David Duke: “Dialog międzywyznaniowy” – Żydowscy ekstremiści ujawniają prawdziwy motyw

nterfaith Dialogue”: Jewish Extremists Reveal True Motive
http://www.davidduke.com/?p=36570
tłum. / skrót Ola Gordon

Żydowskich ekstremistów nie interesuje “dialog międzywyznaniowy”  jeśli nie służy wyłącznie ich interesom, co pokazało najnowsze zamieszanie wokół zaplanowanego spotkania “Christian-Jewish Roundtable” [Chrześcijańsko-żydowski okrągły stół] w Nowym Jorku w dniach 22-23 października.

Chrześcijańscy delegaci na to spotkanie – organizowane corocznie od 2004 – nigdy nie określali żadnych warunków wstępnych czy żądań przed spotkaniami, ale w tym roku oficjalne delegacje żydowskie ogłosiły, że wycofują się ze spotkania jeszcze zanim się rozpoczęło.

Ich powodem, ogłosili żydowscy ekstremiści (Amerykański Kongres Żydów, ADL., Żydowska Rada do Spraw Publicznych [JCPA] i żydowskie ruchy konserwatywne i reformowane) jest wezwanie wystosowane przez pewnych liderów protestanckich do Kongresu o przeprowadzenie śledztwa w sprawie kontynuowanej pomocy zagranicznej dla Izraela.

Liderzy chrześcijańskich kościołów napisali do Kongresu w liście z 5 października, że Izrael jest odpowiedzialny za szeroko zakrojone naruszanie praw człowieka wobec Palestyńczyków, i to narusza legalne standardy USA dla adresatów pomocy wojskowej.

Rabin Steven Wernick, szef Zjednoczonej Synagogi Konserwatywnego Judaizmu [USCJ] odpowiedział nazywając ich opinie

“odrażającymi, godnymi ubolewania i moralnie błędnymi” – mimo że każdy punkt wymieniany przez chrześcijańskich liderów jest całkowicie zgodny z faktami.

Odmowa wzięcia udziału w “dialogu międzywyznaniowym” przez żydowskich ekstremistów dokładnie pokazuje ich cel w organizowaniu takich spotkań: nie jak twierdzą “promocję dialogu międzywyznaniowego, ale faktycznie tylko realizację ich własnych interesów rasowych”.

18.10.2012-
Za; http://gazetawarszawska.com/2012/10/18/david-duke-dialog-miedzywyznaniowy-zydowscy-ekstremisci-ujawniaja-prawdziwy-motyw/

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.