Astana, Khazakhstan – Sinister Sites – Złowieszcza wizja Nowego Porządku Świata

Astana jest pierwszą stolicą budowaną na miarę 21 wieku i doskonale reprezentuje cel, do którego podąża świat.  Nursłan Nazarbajew, prezydent Kazachstanu (w kraju Borat) w odległym, dziewiczym i opuszczonym  azjatyckim stepie, wspierany przez miliardy petrodolarów, zbudował miasto od podstaw.

Rezultat jest zaskakujący: futurystyczny utajony kapitał, celebrujący Nowy Porządek Świata podczas odprawiania rytuałów najstarszych religii znanych człowiekowi: to miasto kultu jest wciąż wielkim placem budowy, ale budynki, które zostały już zakończone są ukoronowaniem okultystycznej wizji Nazarbajewa.

Pyramid of Peace

Obecność zaprojektowanej przez najbardziej płodnego architekta Wlk. Brytanii, lorda Norman Fostera olbrzymiej piramidy w środku azjatyckich stepów wywołuje  zdziwienie.

Budynek jest przeznaczony do rytuału „wyrzeczenia się przemocy podczas zgromadzenia religii świata”.

Norman Foster powiedział, że budynek nie ma rozpoznawalnych symboli religijnych, umożliwiając harmonijne zjednoczenie wyznań.

W rzeczywistości, piramida jest świątynią okultystów dla jedynej prawdziwej religii: podróż do wnętrza tego budynku jest naprawdę symboliczna. — Reprezentuje ona każdego człowieka na ścieżce do oświecenia.

Kształt piramidy

„Piramida jest idealnym symbolem zarówno tajnej doktryny jak i formą jej inicjacji w instytucjach powołanych do jej rozpowszechniania  ”  —  Manly P. Hall, Sekretne nauki wszystkich wieków

Novus Ordo seclorum = New Order na wieki

Jak twierdził Manly P. Hall, piramida jest ostatecznym symbolem reprezentującym tajemnice starożytnych cywilizacji. Subtelna w swojej prostocie, boska w swoich proporcjach, zawiera w sobie zarówno boską wiedzę posiadaną przez oświeconych jak i oszołomienie mas.

Dzisiejsze elity zainicjowane w okultyzmie są spadkobiercami tej starożytnej mądrości i wykorzystują piramidy jako symbol władzy we współczesnym świecie.

Oświetlony /pływający/ Capstone  reprezentuje boską zasadę obecności we wszechświecie, jak również każdej ludzkiej istoty.

Innym symboliczne znaczenie przypisywane Capstone wieńczy niedokończony charakter Nowego Porządku Światowego. — Mówi się, że jest zwieńczeniem Wielkiej Piramidy NWO, gdy projekt stanie się rzeczywistością  — ustąpi stary wiek.

Oto inne piramidy znajdujące się na całym świecie, reprezentujące władzę elit nad masami.

Memphis Arena

Luxor Hotel, Las Vegas

Raffles Hotel, Dubai

 Opera House (podziemie)

Przy wejściu do piramidy na poziomie zero, wnętrze jest ciemne i nieprzeniknione. W podziemiach Astany  mieści  budynek opery, gdzie niczego nie podejrzewające masy dostają rozrywkę.

Underground Opera House

Mimo ciemności, ogromny obraz słońca zajmuje prawie cały sufit.

Midsection

Wokół stołu /[Astana – kongres przedstawicieli tradycyjnych religii świata – posiedzenie plenarne 12 września 2006 r.]

Szczyt opery jest centralną pomieszczeniem piramidy. Pełni funkcję sali konferencyjnej podczas spotkań przywódców zjednoczonych religii świata.

Poświęć chwilę i zakosztuj tej symboliki. — Masz przywódców religijnych z całego świata, siedzą wokół stołu w kształcie ogromnych rozmiarów słońca  i omawiają jak pogodzić różnice na nadchodzącą New Age.

— Symbolika jest jawna — wszystkie te teologie są po prostu wytworem oryginalnego obiektu kultu: słońca.

Ta przestrzeń jest znacznie jaśniejsza niż reszta opery, — przedstawia postęp w kierunku oświecenia.  — Obraz słońca w środku okrągłego stołu jest umieszczony dokładnie na szczycie opery.

Więc gdy w populacji ogólnej jest rozpatrywany w ciemności materialnego świata, oświetlenie, siedząc na nich, rozważają, jak dotrzeć do pobożności.

Kontemplując pobożność

Jeśli czytać inne artykuły na tej stronie, możesz być świadomy celów Nowego Porządku Światowego.

—  Jednym z nich jest zastąpienie wszystkich religii przez formę neo-pogaństwa.

Temu właśnie służą spotkania. Miasto Astana jest naprawdę miastem Nowego Porządku Światowego.

Apex (wierzchołek piramidy)

Wierzchołek jest dosłownie boski. Jest okrągły, całkowicie oszklonym i skąpany w cudownym słońcu. Obrazy białych gołębi są osadzone w oknach, — reprezentują pokój, który zaowocuje zjednoczeniem światowych rządów i religii w Nowym Porządku Świata.

Wierzchołek wyobraża ostateczne  osiągnięcie iluminacji jednostki  na ziemi.

sklepienie wierzchołka piramidy

Słoneczne bóstwo

Podzielona na segmenty piramida (dolny ciemny — opera, środkowy  — sala konferencyjna i boski wierzchołek) ucieleśniają wizję świata Pitagorasa.

Nauki Pitagorasa są dokładnie badane w dzisiejszych okultystycznych społeczeństwach.

Pitagoras dzieli wszechświat na trzy sfery, które nazwał Świat Supreme, świat Superior,  świat gorszy. Najwyższy  lub Supreme World jest  subtelnym  interpenetrative duchowej istoty — przenika wszystkie rzeczy, a zatem jest prawdziwym  duchem najwyższego bóstwa, bóstwem w każdym sensie, wszechobecnym, omniactive, wszechmocnym i wszechwiedzącym. Niższe światy istnieją w naturze dzięki tej sferze najwyższej.

Superior świat to dom nieśmiertelnych. Było to również miejsce zamieszkania archetypów, lub ich natur — w żaden sposób nie uczestniczy w świecie materialnym ale, rzuca  głęboki cień na (Inferior Świat) — poznawalny tylko przez ich cienie.

Trzecią lub Inferior World, jest miejscem tych stworzeń, które żyły substancją materialną  lub były zaangażowane w pracę dla substancji materialnej.  — Stąd ta sfera była zamieszkiwana (…) przez ludzkość z niższych królestw bedących chwilowo na ziemi, ale byli w stanie wznieść się ponad  z powodu  wyznawanej filozofii.

-Tamże

Trzy sekcje Pyramid

Innymi słowy, ta piramida, to o wiele więcej niż bycie atrakcją turystyczną, jest przedstawieniem filozofii wtajemniczonych.

Jak Dan Cruikshanks tajemniczo powiedział w swoim dokumencie, że jest to „reprezentacja j władzy, która ma przyjść”.

Bayterek – wieża widokowa w Astanie

Również zaprojektowana przez wybitnego brytyjskiego architekta Sir Normana Fostera, pomnik ma urzeczywistniać legendę o mitycznym drzewie życia i magicznym ptaku szczęścia. — Ptak, nazwany Samruk, złożył swoje jajo w szczelinie między dwoma gałęziami drzewa topoli. —  Egg —  Golden Globe na szczycie pomnika — przedstawia po raz kolejny słońce, najwyższe bóstwo.

To „drzewo życia” stanowi kanał, przez który duchy opuszczają świat materialny i dołączają do świata boskiego. — Ta koncepcja jest powtarzającą się w większości (jeśli nie we wszystkich) ezoterycznych społeczeństw.

Wewnątrz Złotego Globu

Zwiedzający mogą wjechać na szczyt wieży i oglądać wspaniały widok na miasto Nazarbajewa.

Wewnątrz tego świata znajdziemy to enigmatyczne „coś”. — To złoty trójkąt z odciskiem dłoni prezydenta Nazarbajewa. Dlaczego?  — Szczerze mówiąc, nie wiem. Wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że wygląda jak coś z  filmu science fiction.

Ta kula jest podpisana przez przedstawicieli siedemnast wyznań religijnych. Tak, po raz kolejny mówi się o zjednoczeniu wszystkich religii dla jednego NWO.

Masońskie kolumny

Dwa filary i wieża pomiędzy. Czy to nie  jest  masońska symbolika?

Tak, podwójne złote kolumny reprezentują dwa filary masonerii nazwanych Boaz i Jachyn. Możemy założyć, że prawdopodobnie jest to Nazarbajew „Mason”.

Pałac Prezydencki

Zlokalizowany jako dominująca pozycja w mieście Pałac Prezydencki znajduje się na końcu  imponującej trasy, która rozpoczyna się od Wieży Bayterek. Wielka trójkątna kopuła wieńczy szczyt pałacu, reprezentując żeńską zasadę, w opozycji do fallicznej Wieży Bayterek – przedstawiającą zasadę męską.

Ten układ jest obecny w prawie wszystkich miastach, w tym tak ważnych jak Waszyngton i Paryż.

Khan Shatyry Entertainment Center (największy na świecie namiot)

To niedokończone kuriozum jest również zaprojektowane  przez Sir Normana Fostera (on zasadniczo zaprojektował całe miasto). — Pod namiotem o obszarze większym niż 10 stadionów piłkarskich, będzie miejski  wewnętrzny park handlowo – rozrywkowy z placami wykładanymi chodnikiem uliczkami, rzekami z pływającymi łodziami, centrum handlowe, mini golf i kryty basen.

Mówi się, że ta budowla jest wykonana tak, aby wyglądać jak tabernakulum, na równi ze Świątynią Salomona.

Te przenośne namioty,  miejsca kultu były używane przez żydów w czasach biblijnych. To atrybut inicjacji nawiązujący do tych starożytnych ezoterycznych ośrodków.

Wkrótce w Astanie

Central Markets

Zaprojektowany przez naszego dobrego znajomego Normana Fostera

Crazy Towers (nazwa nieoficjalna)

All-Seeing Eye stadion (nazwa nieoficjalna)

Do zawarcia

Członkowie światowej elity muszą spełniać warunki wymagane do zjednoczenia świata pod jednym rządem.

Fakt, że w opinia światowa nie ma pojęcia czym są te struktury  powoduje, że planowana przez nich   przyszłość jest niekwestionowana i niezauważona.

Ale plany te zostały przygotowane już wiek temu.

Manley P. Hall napisał w 1918 r:

„Kiedy rządzi tłum, człowiek jest rządzony przez niewiedzę,  gdy rządzi Kościół, jest rządzony przez przesąd, a gdy rządzi państwo, jest rządzony przez strach.

Zanim ludzie będą mogli żyć razem w harmonii i zrozumieniu, niewiedza musi być przekształcona w mądrość, przesąd oświetlony wiarą a strach  miłością

Demokracja równa się tłum.  Innymi słowy, zanim ludzie będą mogli żyć w harmonii, musimy znieść demokrację (bo masa jest zbyt głupia), religię (bo to są przesądy) i państwa (ponieważ musimy utworzyć jeden rząd światowy).

Kontynuuje:

„Doskonały rząd na ziemi musi być wzorowany ostatecznie na boskim rządzie, w którym wszechświat jest zharmonizowany.

W  dniu, w którym przywrócony zostanie doskonały porządek zatriumfuje powszechny pokój i dobro, ludzie nie będą już szukać szczęścia, bo zrozumieją,  że źródło szczęścia mają w sobie „

Dobrze brzmi?

Jest tylko jedno ale .

Kiedy to się stanie, większość ludności świata będzie martwa. Warto o tym pamiętać, miłego dnia.

Sinister Sites – Astana, Khazakhstan/ https://vigilantcitizen.com/sinistersites/sinister-sites-astana-khazakhstan/

  • Tłum. m.jasińska

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: