Szatańska „równość” — Niech Bóg odmieni okrutne serce Franciszka

Chief rabbis banner-_mauricepinay.blogspot.com_2014-05

8 stycznia 2015:  — „Wczorajszy atak w Paryżu każe nam myśleć o tak wielu ludzkich okrucieństwach; tylu terroryzmach, zarówno pojedynczych aktów terroryzmu oraz sponsorowanych przez państwo. — Okrucieństwach, jakich człowiek jest w stanie się dopuścić!  — Módlmy się na tej Mszy za ofiary tego okrucieństwa. Tak wielu! I niech pozwoli nam również poprosić za tych, którzy tych okrucieństw się dopuścili, aby Pan odmienił ich serca.” http://www.news.va/en/news/mass-at-santa-marta-dedicated-to-the-victims -of-th

W tym samym czasie co w Paryżu, —  w styczniu 2015  —  miały miejsce ataki terrorystyczne, w których,  — w postępie geometrycznym  — na całym świecie zginęło o wiele więcej ludzi,  o których nikt ani jednym słowem nie wspomniał.

Rzeczywista miłosierna postawa papieża pozostawałaby w sprzeczności z działalnością agendy mediów żydowskiego establishmentu  —  i wniosła trochę proporcji i zdrowego rozsądku dla prostych ludzi, tak bardzo wprowadzanych przez nie w błąd.

Franciszek jest raczej w czołówce ustanowionych judeomasońskich najemników — wydaje się być pierwszą i główną ofiarą na w świecie, zaszczepioną szaleństwem wygenerowanym przez solidarność z potęgą ustanowionego establishmentu;  — dzięki temu, z całą ostrością widoczna jest ta przeprowadzona aberracja; 

— i dlatego też zasługuje jedynie na uwagę,  jako ciekawostka w materialnym wszechświecie.

Wystarczy tylko zauważyć,  — że gdy Izraelczycy zaledwie 6 miesięcy temu zbombardowali obóz koncentracyjny w Strefie Gazy i dziesiątki tysięcy palestyńskich domów zamienili w gruzy, zbombardowali szpitale i szkoły i strzelali w dziecięce głowy, — Franciszek nie użył słowa „okrucieństwo”, „terroryzm” lub jakiekolwiek podobnego, na opisanie tego dzikiego izraelskiego okrucieństwa i terroryzmu.

Nie,  — Franciszek wezwał Izrael  i  Palestynę, „do zaprzestania walk”  —  jakby nie było ciemiężycieli i ciemiężonych, — krzywdzicieli i pokrzywdzonych;  —  równa krzywda i wina.

Jednak w odniesieniu do przypadku w Paryżu, — Franciszek użył jednoznacznego języka  —  wydał osąd i potępienie  — („tak wiele okrucieństwa, ludzkiego okrucieństwa, do jakiego zdolny jest człowiek; tyle terroryzmu, zarówno pojedynczych aktów terroryzmu jak i sponsorowanego przez państwo terroryzmu…).

Podstawowe przesłanie Franciszka jest głośne i wyraźne;

—  w przypadku 2100 zabitych i setek tysięcy zamarzniętych, bezdomnych palestyńskich ofiar izraelskiego terroru sponsorowanego przez państwo, —  „pokora”, „miłosierdzie”, ”nieosądzanie”,

— w przypadku kilku martwych działaczy judeomasońskiej agendy nowego porządku świata  —  konkretny, jasny,  i bardzo widoczny sąd i potępienie.

Franciszek, nie widzi okrucieństwa,  —  gdy w tej chwili marzną na śmierć bezdomne palestyńskie dzieci, — bezdomne na skutek terrorystycznych izraelskich bombardowań, — marzną na śmierć,  —  gdyż Izraelczycy blokują dotarcie pomocy humanitarnej w imię „bezpieczeństwa”?

Czy głosi rozbijającą, groźną, naczelną faryzejską ideologię —  kontemplowaną w ulubionym obrazie opatrznościowego chasydzkiego getta — „Ezawa nienawidzącego Jakuba„?

Czy tak ma być pojmowana sprawiedliwość i miłosierdzie;  — wpajanie miłości, współczucia i solidarności dla uprzywilejowanych, potężnych szyderców wszelkiego dobra —  (obmytych w szatańskiej „równości”)  — uciskających i mordujących jedynie za próbę istnienia na ziemi swoich przodków?

Franciszek z pewnością jest jednym z najokrutniejszych „skromnych”, „miłosiernych” ludzi,  —  jacy kiedykolwiek żyli na ziemi.

Oby Bóg odmienił  jego lodowato-zimne, faryzejskie serce.

Maurice Pinay

Tłum. emjot

Za; http://mauricepinay.blogspot.com/search?updated-max=2015-01-10 T15:22:00-05:00&max-results=5

Najstraszniejsza jest przerażająca cena, jaką płacą na całym świecie — za politykę Watykanu popierającą USA, Izrael i UE — chrześcijanie, utożsamiani ze wszystkimi obrzydliwościami i okrucieństwami tej polityki… emjot

+++

Gaza - paź 2014_maannews.net

Palestyńscy mężczyźni siedzą przy ognisku w okolicy Gazy w miejscowości al-Shujaiyya – październik 2014. (AFP/Mahmud Hams) / Publikacja sobota 10/01/2015/ http://www.maannews.net/eng/ViewDetails.aspx?ID=752862

Zobacz:

1987: Palestinian cartoonist Naji al-Ali was assassinated in London by Mossad agent posing as Palestinian student

1987: palestyński rysownik Naji Al Ali został zamordowany w Londynie przez agenta Mossadu udającego palestyńskiego studenta

Naji al-Ali: The timeless conscience of Palestine – Naji Al Ali: ponadczasowym sumieniem Palestyny

Zionist Media obsesses over ‘free speech’ in Charlie Hebdo case while ignoring Israeli assassination of journalists

Syjonistyczna medialna obsesja „wolności słowa” w przypadku Charlie Hebdo przy jednoczesnym ignorowaniu izraelskich zabójstw dziennikarzy

Zobacz:

Media obsesses over ‘free speech’ in Charlie Hebdo case while ignoring Israeli targeting of journalists

Medialny obsesja „wolności słowa” w przypadku Charlie Hebdo – przy jednoczesnym izraelskiem wybiórczym promowaniu dziennikarzy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Franciszek, Islam, Judaizacja Kościoła, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, KRONIKA NOVUS ORDO 2014, MASONERIA, Nowe '"credo" Franciszka, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.