Czy Dominikanie usunęli Drzewo Krzyża Świętego z Bazyliki w Lublinie

6582

 Czy judeochrześcijańscy  o. dokminikanie  usunęli  Drzewo Krzyża Świętego z  Bazyliki  w  Lublinie ?

Największa relikwia Drzewa Krzyża Świętego zniknęła z Bazyliki o. Dominikanów w nocy 9/10 lutego 1991 r. razem z zabytkową srebrną Monstrancją i dotychczasowe śledztwo nie dało żadnych wyników.

Sadząc po wybitniejszych osiągnięciach grupy trzymającej władzę w Zakonie — można przypuszczać, że Relikwia raczej mogła przeszkadzać w ich osiągnięciach, — podobnie jak zbyteczna znajomość historii II wojny i „holocaustu”

— a także pamięć o świętym Witoldzie Pileckim przeszkadza m. in. w organizowaniu i wykorzystywaniu rocznicy wyzwolenia obozów Auschwitz i Birkenau i innych okazji do „historycznej polityki” popierania europasożytniczo entuzjastycznej banderyzacji Ukrainy i umacniania europasożytniczej dyktatury fałszywych autorytetów syjonistycznego kabotynizmu.

Lubelski zakon Dominikanów obok — „Teatru NN Brama Grodzka”, KUL-u, UMCS,  a ostatnio także Centrum Kultury Peowiaków, Teatru Starego i inne centra,  fundacje  i galerie — obficie dotowane — stanowią ważny w Lublinie ośrodek  „judaizacji”…

Do większych osiągnięć dominikańskich działaczy, —  należy zwycięstwo w  przeciw duchowi i pamięci prof. KUL (dominikanina) o. Krąpca preferującego zbyt tradycyjną chrześcijańską filozofię.

Gdy Rada Miasta Lublina podjęła uchwałę o nazwaniu imieniem o. Krąpca placu przed Teatrem Andersena — zakon dominikanów,  jako właściciel tego placu, — zdecydowanie się sprzeciwił i przeforsował  nazwanie Placem Giedrojcia — ( znanego z kompromisowości w propagowaniu polityki historycznej,  przystosowanej do interesów banderowsko unarodowionych Ukraińców  i  „etnicznych Litwinów” po depolonizacji).

Ale czy to mogło być skutkiem uprzedzeń osobistych?

Zabytkowe wnętrza odnowione ogromnym kosztem budynki, w których zawarta została Unia Lubelska — udostępnione  zostały ówczesnemu szefowi lubelskiej Platformy Obywatelskiej na jego kolejne wesele, —  pomimo braku kościelnego unieważnienia małżeństwa.

Relikwie były do tego zbędne jeśli nie szkodliwe.

Ale to mogło być skutkiem sympatii lub wdzięczności abp. Życińskiego, który wspólnie z Palikotem patronował miejskiej szopce, w której biblijnych pastuszków zastąpiono pejsatymi muzykantami z talmudystycznego a następnie okupacyjnego getta lubelskiego. /http://telewidz.neon24.pl/post/75860,kardynale-dziwisz-kiedy-w-wawelskiej-krypcie-zadziwisz-nas-szopk-lepsz-od-szopki-abp-zycinskiego-i-palikota

W Lublinie nie tylko ośrodki i instytucje kulturalne i liczne Kościoły oraz KUL, Seminarium i szkolnictwo  — ale i związki kombatanckie zdominowane są PO-PiSowo lub inaczej przez elity pasożytniczego kabotynizmu.

Duże zakłady sfery produkcyjnej zostały zlikwidowane a „prekariat” i „seleriat” (grupy na umowach śmieciowych i etatowcy w budżetowce) skłonne są jedynie do marszów i to raczej w ciemnościach.

Młodzież się miota od patologii pasożytniczych Palikota do oligarchizmu korwinizmu.

Podczas, gdy w Warszawie dokonywano poszukiwań  bermanowskich ofiar na Łączce, — to w Lublinie słynnym nawet z zachachmęcenia w IPN teczek duchownych TW — szczególnie umiłowanych przez abp Życińskiego, — na wniosek oszustki z tytułem „kustosz pamieci narodowej IPN”

— zamieniono rzeczywistą mogiłę zbiorową więźniów Zamku formalnie z lat 1944-46 (w tym liczni oficerowie AK) w mogiłę symboliczną,  przez częściową likwidację jej terenu i zawartych w niej szczątków, — bez jakiegokolwiek protokołu lub badań.  /http://telewidz.neon24.pl/post/71457,szczatki-i-mogily-bohaterow-niszczone-w-lublinie-przez-popisowo-pobermanowskie-biurokracje-historyczne

Przełożeni zakonu biorą czynny udział  w „życiu kulturalnym” a ostatnio — jak niegdyś abp Życiński niemal stały felietonista miejscowej Gazety Wyborczej — wielce sprawnymi w annaszowo-judaszowo kajfaszowej dialektyce judeochrześciańskiej inwersji prawd i kłamstw strawnych dla po-pisowej nowej moherii. /http://telewidz.neon24.pl/post/111778,pogrzeb-kultowego-dyr-muzeum-namajdanku-w-100lecie-karskiego

[Red. tekstu poprawiła emjot]

+++
http://telewidz.neon24.pl/post/112036,pojednanie-popisowo-judeokatolickie-z-pobanderowcami
04.02.2015
Za; http://telewidz.neon24.pl/post/118707,czy-dominikanie-usuneli-drzewo-krzyzasw-zbazyliki-w-lublinie
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Relikwie Krzyża Świętego, WALKA Z KOŚCIOŁEM, ZAKONY I ZGROMADZENIA ZAKONNE, Świętokradztwo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Czy Dominikanie usunęli Drzewo Krzyża Świętego z Bazyliki w Lublinie

  1. Pingback: Czy to judeochrześcijańscy dominikanie usunęli Drzewo Krzyża Świętego z bazyliki w Lublinie?

  2. Pingback: Mandaryn

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.