Niesamowite! Te bliźnięta urodziły się trzymając się za ręce! [ZOBACZ FOTO]

Niesamowite! Te bliźnięta urodziły się trzymając się za ręce! [ZOBACZ FOTO]To prawdziwy cud narodzin. Takie przypadki zdarzają się raz na 10 tysięcy urodzeń! 

Dziewczynki  urodzone  w USA dzieliły wspólne łoży sko oraz  worek  owodnio- wy. Rodzice są szczęśliwi,  lekarze  dumni,  bo zakończenie ciąży wiązało się z ogromnym ryzykiem.

Dziewczynki  urodziły się  9 maja trzymając się za ręce w szpitalu w Akron,  w stanie Ohio (USA). Mają na imię Jenna i Jillian.  Rodzice zdziwieni się najbar dziej, bowiem nie wierzyli,  że kiedykolwiek będą mieli potomstwo,  choć pół- tora roku wcześniej urodził im się syn.

Badanie ultrasonografem Sarah Thistlethwaite i jej mąż Bill wykonali w 19. ty godniu ciąży. Wtedy okazało się, że czeka na nich podwójna niespodzianka.

Przypadki  takich  ciąż  zdarzają  się, gdy zarodek dzieli później niż osiem dni po zapłodnieniu.  Z  tego powodu  matka  musiała zostać pod opieką lekarzy z Centrum Medycznego przez 9 tygodni. Jak wyznaje Sarah, najtrudniejsza była dla niej rozłąka z maleńkim synkiem.

 7news Za; http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/5735-niesamowite-te-bliznieta-urodzily-sie- trzy majac-sie-za-rece-zobacz-foto – sobota, 10, maj 2014
Ten wpis został opublikowany w kategorii ABORCJA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.