Hipokryzja-Walczą z krzyżem w sejmie ale nie perzeszkadza im palenie świec chanuki

W Sejmie zapalono świece chanukowe. W uroczystości wzięli udział wicemarszałkowie Sejmu, w tym Wanda Nowicka z Ruchu Palikota i Jerzy Wenderlich z SLD. Obiektywy aparatów uchwyciły też ubranego w jarmułkę Roberta Biedronia. Co na religijnej uroczystości robili politycy domagający się świeckiego państwa?

[ Poseł Robert Biedroń z Ruchu Palikota w jarmułce podczas uroczystości zapalenia świec chanukowych w Sejmie.              – homoseksualista – jeden z największych przeciwników Krzyża w Sejmie – emjot ]

Niektóre komentarze:

  • Re: Hipokryzja-Walczą z krzyżem w sejmie ale nie przeszkadza im palenie świec chanuki |Orthodox 12.12.2012, 18:21Ale co racja to racja, hipokryzja do potęgi bo te mendy najgłośniej krzyczą o świeckim państwie a tu wyraźnie pokazują że są po prostu antychrystami.

    Odpowiedz

  • Re: Hipokryzja-Walczą z krzyżem w sejmie ale nie przeszkadza im palenie świec chanuki |Jack_Holborn® 12.12.2012, 20:56Ich zachowanie jest jak najbardziej naturalne.To są ludzie, którzy mają wpisane w genach stawanie na baczność przed każdym okupantem Polski. Robili za parobków Moskwy a teraz innych, którym mogą się wysługiwać, a kto będzie w kraju nad Wisłą całkowicie rozdawał karty. Wyniuchali, że szykuje nam się migracja izraelskich Żydów, którym u siebie robi się po prostu za ciasno. Takim zwiastunem może być zaproszenie 3 milionów Żydów na stałe do Polski przez nieocenionego Sławomira Sierakowskiego, a także tworzenie atmosfery akceptacji wobec tego pomysłu poprzez akcje takie jak „Tęsknię za Tobą, Żydzie”.
    Swoją drogą to sugeruje przed kim te sługusy (które mają instynkt kolaboracji wyssany z mlekiem matki, kucają) i kto może być naszym kolejnym okupantem. Żydzi i lewica mają wspólnego wroga: Kościół.
    Oczywiście, że to hipokryzja, ale bardziej chyba demonstracja pogardy wobec chrześcijańskich autochtonów i komunikat: i co nam teraz zrobicie, głupi katole? Nie boimy się, możecie nas teraz pocałować w d…
Za; http://www.fronda.pl/forum/walcza-z-krzyzem-w-sejmie-ale-nie-perzeszkadza-im-palenie-swiec-hanuki,36815.html – 12.12.2012

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: