Nycz wysyła wojsko na Obrońców Krzyża na pogrzebie śp. Prezydenta Kaczorowskiego

… wojsko i policja wkroczyło ze swymi brudnymi od przemocy i śmierci buciorami do świątyń Kościoła Katolickiego w Polsce za przyzwoleniem kard. Nycza.

Kolejny skandal związany z pogrzebem śp. Ryszarda Kaczorowskiego Prezydenta RP.

W Świątyni Opatrzności Bożej w Willanowie gdzie odbywał się po raz drugi pogrzeb Prezydenta, którego celowo pochowano w innym miejscu jak i wielu innych zamordowanych w krwawym Zamachu Stanu 10 kwietnia 2010 roku wojsko rozkazuje wiernym.

To niebywały skandal zwłaszcza, że trafiło na licznie przybyłych Obrońców Krzyża. Należy dodać, iż na zewnątrz kaplicy porządku pilnowali liczni policjanci na terenie świątyni. Tak więc po usunięciu Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia w Warszawie wojsko i policja wkroczyło ze swymi brudnymi od przemocy i śmierci buciorami do świątyń Kościoła Katolickiego w Polsce za przyzwoleniem kard. Nycza.

Maciejewski Kazimierz on 4 Listopad 2012
aferyprawaTv • youtube.com
Za; http://wzzw.wordpress.com/2012/11/04/nycz-wysyla-wojsko-na-obroncow-krzyza-na-pogrzebie-sp-prezydenta-kaczorowskiego/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: