Skandal w Radio Maryja – ,,Była RZEŹ WOŁYŃSKA, ale MY nie JESTEŚMY BEZ WINY, bo ZDRADZILIŚMY UKRAIŃCÓW”

,,Była   RZEŹ   WOŁYŃSKA,   —     ale   MY  nie JESTEŚMY BEZ WINY, —  bo   ZDRADZILIŚMY   UKRAIŃCÓW”

   —    czyli     CZY   organizacja    *PIS*   MONTUJE     przeciw     NARODOWI   POLSKIEMU   kolejne,    —     tym   razem   KRESOWE, „JEDWABNE” ?!!

O Ś W I A D C Z E N I E

Dotyczące: skandalicznej wypowiedzi Bogdana Święczkowskiego byłego szefa ABW w Radio Maryja/ http://gazetawarszawska.com/politics/1140-maryja

W niedzielę dnia 16.03.2014 roku w Radio Maryja  —  w audycji ,,rozmowy niedokończone”  —   była   dyskusja   poświęcona   ,,bezpieczeństwu    Polski” w  której udział wzięli: były Minister Obrony Narodowej Romuald Szremietiew oraz były SZEF ABW za czasów RZĄDU PIS BOGDAN ŚWIĘCZKOWSKI.

Dyskusja bardziej koncentrowała się na atakowaniu Rosji niż merytorycznej debacie o rzeczywistych zagrożeniach dla Polski. — Prelegenci straszyli słuchaczy RM,  szczególnie Pan Święczkowski wojną z Rosją —  oraz cały czas podkreślali,  —  że trzeba bronić Ukrainy przed Rosją.

Żaden z prelegentów nawet słowem nie wspomniał,   — że prezydentem zgodnie z ukraińską Konstytucją,  —   jest nadal Janukowycz oraz,

—   że przejęcie władzy na Ukrainie odbyło się w sposób zbrojny i nie zgodny z ich Konstytucją.

Żaden nie wspomniał, —  że zastrzelono 100 ludzi cywilów i milicjantów,

—  że obecne samozwańcze władze na Ukrainie, których popiera tzw. ,,demokracja liberalna zachodu”,  —  nie robi nic by przeprowadzić śledztwo w sprawie zastrzelenia ludzi na Majdanie.  

Zachodzi podejrzenie, że swoi dla zdobycia władzy zastrzelili nawet swoich, by osiągnąć cel, tym bardziej, że w studio siedzi prokurator prokuratury krajowej w stanie spoczynku Bogdan Święczkowski  — i nie zabiera w tej sprawie głosu.

Były szef ABW posunął się nawet do takiego stwierdzenia, że Polska kadra oficerska jest wyszkolona w Moskwie i on nie jest pewny tej naszej kadry oficerskiej.

—  Dziwię się, że były MON Romuald Szeremietiew nie zareagował na taką skandaliczną wypowiedz byłego szefa ABW.

Ciekawe, —   czy podejrzewa Święczkowski też emerytowanego generała Polko o agenturalność, —  tym bardziej, że Generał ten fotografował się w kraju podbitym na tle obcej flagi,  a nie naszej Polskiej.

— Załóżmy, jakby obecny któryś Generał sfotografował się na tle flagi np. rosyjskiej,  —   dopiero Święczkowski  razem z lewacką partią Pis grzmiał by na całą Europę.

Jakby tego było mało,   —  około godz. 22.45   —  zadzwonił słuchacz do studia   i   zaczął   mówić   źle  o J. Kaczyńskim,

 zarzucając mu, że pojechał na euro–majdan i pod flagami banderowców manifestował,   —  ale  natychmiast ten słuchacz został wyciszony.

Do tej wypowiedzi odniósł się Święczkowski,   —  który broniąc Kaczyńskiego   —  wypowiedział skandaliczne słowa przeciwko zamordowanym Polakom na Wołyniu cytuję: —   że

,,BYŁA   RZEŹ   WOŁYŃSKA,   ALE   MY   NIE   JESTEŚMY   BEZ   WINY,   BO ZDRADZILIŚMY   UKRAIŃCÓW”  ???

