Kluzik Rostkowska – Bożego Narodzenia nie będzie ► ZAPROTESTUJ!!!

Foto: Wikimedia CommonsZapewne  większość  dzieci  zna  bajkę  o zielonym  stworze – Grinchu,  który nie- nawidzi   Bożego  Narodzenia  i   pragnie wykraść  wszystkie przedmioty, które ze świętami mieszkańcom miasteczka mo- gą się kojarzyć.

Niestety na naszych oczach bajkowy sce nariusz  za  sprawą  postępowej   władzy urealnia się.

Jak bowiem alarmuje Fundacja CitizenGo, w kolejnej części flagowego projek tu  Platformy – darmowego  podręcznika  pod nazwą „zima” i w dziale  „świą- teczne  zakupy”  nie  zostaje  podana  nazwa  „Boże Narodzenia”. Czytamy po prostu o „świętach”.

Ktoś  powie,  że  to błahostka którą nie warto się zajmować. Nie zgodzę się z u- wagi, na fakt że każda rew0lucja zaczyna się w ten sposób.

Poprzez  zmianę  znaczeń  albo usuwanie niewygodnych pojęć, uznawaniu ich za przestarzałe, stygmatyzujące czy dzielące społeczeństwo.

Na naszych oczach próbuje się zniszczyć w najmłodszym pokoleniu oczywiste skojarzenia i zabić istotę Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, Kościół Katolicki w Polsce, Społeczno - polityczna, WALKA Z KOŚCIOŁEM, WOLNOŚĆ RELIGIJNA, ŚWIĘTA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.