Jan Paweł II (żyd Wojtyła – Katz) i judaizm czyli apokalipsa

Hołd złożyły JPII – Wojtyle-Katzowi następujące organizacje żydowskie:Anti Defama- tion League; ht tp://www.nostra-aetate.org/ JP_II_JUIFS_2/ ADL  Po- pe JohnPaulII-In OwnWords.pdf;   — Center for Christian Jewish Learning; htt p: //www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/Definer_o fNew Relation ship . pdf;  — The Jewish American Committee http://www.nostra- aetate.org/JP _II_ JUIFS_2/ jpiii nmemo rium.pdf; — The Pave the Way Foundation – http: //www.nostra-aetate.org /JP_II_JUIFS_2/ Papal Audience. pd f; http://www. nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/Jewish Dele gationProgram.pdf

 

Watykan – Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odczytuje swoje przesłanie do około 160 rabinów, członków nowojorskiej fundacji „The Pave the Way Foundation” podczas audiencji w Watykanie 18 stycznia 2005 roku.

„Niechaj będzie to okazja do odnowionego zaangażowania na rzecz większego zrozumienia i współpracy w służbie budowania świata mocniej opartego na szacunku dla boskiego wizerunku każdej ludzkiej istoty” — powiedział JP-2-Wojtyła-Katz.

(Pomimo podstępnych słów, sens tych słów należy rozumieć jako wezwanie do budowania New World Order z żydowskimi władcami świata jako istotami boskimi-tłum.)

Watykan — 17 stycznia, JP2-Wojtyła-Katz siedzi z emerytowanym rabinem Rzymu Ellio Toaff’em (trzeci od lewej) podczas „Koncertu Pojednania” w Sali Pawła VI, 17 stycznia 2004 roku w Watykanie.

Koncert w intencji pokoju religijnego odbył się pod batutą maestro Gilberta Levine wraz z Pitsburgh Symphony Orchestra i chóru złożonego ze śpiewaków orkiestr filharmonicznych Londynu, Krakowa i Ankary.

Watykan, neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz, w swoich prywatnych apartamentach, otrzymuje dar od Wielkiego Rabina aszkenazyjskiego Yona Metzger (po lewej) i od jego sefardyjskiego odpowiednika, Shlomo Amar, 16 stycznia 2004 roku w Watykanie.

Dwóch Wielkich Rabinów izraelskich prosiło neo-„papieża” o użycie jego wpływu w położeniu kresu terroryzmowi „który uderza w niewinnych i zagraża pojednaniu”.

„Oficjalny dialog pomiędzy Kościołem Rzymsko-Katolickim (?!) i Głównym Rabinatem Izraela jest znakiem wielkiej nadziei dla dwóch religii” —  powiedział neo-„papież” JP-2-Wojtyła-Katz.

Dodał także, że

— „musimy uczynić wszystko w wysiłku wspólnej pracy dla światowej sprawiedliwości, pokoju i pojednania wszystkich ludzi”.

(I znowu mętna mowa o New World Order. Cóż, takie wyznaczone zadanie ma ten osobnik-tłum.)

Watykan, rabin Marvin Hier (w centrum), szef Centrum Szymona Wiesenthala wręcza neo-„papieżowi” JP2-Wojtyle-Katzowi nagrodę.

Uroczystość odbyła się dnia 1 grudnia 2003 roku w Watykanie podczas prywatnej audiencji. Neo-„papież” otrzymał nagrodę za aktywność w ustanawianiu wzajemnych stosunków pomiędzy żydami i chrześcijanami.

(?!, chyba mowa o judeochrześcijanach?-tłum.)

Watykan, rabin Marvin Hier (po lewej) otoczony członkami Centrum Szymona Wiesenthala rozmawia z neo-„papieżem” JP2-Wojtyłą-Katzem w dniu 1 grudnia 2003 roku w Watykanie podczas prywatnej audiencji. Neo-„papież” otrzymał nagrodę za swoje aktywne zaangażowanie na rzecz stosunków pomiędzy żydami i „chrześcijanami”.

Asyż, Włochy.   — Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz „modli się” z rabinem dnia 24 stycznia 2002 roku w Asyżu.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz gościł około 200 przywódców wyznań świata i tutaj podczas „pielgrzymki pokoju” powiedział on, — że jest zdeterminowany aby  „rozproszyć ciemne chmury terroryzmu”  i  konfliktów.

(No proszę, i on walczy z terroryzmem – tłum.).

Jerozolima, palestyński duchowny muzułmański, szejk Tatzir Tamimi (centrum) idzie przed neo-„papieżem” JP2-Wojtyłą-Katzem i głównym rabinem Israelem Lau (po lewej) podczas międzyreligijnego spotkania w kościele p.w. Notre Dame w Jerozolimie dnia 23 marca 2000 roku.

Lau i Tamimi wyrazili ostre, konkurencyjne żądania w stosunku do Jerozolimy podczas forum z uczestnictwem neo-„papieża”, którego celem było religijne pojednanie.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz otoczony przez lokalnych reprezentantów różnych religii, 12 września 2003 roku w Bańskiej Bystrzycy, 230 kilometrów na północny wschód od słowackiej stolicy Bratysławy podczas czterodniowej gościny na Słowacji.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz wita delegację Anti Defamation League w Watykanie z modlitwą o zakończenie rasizmu i zapewnieniami, że „bliskie więzi przyjaźni” pomiędzy żydami i katolikami (?!) będą utrzymywane.

„Kościół Katolicki i lud żydowski ciągle się radują z wzajemnych bliskich więzi przyjaźni”,

— powiedział neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz na delegacji Anti Defamation League, prowadzonej przez Prezeskę Krajową Barbarę B. Balser i Dyrektora Krajowego Abrahama Foxman’a.   — Udział wziął także rabin Gary Bretton-Granaator, dyrektor Interfaith Affairs (Sprawy Międzywyznaniowe).

Minęło piętnaście lat ale rabin Mordecai Waxman ciągle jest podekscytowany za każdym razem kiedy widzi to zdjęcie.

W 1987 roku był Przewodniczącym International Jewish Commission for Interreligious Consultation i pomyślnie wynegocjował wizytę neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza w żydowskiej społeczności Miami (USA).

Do rana zdjęcie dokumentujące historyczne spotkanie było na pierwszych stronach wszystkich gazet świata.

Rabin Mordecai Waxman,   — pionier dialogu międzyreligijnego, — przemawia na zdjęciu do społeczności żydowskiej podczas gdy neo-„papież” uważnie słucha.

Przypominając sobie szczegóły dnia, który przypadł na wrześniowy piątek, rabin powiedział że JP2-Wojtyła-Katz życzył zgromadzonym:

— „Shabbat Shalom”  i  „Shanah Tovah”.

Następnie Wojtyła-Katz wyznał, że martwi go jego hebrajski akcent.

„Intencja wychodzi z serca nie z ust” –  zapewnił go rabin Waxman.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odwiedził dwukrotnie Australię podczas swego urzędowania.

W 1986 roku przyjął w katedrze p. w. Najświętszej Maryi Panny delegację australijskiej społeczności żydowskiej a w styczniu 1995 roku spotkał żydowskich przedstawicieli podczas spotkania religijnego w Sydney.

Zdjęcie powyższe wykonano w 1986 roku i ukazuje ono JP2-Wojtyłę-Katza podczas obdarowywania Hagadą i australijską Księgą Genesis, książką o pochodzeniu żydowskiej społeczności australijskiej.

Żydowską delegację prowadził Leslie Caplan (po prawej), prezes Executive Council of australia Jewry.

Na zdjęciu widać także neo-„arcybiskupa” (poźniej neo-„kardynała”) Clancy (po lewej), neo-„kardynała” Casaroli, rabina Raymonda Apple, profesora Grahama de Vahl Davisa i Roberta Zabluda.

Kiedy neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odwiedził Australię powtórnie w 1995 roku — to jego dobra pamięć dobrze mu się przysłużyła i rozpoznał Jeremy Jonesa, który był jedynym australijskim żydem, który spotkał się oficjalnie z Wojtyłą-Katzem dwukrotnie.

Poprzedni neo-„papież” Paweł VI-Montini (włoski kryptożyd) odwiedził Australię późnym listopadem 1970 roku a jego podróż do Sydney była przygotowana przez zmarłego żyda sir Asher Joel.

Podczas jego pobytu, — podobnie jak i jego następca, — spotkał się z delegacją australijskiego żydostwa.

Wojtyła-Katz szeroko na pamiątkowym zdjęciu uśmiechnięty podczas spotkania  z członkami B’nai B’rith (żydowska masoneria) dnia 22 marca 1984 roku.

Neo-„papież” odwiedza izraelskie miejsce pamięci ofiar holocaustu, czwartek 23 marca 2000 roku, godzina 21:54.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz odwiedzając Izrael powiedział, — że Kościół Katolicki jest głęboko zasmucony z powodu chrześcijańskiej nienawiści i aktów prześladowań skierowanych przeciwko żydom.

Neo-„papież” przemawiał w „holokaustycznym” Yad Vashem. — (Na zdjęciu widzimy również „ziejącego miłością” do Polaków Szewaha Weissa.

Oczywiście Wojtyła-Katz, dla każdego normalnego katolika, jest oczywistym żydowskim hucpiarzem i kłamcą, który ukradł Tron Św. Piotra z pomocą żydomasońskiej ferajny i przepraszał żydów za wszelakie baśniowe katolickie i gojowskie przestępstwa popełnione rzekomo przeciwko „boskim żydom”.

(Sprawa ma się inaczej ze zjudaizowanymi, sentymentalno-miłośnie-miłosiernymi judeochrześcijanami których dogmatem jest — „ fajność, miłość, miłosierdzie”).

Yaffa Eliach  jest pionierską uczoną w tematyce holokaustyzmu oraz profesorem honorowym historii i literatury na wydziale judaistyki w Brooklyn College ze szczególnym obszarem specjalizacji w historii wschodnioeuropejskiej, rosyjskiej historii intelektualnej, badań holokaustycznych i chasydyzmu.

Jest ona założycielką pierwszego Centrum Studiów Holokaustycznych w Stanach Zjednoczonych a także prezeską i założycielką Sztetl Foundation, która buduje w skali naturalnej replikę typowego, wschodnioeuropejskiego sztetl w Rishon Le-Zion w Izraelu.

Oto historia poznania neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza:

„30 lat temu pracowałam nad moją książką zatytułowaną „Hasidic tale sof the Holocaust”   — kiedy po raz pierwszy dowiedziałam się o polskim księdzu, który odmówił ochrzczenia żydowskiego dziecka ponieważ uważał,  że jest to niewłaściwe i że dziecko powinno pozostać w żydostwie.

Polski ksiądz został Janem Pawłem II. Zadzwoniłam do niego mówiąc, że jest to pilne żeby potwierdzić tę historię. Powiedziałam watykańskim oficjelom, że mogę rozmawiać z Janem Pawłem II po polsku.

I napisałam o Janie Pawle II w mojej książce, jest to na str. 142. Byłam z nim w kontakcie przez wiele lat. Od lat interesował mnie stosunek tego papieża do narodu żydowskiego. Zebrałam wiele zdjęć.

Kiedy więc byłam profesorem wizytującym w Xavier University w Cincinnati, Ohio, podjęłam decyzję by skompilować wystawę o tym aspekcie jego życia pod tytułem —  „Wzajemne błogosławieństwa: papież Jan Paweł II i naród żydowski”.

W październiku 2004 roku opowiedziałam papieżowi ze szczegółami o wystawie oraz sprezentowałam pudło zawierające muzykę kantora Moshe Koussevitzky,  —  jego ulubioną muzykę oraz portret olejny.

Pocałował mnie w rękę.   — Powiedział do mnie:

— „Mogę mówić,  ponieważ modlisz się za mnie do żydowskiego boga?”

To było tak dla nas wspaniałe.

— Był to także ważny moment historyczny ponieważ pierwszy raz papież zerwał łańcuchy bolesnej historii pomiędzy katolikami i żydami, to on pierwszy wszedł do synagogi w 2000 roku — i był pierwszym papieżem, który nawiązał stosunki dyplomatyczne z Izraelem.

Lubiłam go. Był taki nadzwyczajny.

http://www.brooklyn.cuny.edu/bc/spotlite/news/index.php?link=090105

Braterskie spotkanie premiera Itzaka Rabina z neo-„papieżem” JP2 w połowie marca 1994. Rabin prosi neo-„papieża” o wsparcie w inicjatywie zwołania rozmów pokojowych.

Commendatore żyd Gary Krupp KCSG, prezydent The Pave the Way, zwraca się z przemówieniem do neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza podczas, największej   w   historii,   audiencji  dla żydów w Sali Klementyńskiej w Pałacu Apostolskim dnia 18 stycznia 2005 roku.

Video : http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/GK.html 

Przemówienie żyda Kruppa do Wojtyły-Katza kończące się słowami

— „Dziękuję, dziękuję, dziękuję, Szalom, szalom, szalom”

Video : http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/pope.html 

Wojtyła-Katz odpowiada żydowi Kruppowi kończąc słowami

—  „Szalom, szalom, szalom”

Video : http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/rabbis.html 

Trzech rabinów błogosławi Wojtyłę-Katza

Video : http://www.barhama.com/PAVETHEWAY/people.htm

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz pozdrowił delegację Anti Defamation League (ADL) w Watykanie dnia 14 kwietnia 2004 roku modlitwą o zakończenie rasizmu (czytaj — zakończenie oporu przeciwko żydowskiej tyranii) i zapewnieniami, że

—  „bliskie więzi przyjaźni” pomiędzy katolikami i żydami będą nadal utrzymywane.

Stosunki  pomiędzy Anti Defamation League, Izraelem i Watykanem ciągle się polepszają.

(czytaj, zażydzenie Watykanu zachodzi w tempie lawinowym).

Spotkanie głównych rabinów z neo-„papieżem” w Hekhal Shelomo, Jerozolima.   — Powitanie przez sefardyjskiego głównego rabina Eliyahu Bakshi-Doron i aszkenazyjskiego głównego rabina Meir Lau. Jerozolima 23.03.2000 rok.

Rabin Shook ofiarowuje neo-„papieżowi” prezent w imieniu Interfaith Community  podczas wizyty neo-„papieża” w 1999 roku w Kongregacji Temple Israel.

http://www.ti-stl.org/dev/site/Leadership/001_Professional_Staff.cfm

Żyd Mellon pochyla się do ucha neo-„papieża” przekazując mu wyjaśnienie celu stworzenia jego popiersia. Plac Św. Piotra, 24 października 2001 roku.

Moment prezentacji popiersia neo-„papieża” neo-„papieżowi”. —  Od lewej do prawej stoją: rzeźbiarz żyd Marc Mellon, dr Anthony Cernera, rektor Sacred Hart University ; neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz i rabin Joseph Ehrenkranz.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz spotyka się z rabinem R.E. Toaff’em podczas świętowania 50-lecia państwa Izrael.   — Uwaga — specjalny znaczek okolicznościowy wydany przez Turkmenistan.

Żydomasoński rotarianin, żyd sir Sigmund Sternberg,  —  jeden z londyńskich najbogatszych   i najsprytniejszych ludzi, kieruje misją zakończenia nienawiści religijnej.

Krótka lista osiągnięć Sternberga zawiera przygotowanie pierwszej w historii wizyty neo-„papieża w synagodze w 1986 roku i pomoc w zorganizowaniu żydomasońskiej sieci Rotary Club we Wschodniej Europie kilka lat później.

Królowa Elżbieta II uszlachciła go w 1976 roku — i tak samo uczynił Wojtyła-Katz w 1995 roku czyniąc go pierwszym żydowskim szlachcicem watykańskim.

Sternberg i Wojtyła-Katz

http://www.rotary.org/newsroom/features/0602_fr_faith.html

Watykański Dzień Modlitwy o Pokój w Asyżu, styczeń 1993 rok. Na zdjęciu rabin David Rosen ściskający rękę neo-„papieża”   — a obok neo-„kardynał” Roger Etchegaray.

Neo-„papież” JP2-Wojtyła-Katz zwołuje Dzień Światowej Modlitwy o Pokój w Asyżu, styczeń 2002. Na zdjęciu po prawej stronie widoczni żydowscy rabini.

JP2-Wojtyła-Katz zamówił specjalną kapę aby w niej wystąpić na otwarciu ceremonii milenijnej w Bazylice Św. Piotra.

Barwy kapy zostały tak dobrane aby

— „reprezentowały Świątynię Jerozolimską”,

— informowały źródła watykańskie.

Jeszcze jeden ukłon i ustępstwo wobec judaizmu ze strony „posoborowego” neo-„papieża” JP2-Wojtyły-Katza.

W numerze „Vatican Magazine” z lutego 2000 roku na stronie 12 odnotowuje się następujący fakt:

„Tego roku Jan Paweł wybrał specjalne barwy, aby podkreślić wyjątkowość jubileuszu dwutysiąclecia.

W wigilię Bożego Narodzenia nosił święty płaszcz jakiego przedtem nigdy nie widziano w Bazylice Św. Piotra!

Jego barwy były krzykliwie błękitne, czerwone i złote i reprezentowały Świątynię Jerozolimską, — podawały źródła watykańskie.”

Poniżej jeszcze jedno zdjęcie przedstawiające JP2-Wojtyłę-Katza właśnie odzianego w wyżej wspomnianą żydowską kapę   — oczywiście z nieodłącznym, bluźnierczym, swastykopodobnym pogrzebaczem imitującym crozier (pastorał).

Pierwsza w ogóle neo-„papieska” audiencja jakiej udzielił JP2-Wojtyła-Katz to była audiencja udzielona żydowskiej rodzinie Kluger, której Wojtyła-Katz nigdy nie próbował nawrócić na katolicyzm.

Najlepszym przyjacielem antypapieża JP2-Wojtyły-Katza był żyd Jerzy Kluger. Antypapież JP2-Wojtyła-Katz nigdy nie próbował nawracać Klugera.

W rzeczywistości Kluger powiedział, że JP2-Wojtyła-Katz nie dał mu nawet najmniejszego powodu aby myśleć, że chce go nawrócić.

— Kluger obdarza długoletnią przyjaźń z Wojtyłą-Katzem komplementem, że dzięki Wojtyle-Katzowi  —  „poczuł się bardziej żydem”.

W młodości Wojtyła-Katz grał w piłkę nożną w żydowskiej drużynie w roli żydowskiego bramkarza, przeciwko drużynie katolickiej.

Tutaj ( także na zdjęciach poniżej) antypapież JP2-Wojtyła-Katz wchodzi do żydowskiej synagogi (szatana) w Rzymie w 1986 roku.

Prosimy zwrócić uwagę na wyjątkową serdeczność i radość widoczną podczas powitania (dwóch starszych braci w wierze) — jak gdyby byli długoletnimi, serdecznymi, najlepszymi przyjaciółmi.

Podczas swego pobytu w synagodze (szatana) antypapież schylił „pobożnie” głowę, kiedy żydzi zaczęli modlitwę w intencji przyjścia żydowskiego „mesjasza” (antychrysta).

Antypapież JP2-Wojtyła-Katz wielokrotnie zaprzeczał i odrzucał dogmat skodyfikowany na Soborze Florenckim — (że Stare Przymierze przestało obowiązywać i nie może być przestrzegane bez utraty zbawienia) oświadczając, że

— Stare Przymierze jest ciągle ważne i dlatego żydzi mogą być zbawieni bez nawrócenia się do Chrystusa.

W otoczeniu całej zgrai swoich starszych braci w wierze talmudycznej i kabalistycznej. Cóż za radość nie do opisania! Podczas wizyty w synagodze (szatana).

Wewnątrz synagogi (szatana).

JP2-Wojtyła-Katz kładzie swoją rękę na „Ścianie Płaczu” nz starym mieście w Jerozolimie w 2000 roku.

Antypapież odwiedził trzy święte miejsca:   — Wzgórze Świątynne, Ścianę Płaczu i Kościół Grobu Świętego.

Jak przystało na wyznawcę Wielkiego Budowniczego Wszechświata, modli się wszędzie gdzie są „świętości”, pomijając ich przynależność i pochodzenie religijne. Po prostu szlachetny, humanistyczny, politeistyczny panteista.

Wzruszające! I o wzruszenie tu chodzi!

Antypapież JP2-Wojtyła-Katz przegląda książkę, która ma być sprezentowana obecnemu premierowi Izraela Shimonowi Peresowi.  — Obok Peresa stoi jego doradca prasowy Uri Savoir i dyrektor biura premiera generał Abraham Tamir, 19 luty 1985.

Premier Izraela Yitzak Rabin na spotkaniu z antypapieżem JP2-Wojtyłą-Katzem.   — Premier wręcza w prezencie Wojtyle-Katzowi starożytną, glinianą wazę.

Po lewej stronie Peresa stoi dyrektor biura premiera generał Shimon Sheves, 17 marca 1994 rok.

Wizyta antypapieża JP2-Wojtyły-Katza w Izraelu. — Na zdjęciu ogólny widok JP2-Wojtyły-Katza odwiedzającego „Ohel Yizkor” w Yad Vashem, muzeum holokaustiańskim w Jerozolimie.

Dnia 23 marca 2000 roku JP2-Wojtyła-Katz zapalił znicz w „Ohel Yizkor” w Yad Vashem.

Mistyczne doznania w Ohel Yizkor.

JP2-Wojtyła-Katz na modlitwach u braci faryzeuszy w świątyni Yad Vashem.

Wojtyła-Katz rozpala święty ogień holokaustiański w Ohel Yizkor.

Fotograf rządowego biura prasowego Moshe Milner obdarowujący JP2-Wojtyłę-Katza swoją książką „Jesus 2000”, Watykan 4 marca 1999 rok.

Wizyta antypapieża JP2-Wojtyły-Katza w Izraelu. Na zdjęciu śpiewak Yoram Gaon występujący podczas ceremonii zorganizowanej przez żydów na cześć JP2-Wojtyły-Katza w Beit Hanassi.

Premier Izraela Benjamin Netanyahu obdarowuje JP2-Wojtyłę-Katza prezentem podczas wizyty w Watykanie. Obok Sara Netanyahu. 3 luty 1997 rok.

Wizyta antypapieża JP2-Wojtyły-Katza w Izraelu. Na zdjęciu JP2-Wojtyła-Katz odprawia judeochrześcijańską neo-„mszę” w Korazim dnia 24 marca 2000 roku.

W tle tron antychrysta z odwróconym, satanistycznym krzyżem symbolizującym upadek chrześcijaństwa   — (oczywiście według starszych braci w wierze).

Wojtyła-Katz zasiadł na odpowiednim dla niego tronie.

Tutaj widoczny przy tronie antychrysta, wyszydzającym chrześcijaństwo i dodatkowo dzierżący swój atrybut antypapieża, imitujący papieski crozier (pastorał), pogrzebacz swastykoidalny z jakimś satanistycznym potworkiem umieszczonym na nim.

Wygłaszający przemówienie w Ohel Yizkor w Yad Vashem, Jerozolima.

Wizyta antypapieża JP2-Wojtyły-Katza w Izraelu. Na zdjęciu JP2-Wojtyła-Katz uczestniczy w konferencji trzech monoteistycznych religii w „Notre Dame”, Jerozolima.   — Po lewej stronie antypapieża siedzi faryzeusz rabin Lau Amos Ben Gershom. 23 marca 2000 rok.

Źródło: http://www.nostra-aetate.org/JP_II_JUIFS_2/jp2.html

Brak daty publikacji

——————————————–

Tłum. i opr. GREGORIUS

ŻYDOMASOŃSKA  REWOLUCJA  W  „KOŚCIELE  KATOLICKIM”: PARĘ  SŁÓW  WYJAŚNIENIA  WZBURZONYM  NEO-„KATOLIKOM”

Dzięki uprzejmości Redakcji SS, która udzieliła swych łamów dla udostępnienia informacji dotyczących żydomasońskiej rewolucji w Kościele Katolickim ostatecznie i formalnie uwieńczonej „Soborem Watykańskim II”,

— GREGORIUS pragnie wyrazić swoje wyrazy wdzięczności w/w Redakcji za odwagę udostępnienia szerszej rzeszy czytelników faktów powszechnie w naszym Kraju skrywanych przed opinią publiczną a na Zachodzie i w ogóle w świecie wielce popularyzowanych.

Nie są to żadne materiały tajne ani sekretne, — pochodzą głównie ze źródeł watykańskich.

GREGORIUS  do pewnego stopnia rozumie szok co poniektórych, nazwijmy to najtrafniej chyba, — katolików sentymentalno-obyczajowych,  — których wiara jest raczej mgławicowa jak i znajomość samego katolicyzmu pozostawia,   — eufemistycznie to ujmując, — wiele do życzenia.

Oczywiście GREGORIUS ma na myśli wstrząs wywołany powyższym materiałem, który jest zaledwie kroplą w morzu jeśli chodzi o „działalność” tak zwanego neo-„kościoła” posoborowego i osoby podstępnie podszywające się pod Wikariuszy Chrystusa.

Mając to na uwadze, GREGORIUS pozwolił sobie wykorzystać znaleziony w Internecie — „List do duchowieństwa diecezji Rockford” [zob. Odrzucenie fałszywego kościoła (List do duchowieństwa diecezji Rockford) – KS. MICHAEL OSWALT— przyp. emjot

— autorstwa księdza Michaela Oswalt’a — jako materiał stosunkowo jasnym i przystępnym napisany językiem a wyjaśniający powody istniejącego chaosu w Kościele Katolickim, który de facto istnieje już w formie katakumbowej.

To co mamy dzisiaj przed naszymi oczyma jest niestety sprytnym żydomasońskim falsyfikatem.

GREGORIUS ma nadzieję, że przynajmniej znajdzie się parę osób zainteresowanych tym tematem i przebrnie przez poniższy tekst w poszukiwaniu prawdy dotyczącej obecnego stanu otaczającej nas rzeczywistości.

Postara się on także o udostępnienie jeszcze innych, może nawet drastyczniejszych materiałów, dotyczących tej tragicznej tematyki, które są nieobecne w publicznej przestrzeni krajowej natomiast znane są szeroko na Zachodzie pod ogólną nazwą judaizacji KRK i jego apostazji.

Jeszcze raz gorące podziękowania Redakcji SS za udostępnienie możliwości mówienia prawdy w dzisiejszym całkowicie zakłamanym świecie. Bóg zapłać.

—————————————–

Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jan-pawel-ii-zyd-wojtyla-katz-judaizm-apokalipsa-2014-04
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, Jan Paweł II, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Owoce pontyfikatu JP II, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Jan Paweł II (żyd Wojtyła – Katz) i judaizm czyli apokalipsa

 1. Tadeusz Koza pisze:

  Nie dziwi mnie na tą okoliczność fakt, że żydostwo w Polsce podstępnie rzadzi

 2. Josef Sotoniak pisze:

  To az brzydzi sie ogladać. Stad juz sie nie dziwie, ze dziś juz kościól katolicki nie jest KATOLICKI!

 3. Andrzej Kaminski pisze:

  Za wybitne zasługi masoni ogłośili Jana Pawła II „świętym”. Wołali „santo subito” i uczynili „świętym” papieża który doprowadził Kościół do stanu w jakim znajduje się obecnie. Zniszczył tradycyjną mszę i obadził na wysokich stanowiskach masonów, którzy kontynuują jego niszczycielskie dzieło. Sam Pan Jezus mówi jak oceniać takich ludzi:
  15 Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami*. 16 Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? 17 Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. 18 Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców. 19 Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone. 20 A więc: poznacie ich po ich owocach. (Mat 7,15)

 4. Artur Andrzejak pisze:

  Czyż to przypadkiem nie za pontyfikatu JPII Polacy odzyskali wolność? Czyż nie spełniła się Jego modlitwa „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi ziemię. Tę ziemię”? Czyż w Kościele nie pojawiło się wielu wspaniałych Świętych?
  Właśnie i choćby tak poniewierany Neokatechumenat, który uzyskał statuty właśnie dzięki JPII i Benedyktowi XVI (bodaj najwybitniejszemu teologowi naszych czasów), czyż nie wydał owoców?
  Nie ma w Kościele Katolickim, ani w innych kościołach chrześcijańskich formacji, w której rodziłoby się więcej dzieci. W ciągu 50 lat Drogi powstały na świecie 122 seminaria Redemptoris Mater, z których wyszło wielu kapłanów sprawujących posługę na misjach. Nawracają się całe miasteczka (jak w Serbii czy w Kosowie), a w wielu dużych miastach całe rodziny pod wpływem Missio ad Gentes, zmieniały swoje życie. Chrzczą dzieci, biorą śluby kościelne, choć żyli wcześniej jak poganie. Rodzin żyjących w misji właśnie z tą „wyklinaną Liturgią”, bo Komunia Św na rękę i stół itd… A jak mieliby misjonarze ewangelizować tam gdzie nie ma świątyni z ołtarzem? Mhm? A może nie ewangelizować, tylko siedzieć cichutko w domu i czasem pójść sobie na mszę w rycie trydenckim, bo to załatwia wszystko? A przecież Chrystus nie mówił po łacinie tylko po aramejsku, a pierwsi chrześcijanie sprawowali liturgię nie tylko siedząc, ale nawet czasem leżąc, bo taki był zwyczaj jeszcze z czasów rzymskich. Czy buli przez to gorsi? Czy ich ofiara, kiedy ginęli by ewangelizować się nie liczy, bo sprawowali liturgię nieprawomyślnie?
  A więc pytam. Czy złe drzewo może wydać dobre owoce? Jednak nie może? To znaczy, że nowa Liturgia jest bardzo dobrym drzewem! Bez cienia wątpliwości…

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.