Św. Maksymilian Maria Kolbe – ON NIE SPALIŁ SIĘ – JEGO CIAŁO WYKOPALI MASONI I GDZIEŚ UKRYLI, PRZERAŻENI ŻE WŁADZA SIĘ IM Z RĄK WYMKNIE!

Wiadomość przekazał Kazimierz Świtoń. W oświęcimskim krematorium ciało Świętego Maksymiliana nie spaliło się, pomimo tego, że kilka razy było wkładane do rozpalonego pieca. Strażnicy obozowi kazali więźniom zakopać ciało w okolicach krematorium.

Natchniony obrońca Krzyża na Żwirowisku opowiedział o tym podczas swojej wizyty w Urugwaju w roku 2011 – u Jana Kobylańskiego, szefa Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej (USOPAŁ).

Zaniepokojeni sataniści (WASP-owska masoneria – ci, którzy sprawują władzę nad Światem i nad Polską) monitorujący polski internet i oglądający wystąpienie Świtonia w USOPAŁ w Urugwaju wpadli wtedy w popłoch, rozkazali podleglym sobie ludziom zarządzającym terenem bylego hitlerowskiego obozu w Auschwitz sprawdzić, jak się sprawy mają,

A ci szybko odnaleźli (wiedzieli gdzie szukać jeszcze od hitlerowców zapewne) i wykopali Święte Ciało – żeby je potem Nieznanym Sprawcom przekazać

Masoni ukryli zachowane w idealnym stanie Cialo Świętego przed Polakami, bo slusznie się obawiali (i nadal obawiają) – że jak się Polacy i reszta świata dowiedzą o tym, co się działo w Auschwitz – ich bezbożna władza UPADNIE.

Dlatego wykopaliska na terenie byłego obozu w Auschwitz oficjalnie są zakazane.

Boją się, że Polska się przebudzi, a z nią cały świat.

To będzie ta iskra, która przygotuje Świat na Przyjście Pana Jezusa Chrystusa.

Bo na czym się opiera dzisiejsza władza masonerii WASP-owskiej nad światem? Opiera się na ideologicznym fałszywym szkoleniu mlodzieży izraelskiej o Holokauscie.

Oni inkubatorem i laboratorium tego fałszywego szkolenia uczynili teren byłego obozu w Auschwitz. Tutaj szkoli się adeptów jak się robi skutecznie masową zagladę – tak, żeby wymordować całe narody.

Tutaj wpaja się naiwnej otumaniałej młodzieży z Izraela – że wszyscy ich nienawidzą i dlatego mają prawo zamordować wszystkich.

Tutaj się uczy po hebrajsku tę młodzież – jak „paść narody rózgą żelazną”.

Tutaj się wpaja izraelskiej młodzieży, że jest mesjaszem zbiorowym – czyli grupą uprawnioną przez Boga do zarządzania całym globem.

Później ta młodzież rządzi w armii USA i innych potęg światowych jako kadra dowódcza, jako „eksperci”, „doradcy”, „sojusznicy”.

W armii polskiej również. Władze polskie zakazują stosowania monitoringu adio-wizualnego w terenie całego obozu KL Auschwitz, pod pozorem poszanowania wartości religijnych i intymności zwiedzających.

Treść wykładów po hebrajsku jest zatajana na mocy tajnych umów między rządem warszawskim i jerozolimskim.

Ochroniarze z Mossadu zabraniają zbliżać się obcym do grup izraelskich pod pretekstem i pozorem obrony przed terroryzmem. Chodzi o to, żeby nie było włączonych kamer i dyktafonów.

Trwa wielka duchowa bitwa na terenie bylego niemieckiego obozu Auschwitz.

Bitwa, którą sam Bóg rozgrywa posługując się Ciałem Świętego Maksymiliana.

Masoni, gdy im dostarczono Ciało wykopane na terenie obozu (według Świtonia było to w roku 2011) – usiłowali je spalić w ogniu, rozerwać mechanicznie, spalić kwasem, wystrzelić w kosmos, zatopić w oceanie.

Im bardziej się starali, tym bardziej z niedowierzaniem na siebie patrzą – i zdają sobie sprawę – że to cud.

Podzielili się na zwalczające się obozy – jedni milczą jak grób, inni są gadatliwi i plotkują, inni studiują Ewangelię, jeszcze inni nawracają się na chrześcijaństwo.

Ci są skwapliwie zabijani albo przekupywani przez Synagogę Szatana.

Na razie Synagoga Szatana (WASP-owska masoneria jest kontynuatorem tamtej Synagogi, która wydała Jezusa Piłatowi na śmierć) nakazała „swoim” milczenie w tym temacie – trwają gorączkowe narady – co dalej?

Mają problem – jak przy Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa – tylko „na odwyrtkę”.

Wtedy dowiedzieli się, że On Zmartwychwstał i podjęli decyzję o kłamstwie, że to Uczniowie Jego ukradli i ukryli Ciało Pańskie.

Obecnie – to oni są „w roli” Uczniów Pańskich ze swojej skłamanej historyjki sprzed 2000 lat. Oni mają Cialo i naprawdę usiłują je ukryć.

Im bardziej je palą, rozrywają, w kosmos wysyłają, a Ono (Ciało) powraca – tym bardziej oni sami zaczynają się z siebie samych śmiać i się nawracać.

Tym mniejsze, śmieszniejsze i skończone staje się ichnie szatańskie panowanie!

Komedia! Wszystko to wygląda na Boży żart z ichniej WASP-owskiej pychy, zadufania w sobie, ichniej falszywej religii, ichniego otumanienia wielu narodów.

Przez historię ze Świętym Maksymilianem potęga światowa szykująca się do ostatecznej rozprawy z Chinami, Arabami i Rosją zaczyna rozpadać się od środka.

A tym kijem wsadzonym w szprychy ichniej machiny wojennej jest wątłe ciało ubogiego polskiego katolickiego Świętego. Zresztą pochodzenia niemieckiego.

Pan Bóg ma niezwykly sposób żartowania z WASP-ów, trzeba przyznać.

Chwała Ci Święty Ojcze Maksymilianie! Chwała Bogu Najwyższemu!

Bóg posłużył się Twoim Ciałem po Twojej Śmierci – żeby obalić i rozproszyć Możnych-Tego-Świata, pyszałków rwących się do panowania nad wszystkimi ludźmi, planujących zagładę niewinnych dusz ludzkich.

Jakiż to jest przywilej, że jesteśmy Polakami, że możemy czytać Twoje myśli w oryginale i je rozumieć, że możemy czuć jak Ty obecność Boga i Maryi, Jego Matki i naszej Królowej Polski. + Amen!

——————————–

————————

Eugeniusz Sendecki
14.08.2013
Za; http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/post/97215,on-nie-spalil-sie-jego-cialo-wykopali-masoni-i-gdzies-ukryli-przerazeni-ze-wladza-sie-im-z-rak-wymknie

2 odpowiedzi na “Św. Maksymilian Maria Kolbe – ON NIE SPALIŁ SIĘ – JEGO CIAŁO WYKOPALI MASONI I GDZIEŚ UKRYLI, PRZERAŻENI ŻE WŁADZA SIĘ IM Z RĄK WYMKNIE!”

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: