłużający się kryzys migracyjny

– mówi Forti.

— Ściśle współpracujemy z władzami lokalnymi. — Zapewniamy potrzebującym nie tylko dach nad głową i wyżywienie, ale pomagamy też w załatwieniu formalności związanych z otrzymaniem azylu czy statusu uchodźcy.

Praca ta sama w sobie nie jest łatwa, a utrudnia ją jeszcze odczuwalny wzrost nieprzychylnej atmosfery odnośnie do rosnącej liczby uchodźców, —  utożsamianych   często z terroryzmem i niekończącymi się problemami.

Nie sprzyja to poprawie sytuacji, która sama w sobie jest bardzo delikatna”.

W obliczu narastającej fali migrantów kard. Angelo Scola zaapelował do wiernych   swej   archidiecezji,     by każda z 1107 parafii przyjęła choćby małą grupę migrantów.

Arcybiskup Mediolanu podkreślił, że gościnność jest chrześcijańskim obowiązkiem,   i zachęcił proboszczów,   by wraz ze swymi parafianami jak najhojniej odpowiedzieli na aktualne wyzwanie jakim dla Europy są uchodźcy.

Z podobnym apelem wystąpili ordynariusze wielu innych włoskich diecezji.

———–

— Oczywiście, w swoim czasie bahometanie w odpowiedni sposób odwdzięczą się papieżowi …    — uroczyście utną mu głowę i nabiją na pręt   jakiegoś   ogrodzenia   w   Watykanie …  — Admin.

Zobacz:

► Światowa islamizacja ►”Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz; ► Żydzi powinni radować się faktem, iż chrześcijańska Europa traci swoją tożsamość, …

Opublikowano 09/01/2015 by emjot

► „Izraelski rabin: Islamizacja Europy to dobra rzecz;  – Baruch Efrati, kierownik jesziwy i rabin na okupowanym Zachodnim Brzegu, poproszony przez studenta o odniesienie się do rosnącej liczby muzułmanów w Europie stwierdził, iż „islamizacja Europy to dobra rzecz”. ► Żydzi … Czytaj dalej →

Źródło: http://info.wiara.pl/doc/2614301.Imigranci-sie-chronia-we-wloskich-klasztorach
sierpień 1st, 2015 / Za; http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=16905

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: