Niech Królestwo Chrystusa Króla zapanuje nad Polską i światem!

christusrex-11

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus Król!

Drodzy Rodacy,

Widzimy co się dzieje w Polsce i na świecie, jak bardzo zło zawładnęło świa- tem, żaden człowiek nie jest już w stanie je powstrzymać, może to tylko uczy nić Pan Jezus Chrystus Król Miłosierny.

Jego Miłosierdzie do nas Swoich stworzeń jest nie do ogarnięcia, tak bardzo nas umiłował, że oddał za nas życie Swoje, abyśmy my mogli żyć. Jak bardzo musi cierpieć widząc Swoje dzieci idące na zatracenie. Dlatego módlmy się, przepraszajmy i wynagradzajmy Miłosiernemu Bogu za grzechy nasze, na- szych rodzin i całego świata. 

Łączmy się więc na modlitwie, prosząc  Chrystusa o Jego panowanie nad nami, aby został On uznany przez Rząd, Episkopat i wszystkie stany społeczne Królem Polski!…

Połączmy siły, abyśmy mogli być JEDNO ! Abyśmy wszyscy zgromadzili się pod Jednym Sztandarem –  Sztandarem Chrystusa Króla !

Szatan, jego słudzy i pomocnicy na Ziemi są zwarci, jednomyślni w działaniu i bardzo skuteczni. My jesteśmy często skłóceni, podzieleni, rywalizujący ze sobą, działający indywidualnie i to jest nasza zguba.

Stańmy więc w jednym szeregu, aby połączył nas wspólny cel, abyśmy wspól- nie pokonywali przeszkody, abyśmy mogli zaistnieć jako obrońcy naszej wiary i prawdy, przeciwstawiając się wrogowi.

Módlmy się o to gorąco!… Jeśli będzie nas większość, wróg stanie się mniejszością.

Jeśli pragniesz wziąć udział we wspólnej modlitwie, podaj proszę Swój adres e-mailowy, a poinformujemy Cię o terminie spotkania wszystkich wiernych Chrystusowi Królowi, który jest jedyną nadzieją na uratowanie nas i Narodu Polskiego!

Niech Królestwo Chrystusa Króla zapanuje nad Polską i światem!

Tak nam dopomóż Bóg!

Oto adres e-mailowy na który możesz przesłać swój kontakt:   krolujnamchryste@yahoo.com
 http://www.papalencyclicals.net/Pius11/P11PRIMA.HTM
Za; http://gazetawarszawska.com/2013/04/13/niech-krolestwo-chrystusa-krola-zapanuje-nad-polska-i-swiatem/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: