Franciszek wybrany przez Ducha Świętego, czy dzięki wpływom lobby? – Kard. McCarrick potwierdza istnienie świeckiego lobby na rzecz kard. Bergoglio |WAŻNE!!!

mccarrickJak pisaliśmy (zob. tutaj), istnieją bardzo mocne poszlaki, — że grupa około 30 kardynałów była zamieszana w lobbowanie na rzecz oddania głosu na kard. Bergoglio, aby mógł on zostać papieżem.

A spośród nich szczególnie aktywnych było 7 kardynałów. — Powstał cały plan (niezgodny z prawem kanonicznym, który automatycznie powoduje nieważność takiego wyboru), — aby namówić odpowiednią ilość kardynałów na oddanie głosu na Bergoglio.

Jak powszechnie wiadomo,  Bergoglio (kandydat kard. Martiniego), wysunął się jako drugi za papieżem Benedyktem XVI na konklawe w 2005 roku.

Na poniższym wideo z referatu kard. McCarricka, arcybiskupa Waszyngtonu, wygłoszonego na temat papieża Franciszka na Uniwersytecie Villanowa (USA), — w czasie 18 minut 20 sekund słyszymy, jak kardynał zaczyna odsłaniać kulisy pewnych interesujących działań ludzi świeckich (sic!) na rzecz oddania głosów na Bergoglio.

Kard. McCarrick przyjął – bo został o to poproszony – pewnego reprezentanta elity włoskiej, znanego, szanowanego i ogromnie błyskotliwego mężczyznę ubranego w bardzo elegancki sposób.

Mężczyzna ten po chwili rozmowy, —  namawiał go na oddanie głosu na Bergoglio, który według tego człowieka, mając 76 lat, ma 5 lat na reformę Kościoła!

Kard. McCarrick nie zdradził na tym wideo, kim jest ten świecki wpływowy człowiek, tak dogłębnie zainteresowany reformą Kościoła katolickiego!

Wiemy, że czas reform ma wynieść 5 lat i w tym czasie Bergoglio powinien tego dokonać.

—  Czyli do roku 2018 roku powinniśmy zobaczymy niesamowite rzeczy w Kościele…

Powstaje jednak pytanie:

— kto obecnie rządzi Kościołem?

Co to za elity świeckich o niewidzialnych rękach używają kardynałów katolickich do realizacji swoich planów?

I czy jeszcze ktoś ma wątpliwości, że papież Benedykt dobrowolnie zrezygnował z tronu Piotrowego tylko ze względu na brak sił?

Ilu to świeckich, eleganckich panów elity włoskiej, odwiedziło go przed tą rezygnacją?

———————————————
(post nadesłany, źródła:
Cardinal McCarrick confesses that he was lobbied to support Cardinal Bergoglio
What is the truth about Cardinal Murphy-O’Connor and ‘Team Bergoglio’?)
Za; https://franciszekfalszywyprorok.wordpress.com/2015/03/02/franciszek-wybrany-przez-ducha-swietego-czy-dzieki-wplywom-lobby-kard-mccarrick-potwierdza-istnienie-swieckiego-lobby-na-rzecz-kard-bergoglio/#more-1360
Ten wpis został opublikowany w kategorii FILMY, Franciszek, KONKLAWE 2013, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kościół i masoneria, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.