Watykan za depopulacją – Ekologiczna encyklika „Laudato si”

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/d1497329826.jpgEkologiczna encyklika „Laudato si”

Jedynym, rzeczywistym, celem walki z „ocieplaniem się klimatu” jest realizacja depopulacji zachodniej cywilizacji na ogromną skalę.

Międzynarodowy Żyd i jego agendy, w tym żydo-masoneria UE, —otrzymują w tej zbrodni wsparcie ze stolicy judeo-chrześcijaństwa.

Międzynarodowy Żyd i wszystkie jego syjonistyczne agendy, Rada Polityki Zagranicznej (CFR), Grupa Bilderberg, Klub Rzymski, Komisja Trójstronna etc., — widząc że „syjonistyczna populacja” nie nadąża za światowym przyrostem naturalnym, który siłą rzeczy wymusza rozwój gospodarczy, a ten wprowadza państwa na drogę suwerenności,

—  dążąc do utrzymania finansowej kontroli i władzy nad światem, za wszelką cenę usiłuje ten rozwój wyhamować. — Jest to jednocześnie skuteczny sposób depopulacji ludzkości.

Zastopowaniu rozwoju i realizacji depopulacji (i oczywiście dążeniu do przejmowania kontroli nad państwami) służyły I i II wojna światowa.

MŻ dążył do osłabienia gospodarki Niemiec i Rosji oraz do redukcji ludności – główną częścią projektu światowej finansjery był Plan Zagłady Słowian – Generalplan Ost.

Jednak wojny są tym dla ludzkiej cywilizacji, czym choroba dla organizmu człowieka. —  Po jej zwalczeniu organizm odbudowuje swoje siły.

Tak też i po każdej z wojen zwiększył się przyrost naturalny.

A więc, wojny nie spowodowały skutecznego i trwałego ograniczenia ludzkiej populacji,  — paradoksalnie wywołały zjawisko odwrotne.

Stąd MŻ w drugiej połowie XX w. wypracował i wdraża inną metodę depopulacji, polegającą na ograniczeniu możliwości rozwoju gospodarczego.

Tej zbrodniczej polityce nadał niewinną w treści i wprowadzającą w błąd nazwę: —  „polityka zrównoważonego rozwoju”.

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/ubostwo-usa-e1434808291706.jpghttps://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/06/322-e1434808329531.jpeg

USA. Efekty polityki zrównoważonego rozwoju i jej chrześcijańscy propagatorzy

Jednym ze skutecznych sposobów ograniczenia rozwoju — jest walka z wymyślonym przez MŻ „ocieplaniem się klimatu” jako pochodną działalności człowieka.

— Państwa zmuszane są do zmniejszenia emisji spalin, głównie CO2.

Wymuszenie przez MŻ oraz przez jego agendy (wśród nich także UE) takiej polityki, — skutkuje ograniczeniem rozwoju przemysłowego – oczywiście głównie w tych państwach, które znalazły się w obszarze żydowskiego kapitalizmu pod władzą żydo-reżimów, a więc państw należących do tzw. Zachodu.

Z państw Zachodu wyprowadzono produkcję przemysłową. — Na imporcie produktów przemysłowych zarabiają oczywiście pośrednicy, czyli banki i korporacje będące własnością MŻ.

wiatraki

Czy takiego zwycięstwa „ekologii” oczekujemy?

Jakby tego było mało — MŻ żąda likwidacji energetyki opartej na rodzimych surowcach kopalnych.

Podraża to koszty funkcjonowania gospodarek (w tym zwiększa koszty utrzymania dla ludności !) i potęguje istniejący kryzys finansowy, co przekłada się na spadek przyrostu naturalnego.

— Tak oto MŻ osiąga depopulacyjny cel swojej zbrodniczej polityki.

Wiadomo już od dawna —  i nie jest to tajemnicą w świecie nauki, choć żydo-media o tym milczą,

— że za 98% emisji CO2 do atmosfery odpowiadają oceany.

Zaledwie 2% przypada na szkodliwą, ale konieczną, działalność człowieka.

Pomijając nawet fakt, że tzw. ocieplenie klimatu jest propagowaną przez żydo-media bzdurą, nie posiadającą naukowego potwierdzenia, — a wiele obserwacji wskazuje na wręcz ochładzanie się klimatu Ziemi,

— to logiczne jest, — że próby ograniczenia emisji CO2 w jakiejś części zakresu stanowiącego 2% tej emisji nie może mieć żadnego wpływu na klimat.

Poza tym należy sobie uświadomić, —  że ograniczenie emisji CO2 w państwach Zachodu poprzez likwidację przemysłu i energetyki,

— spowoduje wzrost tej emisji w państwach Wschodu i Południa, które przejmą (już zresztą przejęły) zlikwidowana produkcję Zachodu.

A więc w ogólnym bilansie emisji CO2 nie wystąpią żadne zmiany.

Tak więc, jedynym, rzeczywistym, celem walki z „ocieplaniem się klimatu” — jest realizacja depopulacji zachodniej cywilizacji na ogromną skalę.

MŻ i zbrodnicze gremia jego agend,  — w tym unijna żydo-masoneria, — otrzymują w tej zbrodni wsparcie z Watykanu,

— ze stolicy judeo-chrześcijaństwa.

Encyklika papieża Franciszka „Laudato si” niesie pochwałę współczesnej, realizowanej dla ludzkości, w imię praw człowieka, eksterminacji cywilizacji Zachodu.

Oczywiście polityczna retoryka papieskiej encykliki – encykliki ekologicznej ! – nie powtarza co prawda brutalnego twierdzenia syjonistycznych ekologów, że

— „wzrost ludzkiej populacji zagraża zrównoważonemu rozwojowi”,

ale jednak stwierdza:

p.13.  — Naglące wyzwanie ochrony naszego wspólnego domu obejmuje troskę o zjednoczenie całej rodziny ludzkiej w dążeniu do zrównoważonego i zintegrowanego rozwoju (…)

za: http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa -francesco_20150524_enciclica-laudato-si.html

Nie znajdziemy także w papieskiej encyklice wzmianki o ogromnej szkodliwości GMO dla człowieka

– niedopatrzenie jej autora?, – czy jednak milczące wsparcie dla MŻ.

Czy taka polityka Watykanu nas zaskakuje?

Chyba nie powinna, — jeśli uświadomimy sobie,  — bże cały pontyfikat JPII – unijnego naganiacza – był natchniony wielkim dziełem syjonizmu:

— wepchnięcia państw słowiańskich pod okupację MŻ z USA.

—————————-

Dariusz Kosiur

I. Wybrane punkty z papieskiej encykliki „Laudato si”: http://w2.vatican.va/content/francesco/pl/encyclicals/documents/papa-francesco20150524en ciclica-laudato-si.html

p.15. (…) podejmę pewne zagadnienia wypływające z tradycji judeochrześcijańskiej, aby nadać większą konsekwencję naszemu zaangażowaniu na rzecz środowiska.

Pochwała na temat GMO (p.: 32, 131, 132, 133)

p.32. Różne gatunki zawierają geny, które mogą być kluczem do zaspokojenia w przyszłości pewnych ludzkich potrzeb lub uregulowania pewnych problemów ekologicznych.

p.131. (JPII) Oświadczył, że Kościół docenia wkład «badań i zastosowań biologii molekularnej, dopełnione przez inne dyscypliny, — takie jak genetyka i jej zastosowanie technologiczne w rolnictwie i przemyśle»[110],

— chociaż stwierdził także, że nie może to prowadzić do «nie podlegającej żadnej kontroli manipulacji genetycznej»[111], ignorującej negatywne skutki tych działań.

p.132. W każdym razie ingerencja uzasadniona to ta, która dokonywana jest w przyrodzie, „by pomóc jej we właściwym rozwoju stwarzania chcianym przez Boga”[112].

133. Trudno wydać ogólny osąd na temat rozwoju organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), roślinnych i zwierzęcych, dla celów medycznych lub w rolnictwie, ponieważ mogą one znacznie się między sobą różnić i wymagają osobnych rozważań.

— Z drugiej strony, zagrożenia nie zawsze przypisywane są samej technice, lecz jej nieodpowiedniemu lub nadmiernemu zastosowaniu.

_____________

Jako uzupełnienie poruszanych w encyklice zagadnień polecam PT Czytelnikom tekst, który jest przedrukiem zamieszczonej w GW rozmowy dwóch żydowskich intelektualistów, —  z których jeden jest noblistą:

—  „Szczera rozmowa, jak Żyd z Żydem, o przyszłości, czyli o NWO” –  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/04/07/szczera-rozmowa-jak -zyd-z-zydem-o-przyszlosci-czyli-nwo/

Dołączyłem do tej rozmowy krótki wstęp, w którym napisałem m.in.:

„Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że rozwój społeczno-gospodarczy bazuje na relacji tzw. czynników produkcji —  (ekonomia żydowskiego kapitalizmu celowo zarzuciła termin: siły wytwórcze narodu), czyli: „ludzi”, „ziemi” i „kapitału” —  (istotą jest kapitał rzeczowy, nie finansowy).

Posłużono się w zakłamany sposób szeroko pojętą ekologią — (ochrona środowiska – ale nie człowieka , ocieplenie klimatu, itp.),

— co logicznie wskazuje na ograniczenie rozwoju poprzez niejako naturalną barierę intensywnego wykorzystania „ziemi” i „kapitału”.

Zatem jedynym czynnikiem możliwym do „regulowania” są ludzie – „zbędni ludzie”.”

***

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/06/20/watykan-za-depopulacja/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: