Bergoglio umył w Wielki Czwartek nogi transseksualiście, który określa się teraz imieniem Isabela

transseksualista 1

———————————————————

Franciszek posunął się ostatnio o krok dalej w swoim „miłosierdziu” wobec grzechu. —  Umył i ucałował stopy transseksualiście, obecnie nazywającemu siebie Isabela, „katolikowi”, który przeszedł operację zmiany płci (co jest grzechem wbrew naturze).

„Pani Isabela” —  przyjmuje Komunię Świętą i mówi o swojej miłości do Franciszka, który tak bardzo kocha osoby z tzw. marginesu.

Franciszek powiedział do niego:  —   „Niech Bóg Ci błogosławi”.

Franciszek dwa lata temu zbulwersował świat, kiedy po raz pierwszy w tamten Wielki Czwartek (2013 rok) umył nogi kobietom, muzułmankom, więźniom etc… i… –  ani jednemu kapłanowi.

Na   drugi   rok  powtórzył to i… —  tylko niewielu wypowiedziało słowa krytyki na temat odejścia od tradycji Wielkiego Czwartku, od tradycji ewangelicznej.

W   tym roku  Franciszek   ucałował   –   jako   „następca   Chrystusa   na   ziemi! ”  –   stopy   już   nie   tylko więźniów i kobiet, ale mężczyźnie po operacji zmiany płci.

Jest   to   ze   strony   „papieża”   jawna   afirmacja   grzechu   wbrew   naturze!

Pomimo,   że   osoby   transseksualne  twierdzą, że rodzą się nie w swoim ciele,   —  to wiadomo, że Bóg nas zna, zanim się narodzimy

—    „Zanim   ukształtowałem   cię   w   łonie   matki,   znalem   cię”.  (Jr 1, 4-10)

To Bóg wybiera dla nas płeć i według naszej płci mamy poszukiwać wypełnienia woli Bożej w naszym życiu.

Jeżeli   Franciszek   afirmuje   sprzeciw   człowieka  wobec woli Bożej, to należy się   zastanowić,   jaki   grzech   przeciw naturze nie mógłby zostać przez niego zaafirmowany w praktyce?

Czy wobec większej ilości grzechów, wynikających ze słabości grzesznej ludzkiej natury, będzie Franciszek w praktyce przeciwstawić nauczanie Biblijne,   przybijając   pieczęć   fałszywego   miłosierdzia?

Jest to kolejny bardzo, ale to bardzo niebezpieczny znak, każący się nam poważnie   zastanowić,   czy Franciszek w ogóle liczy się z nauczaniem Chrystusa  Pana i z nauczaniem Biblijnym.

Pan  Jezus nie zmienił nigdy niczyjej płci,   kiedy chodził po ziemi…

Nigdy w praktyce nie przyklepywał grzechu.

Nigdy!

Nawet   prostytutkom,   którym  groziło powrócenie do ich grzechu!

Nauczanie   Kościoła   jest   jasne   w   kwestii   aktów   „zmiany płci”.

Tutaj jest wideo z tych najważniejszych momentów oraz tłumaczenie na angielski   tego,   co   powiedziała   po   włosku   „Isabela” (transseksualista).

http://gloria.tv/embed/frame/media/rDhSVFzda2s/width/766/height/432

Inna   osoba,   której  „papież”   umysł   stopy,  —  to kandydatka na miss Włoch Silvy Lubamba,  — która odsiaduje wyrok 3,5 roku więzienia za oszustwa kartami kredytowymi…

Dlaczego [rzekomy – mj]  „następca Chrystusa” na ziemi ciągle krytykuje swoich własnych kapłanów, a obcałowuje stopy tych, którzy łamią podstawowe   przykazania   Boże?

Pan  Jezus nie całował stóp nawet pokutujących grzeszników, nawet tych, którzy się nawrócili!

To   oni,  jak   Maria  Magdalena, całowali stopy Jezusa, ale na pewno nie Jezus ich!

franciszek-mycie-stop-2015 2

——————————————————

To   nie  grzesznik jest Bogiem.

To Bóg ratuje grzesznika   i   nawet,   jak   przyjmuje   go,   jak   ojciec   przyjął syna   marnotrawnego,  to nie pada mu do stóp i ich nie całuje!

Mojżesz   musiał   ściągać   buty  i zasłaniać swoją twarz…

To grzesznik pada do stóp Najwyższej Świętości, gdy się nawraca, a nie na odwrót!

Obmycie nóg ma natomiast swoje znaczenie symboliczne w kontekście Wieczernika   – wobec   Apostołów,   do   których  Jezus mówi:

—  „wy   już   jesteście   czyście,  dzięki słowu, które powiedziałem do was” (J 15,3).

[…]

Za; https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/04/08/franciszek-umyl-w-wielki-czwartek-nogi-transseksualiscie-ktory-okresla-sie-teraz-imieniem-isabela
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, Franciszek, Judaizacja Kościoła, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.