O konklawe i „skandalu” zespołu Bergoglio – rozmowa na Twitterze z kard. Napier z RPA

Conclave e misteri, troppe domande senza risposta_globalist.itFoto: Conclave e misteri, troppe domande senza risposta_globalist.it (Konklawe i tajemnice, zbyt wiele pytań bez odpowiedzi)

Wielu zastanawiało się, dlaczego,  — jak dotąd, — Święte Kolegium Kardynalskie nie odpowiada na zarzuty wystosowane przez dr Austen Ivereigh’a pod adresem działalności „zespołu Bergoglio”, którego „atrybutem” jest członkostwo aż 7 kardynałów biorących udział w zorganizowanej szerokiej kampanii na rzecz poparcia kardynała Bergoglio na papieża w pierwszym głosowaniu na konklawe w 2013 r.

Ostatnio jednak  — znany katolicki pisarz z Wielkiej Brytanii, Paul Priest,  zaniepokojony  —  zwrócił się  na Twitterze do Jego Eminencji Kardynała Napier z RPA, w celu uzyskania wyczerpujących  informacji  — oto niektóre odpowiedzi.

Poniżej tweety, wiernie odtworzone z Twittera kardynała Napier i Pawła Priest (OTSOTA), jak również innych  uznanych wysoko postawionych tweeterów: czym karmi kard. Napier…

Dialog z kardynałem:

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: