Zatrzymać Marsz Równości w Poznaniu Różańcem Świętym!

W sobotę 17.11 przez Poznań ma przejść Marsz Równości. Jest on zwieńczeniem Tygodnia Tolerancji i Równości, czyli cyklu spotkań o antywartościach i ideologii antychrześcijańskiej.

Fundacja Świętego Benedykta i Młodzież Rzeczypospolitej chce zablokować marsz modlitwą Różańcową. Portal Fronda.pl zaprasza wszystkich poznaniaków do uczestnictwa w tej modlitewnej krucjacie przeciw niemoralnym zachowaniom i kulturze śmierci.

W sobotę 17.11 przez Poznań ma przejść Marsz Równości. Tęczowi aktywiści będą nawoływać na ulicach naszego miasta do grzechu i się nim chełpić. Nie pozostańmy wobec tego bezczynni!

Przeciwstawmy im nie siłę ramion czy gardeł, ale najskuteczniejszą broń jaką mamy i jedyną która może przynieść realne skutki. O godz. 12:15, chwilę przed wyruszeniem homoseksualnej demonstracji, przyjdźmy z różańcami do Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela na Fredry, gdzie podczas nabożeństwa będziemy modlić się za Poznań, Polskę, Polaków, o nawrócenie dla uczestników Marszu – i dla nas wszystkich, każdego dnia. O Miłosierdzie Boże i obronę przed zarazą z Zachodu. Kyrie eleison!

Organizatorzy: Fundacja Świętego Benedykta i Młodzież Rzeczypospolitej

Więcej aktualnych informacji na stronie Fb: http://www.facebook.com/events/363712453719768/363712463719767/?comment_id=363733337051013&ref=notif&notif_t=event_mall_comment
Za; http://www.fronda.pl/a/zatrzymac-marsz-rownosci-w-poznaniu-rozancemswietym,23617.html -Dodane przez: 4.11.2012

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: