Żydowskie obuwie dla tępych gojów

a9Żydowskie obuwie dla tępych gojów. Satanistyczne, żydomasońskie obuwie w sklepach Rosji. (Nie tylko w Rosji – w Polsce też!!!  – i to z Krzyżami łacińskimi!!! – emjot)

O istnieniu obuwia na którego podeszwach przedstawione są krzyże, wiadomo już od dawna. Jego pochodzenie, najprawdopodobniej, związane jest z działalnością znanej sekty satanistycznej, żydomasonerii, której przedstawiciele (posiadający wysokie stopnie wtajemniczenia, według znanego badacza żydomasonerii, W.F.Iwanowa (Tajny masonstwa), zobowiązani byli do noszenia w bucie krzyża ażeby z każdym krokiem go deptać.

Obecnie krzyże na podeszwach obuwia zyskały taką powszechność, że wkrótce będzie już trudno kupić obuwie bez krzyży na podeszwach.

Niestety, wielu ludzi, w tym i uważających się za prawosławnych, traktuje ten problem zdecydowanie sceptycznie twierdząc, że na podeszwach wyobrażony jest nie krzyż a jakieś geometryczne figury. 

Tym ludziom warto przypomnieć 73 regułę VI Soboru Powszechnego, która mówi: „Zaprawdę, Święty Krzyż dał nam zbawienie, dlatego wypada nam przykładać wszelkiej staranności aby była oddawana wszelka cześć temu przez co my jesteśmy wybawieni od starożytnego upadku grzechowego.

Dlatego i myślą i słowem i uczuciem hołd należy mu oddawać, rozporządzamy: wizerunki Krzyża, rysowane przez niektórych na ziemi, całkowicie zmazywać ażeby znamię naszego zwycięstwa nie było znieważane deptaniem przez chodzących. Tak więc kreślących na ziemi wizerunek Krzyża nakazujemy ekskomunikować”.

Bardziej niż konkretnie w tej sprawie pisał wielki nauczyciel święty Jan Chryzostom:

„Jeżeli idziesz drogą i nagle zobaczysz dwa patyczki ułożone na wzór krzyża to nie leń się, przenieś je w inne miejsce ażeby przypadkiem ktoś nie nastąpił, nie podeptał Bożej miłości do ludzi”.

W sprawie krzyży na różnych przedmiotach i na podeszwach butów pisał błogosławionej pamięci starzec Pasjusz Świętogórca (Pajsij Swiatogoriec):

„I jeszcze w tym bądźcie baczni: macie coś z krzyżami pościelonego na tapczanie to siadać na krzyże i deptać je nie wolno.

Żydzi robią buty z krzyżami, wyobrażonymi często nie tylko na podeszwie na zewnątrz ale i od wewnątrz, pod obcasami i podeszwami. I pieniążki płać i krzyże depcz!” (Słowa. TomII, Duchownoje probużdienije).

Hieromonach Gabriel (Gawrił Kranczuk) w książce „Kriest i profanacija Kriesta” pisze:

„Ostatnimi czasy, nie bez udziiału sług Szatana i wrogów Krzyża, w sprzedaży pojawiło się obuwie z greckimi (to znaczy równoramiennymi) krzyżykami na podeszwach. Podobne zjawisko wystąpiło w Grecji trzy lata temu.

Wtedy przeciwko takiej jawnej profanacji Krzyża zaprotestowała Grecka Cerkiew Prawosławna, wspólnoty klasztorne Świętej Góry Athos i prawosławna ludność Grecji. Ich apel odniósł sukces i niektórzy producenci zaprzestali produkcji obuwia z krzyżami na podeszwach”.

W Rosji ilość obuwia z Krzyżami na podeszwach ciągle rośnie:

a0,10

a9,2

a9,3

a9,4

a9,5

a9,6

a9,7

a9,8

a9,9

a9,99

Ludzie, którzy kupili to obuwie, nie tylko sami depczą święty wizerunek ale i pozostawiając za sobą ślady, zimą na śniegu, wiosną albo jesienią na mokrej ziemi, zmuszają także innych ludzi do deptania krzyża.

Apel ażeby nie kupować takiego obuwia nie doprowadzi do zwalczenia tego zła ponieważ będą takie buty kupować wyznawcy innych religii, ateiści, no i sataniści, których dzisiaj jest niemało.

Dlatego obecnie przygotowuje się zbiorową skargę do władz Federacji Rosyjskiej z prośbą o wprowadzenie zakazu sprzedaży takiego obuwia na obszarze naszego kraju.

Służba Prasowa Ruchu „Opór przeciwko Nowemu Porządkowi Świata”

__________________________

Za: http://dsnmp.yomu.ru/ostorozhno-masono-sataninskaya-obuv-v-magazinah-rossii-foto/
Przekład: RX
Data publikacji: 21.012014
Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczne-zydomasonskie-buty-sklepach-rosji-2014-01
Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CZASY OSTATECZNE, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, NAUCZANIE KOŚCIOŁA, Społeczno - polityczna, Talmud, WALKA Z KOŚCIOŁEM. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.