Panie Święczkowski,   —  kto zdradził?  

—  Dziecko zamordowane w łonie matki!

—  Dzieci wieszane na drutach kolczastych,   —  dzieci nadziewane na sztachety,

—  1100   osób   modlących się,  —   w większości starców i kobiet w kościele na niedzielnej Mszy, których spalono żywcem????

Kto kogo zdradził i dla kogo była ta zdrada???

Jak mógł urzędnik państwowy takiej rangi wypowiedzieć tak ohydne i antypolskie słowa!

Takich słów nie powstydził by się nawet jadowity anty – Polak Tomas Gross z Baumanem na czele.

Problem jest dużo większy, —  ponieważ RM i całe ,,media toruńskie” (MT) kierowane przez Ojca Tadeusza Rydzyka

—  przeszły w ostatnich latach przedziwną transformację ideową, gdzie podkreślam   w  sprawach politycznych nie różnią się od uprawianej polityki w gazecie wyborczej.

Ciągły, kłamliwy i brutalny atak na Rosję, ciągle ci sami prelegenci ziejący nienawiścią do Rosji.

—  W zamian uprawiana jest w ,,MT” gloryfikacja poczynań masońskiej ameryki.

Dobitnie świadczy o tym wczorajsza audycja w której podkreślał Święczkowski,   —  że trzeba wchłaniać się w cywilizację zachodu,

—  a więc taką cywilizacja, która odrzuca Pana Boga, ale promuje homoseksualizm, pedofilie, zabijania dzieci poczętych, eutanazje, lichwiarstwo, zbrodnie wojenne, kolonializm, potężną cenzurą, zboczenia seksualne, bezbożne loże masońskie, czyli świat z antychrystem.

Taka jest ,,cywilizacja zachodu”,  do której prelegenci ,,MT” zachęcają swoich słuchaczy.

Trzeba wykazywać bardzo mało szacunku dla tych Polaków, żeby w ten sposób ich okłamywać, budując im fałszywy obraz rzeczywistości.

Ojcze Tadeuszu,  — co się stało, —  że media, którymi kierujesz w sprawach polityki są odbiciem liberalno – komunistycznych mediów.

—  Przecież ani Macierewicz, Święczkowski, Kaczyński nie są od głoszenia prawdy,   —  oni są od manipulowania prawdą.

Każdy   wolny i uczciwy Polak wie, o co chodzi w sprawach Ukrainy i kto za tym stoi i jaki jest cel sponsorów obecnej pseudo – władzy w Kijowie.

Mamy historyczny moment na odzyskanie własności na wschodzie, ale ,,polska klasa polityczna” działa odwrotnie,  —   chce w przyszłości budować ,,wielką Ukrainę”   —  kosztem terytorium Polski.

—  Takich nacjonalistów i szowinistów z rodzin banderowskich popiera Kaczyński i pozostali politycy w sejmie.

Ojciec Tadeusz wpisuje się w ten scenariusz, —  zapraszając do radia ludzi podejrzewanych o agenturalność na rzecz budowy ,,nowego porządku światowego” bez Boga.

—  Czy Ojciec Tadeusz Rydzyk tego nie widzi,   —  czy może ma inne zadania i stosuje   podwójne   standardy   w   swojej   drodze   kapłańskiej.

Zygmunt Wrzodak

Były członem KK. NSZZ Solidarność, Zarządu Regionu Mazowsze, szef Solidarności do 2001 roku w Ursusie, działacz podziemnej Solidarności, Poseł na Sejm IV i V kadencji

http://wrzodakz.neon24.pl/post/107316,zdradzilismy-ukraincow

c59bwic499czkowski1

—————————————————————

https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/18/bogdan-swieczkowski-z-pis-zdradzilismy-ukraincow/

za; http://gazetawarszawska.com/politics/1241-radio-maryja

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.